Cossack Labs

Киев, Лондон (Великобритания)

В літку 2018 року склав для себе позитивне враження про компанію і команду.
Відгукнувся на вакансію, через пару днів отримав відповідь від CTO (перший лист) з детальним описом процесу найму.
Погодився на тестове завдання, виконав у вихідний за пару годин, відправив і через тиждень запросили на співбесіду з командою.
З попереднього досвіду, я вже звик що співбесіда з командою це співбесіда з двома технічними спеціалістами,
але цього разу, коли прийшов в офіс, співбесіда була з усією командою, що було для мене вперше.
Команда з семи-восьми спеціалістів, представились і розповіли про себе, а вже далі представився я і відповідав на технічні питання.
Після технічної частини, CTO розповів про можливості професійного та фінансового росту і що півроку-рік треба буде активно вчити нове.
(процес найму який був у першому листі співпав з тим що насправді)

Команда вибрала іншого кандидата, а я погодився на офер від ITAdviser.
В процесі співбесіди зробив висновок, що керівництво-компанія відповідально відноситься до часу кандидата, а також вкладає в розвиток своїх спеціалістів.

Вважаю що в цій команді можна продуктивно розвивати технічні вміння, а також попрацювати з Rust та Golang.