2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Сьомий рік я — частина CoventIT. Ця компанія — моя друга сім’я. Я поділяю цінності, безмежно пишаюся своєю командою, поважаю керівництво. CoventIT — це більше ніж робота. Тут є можливість реалізовуватися, бути на одій хвили, отримувати досвід, допомогу, ріст. Думаю, ще мінімум років 27 я буду працювати тут. Дай Боже, щоб не менше.

Я працюю з Covent IT майже 4 роки, за цей час,я змогла пройти етап від початківця до лідера команди. На всіх етапах компанія надавала свою підтримку, консультації та я змогла знайти однодумців. Ціную легкість атмосфери та профеналізм кожного.

Підтримали: Yulia Kolesnikova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Covent IT