Creatio

Київ, Варшава (Польща)

31 серпня 2022 18:29

Hanna Hnativ, Sales Executive в Creatio

В Террасофт працюю на позиції Sales Executive з серпня 2021 року. По-перше, хочу сказати, що це дуже велика та відповідальна сім‘я 🙏🏻 Дякую колективу та ТОПам компанії за підтримку в складні часи, за те, що допомогли в період активних бойових дій у Києві 😌

Щодо умов роботи та компанії в цілому.
Сподобалось все з самого початку- починаючи зі спулкування з дівчатами з HR -відділу при проходженні всіх етапів співбесіди, закінчуючи атмосферою в офісі.

Онбординг: дуже дякую Ігорю та Марині,які допомогли в усьому розібратись та все вивчити. Дуже багато знать та навичок отримала за 2 тижні навчання 🙏🏻

Робота та контроль: весь процес одразу не зрозумілий, але завдяки колегам та керівнику департементу згодом все стає зрозуміло. Допогу завжди можна отримати, якщо є якісь питання. Порівнюючи з попереднім місцем роботи, розумію, що приємно коли є довіра до підлеглих та застосовується мінімум контролю.

З/п: все, що було вказано в офері, виплачується. Недоліків немає.

І найголовніше — це продукт, який розробляє наша команда. Нічого кращого немає, ніж продавати якісне ПЗ.

Бажаю всім знайте своє місце,де ви будете комфортно працювати та кожен день починати з посмішки 🙌🏻