Creatio

Київ, Варшава (Польща)

8 вересня 2022 12:45

Olha Hutsu, Global Channels Solution Manager в Creatio

Рівно три роки тому я потрапила на роботу в компанію Terrasoft. На той час усі етапи співбесіди (розмова з hr’ом, керівником відділу, виконання тестового та співбесіда з директором департаменту) зайняли не більше чотирьох днів. І буквально ще через декілька днів у мене був офер, який я прийняла.

Процес онбордингу також пройшов доволі швидко завдяки чудовій команді та її тім ліду. Зараз я працюю в іншому відділі, проте з впевненістю можу сказати, що всі люди, з якими мені довелось працювати, неймовірно круті. Саме вони створюють атмосферу компанії.

Працювати в Террасофті потрібно багато, якщо ти амбіційний і хочеш досягти успіхів. Зі свого досвіду можу запевнити, ти не залишишся не поміченим, якщо показуватимеш хороший результат. А оскільки Террасофт це велика продуктова компанія, розвиватись тут є куди. Тим паче компанія це тільки заохочує: внутрішній працівник з легкістю може зайняти позицію в іншому департаменті, не маючи в ній комерційного досвіду, якщо його навички їй відповідають.

Заробітна плата виплачується вчасно, ні пандемія, ні війна, ніяк не вплинули на виплати та мені жодного разу за це не довелось хвилюватись. Компанія забезпечує тебе всім необхідним для комфортної роботи: можливістю працювати віддалено чи з офісу (в Києві, чи Польщі), робочою технікою, медичною страховкою.

Звичайно деякі робочі процеси вимагають покращення, але ти завжди можеш проговорити те, що не розумієш/те з чим не згідний. Загалом ці три роки в компанії сильно змінили мене в професійному плані. Я отримала цінний досвід та знання, виросла як спеціаліст, і сподіваюсь на цьому не зупинятись.