Creatio

Київ, Варшава (Польща)

1 вересня 2023 15:15

Mariia Mytsyk, Demo engineer в Creatio

Працюю в компанії з липня 2022 року і все йде круто. Взагалі моя історія з Creatio почалася з «славнозвісного і улюбленого» лютого 2022 року. Невеликий оффтоп — я вирішила піти з попереднього місця роботи 21 лютого. А вже 24го в мене була назначена перша співбесіда в Creatio на позицію BDR. Пам’ятаю ще до 24го дуже проактивну комунікацію зі сторони HR, а 24го зі мною зконтактувались до 9 ранку і попередили що співбесіди не буде (так, я і сама це розуміла бо тоді ще жила у Харкові). Потім мені повідомили що найм призупинено, але тоді всі розуміли чому і нікому не було діло до співбесід.

В червні 2022 HR самі вийшли зі мною на зв’язок в LinkedIn (зберегли мій контакт, резюме та всю інформацію в моєму епплікейшені до них) та запропонували поновити процесс співбесід, але вже не в київський офіс, а в варшавський. Весь процес пройшов логічними етапами, мені запропонували окремо поспілкуватися з різними регіональними командами для того щоб вирішити на який ринок мені та команді буде комфортніше працювати. І після отримання оферу та проходження невеликого навчання я сміливо рушила до Варшави. Там нам повністю допомогли з оформленням документів для роботи (що було дуже доречно, бо документи в Європі це та ще пригода).

Ну і ось так я почала роботу в департаменті BDR де було цікаво, багато чому навчилась, навчилась розуміти всі акценти світу, попрацювала з різними типами клієнтів (холодні і гарячі) і так далі. Але цього літа захотілось чогось новенького і мені запропонували перехід в Demo Engineering, де я вже працюю місяць. Процес переходу був швидким і простим, з моєї сторони необхідно було лише поговорити з відділом до якого я перейшла, зробити невелике тестове завдання та затвердити новий оффер. На цій позиції мені дуже цікаво, вже зовсім інша робота, більш технічна та різностороння. Звичайно є і свої мінуси, бо досить складно, через те що ще вчусь — витрачаю багато часу і мозкового ресурсу, але мене ці мінуси не особливо турбують.

Overall — про тебе тут потурбуються, тут працюють круті люди які стали мені дуже хорошими друзями в новому для мене місті, але якщо ти сюди йдеш — будь готовий до американських гірок!