CreatorIQ

81...200 спеціалістів
Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал в CreatorIQ почти полтора года как Front-End.
Мне было комфортно работать все это время. Компания открыта и приветствует идеи по переезду на современный стек, обоснованному и аргумментированному введению новых технологий/практик. Тут мне пощасливилось решить много технических задач и активно участвовать в выборе технологий.
По развитию и соц пакету тоже все хорошо, есть достаточно много разных «плюшек».

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.