Cossack Labs

Київ, Львів, Лондон (Велика Британія)

Працюю в компанії вже пів року, вирішив поділитися коротким фідбеком.
В перші місяці роботи, потрібно було скільки всього прочитати, ознайомитись й вивчити, що я доволі часто забував, щось, що читав місяць назад. Але Security Lead та Head of Security Engineering завжди були на звʼязку, відповідали на запитання та допомагали рухатися за моїм ПДП.

Найбільше, що мені подобається в компанії це, що практично все навколо сприяє як особистому так і професійному росту: люди, процеси, проєкти. Стосовно проєктів — мені приємно працювати в компанії, знаючи, що ми займаємось такими інноваційними речами.

В літку 2018 року склав для себе позитивне враження про компанію і команду.
Відгукнувся на вакансію, через пару днів отримав відповідь від CTO (перший лист) з детальним описом процесу найму.
Погодився на тестове завдання, виконав у вихідний за пару годин, відправив і через тиждень запросили на співбесіду з командою.
З попереднього досвіду, я вже звик що співбесіда з командою це співбесіда з двома технічними спеціалістами,
але цього разу, коли прийшов в офіс, співбесіда була з усією командою, що було для мене вперше.
Команда з семи-восьми спеціалістів, представились і розповіли про себе, а вже далі представився я і відповідав на технічні питання.
Після технічної частини, CTO розповів про можливості професійного та фінансового росту і що півроку-рік треба буде активно вчити нове.
(процес найму який був у першому листі співпав з тим що насправді)

Команда вибрала іншого кандидата, а я погодився на офер від ITAdviser.
В процесі співбесіди зробив висновок, що керівництво-компанія відповідально відноситься до часу кандидата, а також вкладає в розвиток своїх спеціалістів.

Вважаю що в цій команді можна продуктивно розвивати технічні вміння, а також попрацювати з Rust та Golang.