VistaCreate

Київ, Лімасол (Кіпр), Польша

19 серпня 2021 12:10

Sergiy Cheredko, Software engineer в Crello

Працюю у компанії 10 місяців. *TL;DR* — хороші люди, цікавий продукт, є місце для розвитку.

Співбесіда була невимушеною: інтерв’юер задавав релевантні запитання та більше це було розмовою, аніж інтерв’ю.

Crello — продукт для користувачів, тому середовище тут специфічне: потрібно думати як зробити краще, а не так, щоб воно просто «їхало та й кудись приїхало». Таким підходом я був задоволений, коли прийшов сюди, бо раніше працював в аутсорсі.

У технічному плані — є куди рости і не нудно. Продукт цікавий з багатьох сторін, тому прийдеться(якщо захочете, звісно) попрацювати з різними технологіями усякої складності. На відміну від середовищ/компаній, де треба «швидко, на вчора», люди тут хочуть, щоб функціонал не тільки працював, а щоб працював добре. Тут ви зможете зіштовхнутись із проблемами продукту, яким користуються багато людей — щось треба оптимізовувати, десь треба думати над інакшим рішенням, бо «не справляється». Код рев’ю є і не просто для галочки. Тут фокус на якості, а не «давайте швидше хотфікс, бо треба закрити задачу».

У плані людей — круті і дружелюбні. Вам зможуть допомогти, якщо щось не так — «до кого звернутись», «як краще зробити» та будь-які інші питання. Я працюю у команді, де менеджеру дуже легко пояснити щось технічне — він з тех. бекграундом, де-не-де сам може код змінити чи поколупатись у БД :) Комунікації йдуть легко.
Тут не будуть запитувати, як саме ви витратили 3.28754 годин з вашого робочого дня. Люди відкриті до нових ідей, тому якщо ви думаєте, що щось можна покращити чи робити по-іншому — розкажіть, вас почують.