Cossack Labs

21...80 спеціалістів
Київ, Лондон (Велика Британія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В літку 2018 року склав для себе позитивне враження про компанію і команду.
Відгукнувся на вакансію, через пару днів отримав відповідь від CTO (перший лист) з детальним описом процесу найму.
Погодився на тестове завдання, виконав у вихідний за пару годин, відправив і через тиждень запросили на співбесіду з командою.
З попереднього досвіду, я вже звик що співбесіда з командою це співбесіда з двома технічними спеціалістами,
але цього разу, коли прийшов в офіс, співбесіда була з усією командою, що було для мене вперше.
Команда з семи-восьми спеціалістів, представились і розповіли про себе, а вже далі представився я і відповідав на технічні питання.
Після технічної частини, CTO розповів про можливості професійного та фінансового росту і що півроку-рік треба буде активно вчити нове.
(процес найму який був у першому листі співпав з тим що насправді)

Команда вибрала іншого кандидата, а я погодився на офер від ITAdviser.
В процесі співбесіди зробив висновок, що керівництво-компанія відповідально відноситься до часу кандидата, а також вкладає в розвиток своїх спеціалістів.

Вважаю що в цій команді можна продуктивно розвивати технічні вміння, а також попрацювати з Rust та Golang.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.