Creatio

Київ, Варшава (Польща)

7 вересня 2022 14:41

Ganna Temirbekova, Senior Total Rewards в AstoundDigital

Террасофт — крайне безответственная компания, после общения с которой остается лишь негативное впечатление.
Сами разыскивают на ресурсах, контактируют. Ооооочень просят личного общения, так как ооооочень хотят рассказать мне, какая же их компания классная и почему я должна работать именно с ними.
По итогу что? Правильно! Они просто пропадают...
И это не единичный случай, так как лично знаю человека, которому также просто перестали отвечать на каком-то этапе. И это при том, что уже было пройдено ряд личных собесов. Так что, наверно, я еще должна сказать «спасибо», что мое время тратили не так долго :)

И судя по тому, что такие комменты повторяются из года в год, можно сделать вывод, что для компании такой подход с кидаловом это норм, и, несмотря на льстивые объяснения руководства, выводов никто не делает.

Анно, доброго дня!
Прикро, що у вас залишилося таке враження.

Підняла дані після вашого відгуку: рекрутер домовився з вами про дзвінок 27 липня о 15:30. За нашим процесом ми коротко спілкуємося з кандидатами, щоб познайомитися ближче перед основним інтерв’ю. Ціль цього дзвінка не «продати компанію», як ви це вказали, а навпаки — вирівнятися в очікуваннях та зекономити час одне одного.

За даними нашої внутрішньої телефонії рекрутер дзвонила вам у домовлений час, та на жаль, не отримала відповіді. «Недодзвон» також зафіксовано у нашій внутрішній системі рекрутингу.

Анно, іноді трапляється так, що кандидати не сповіщають про зміну своїх планів, тому ми більше вас не турбували, а вакансію було закрито через декілька днів.

Бачу також, що ви вийшли на зв‘язок з рекрутером через тиждень, 3 серпня, але залишилися без відповіді. Пробачте за це, будь ласка, нам слід було сповістити вас про закриття вакансії.

Бажаємо вам успіхів.