Cosmonova Broadcast

Працюючи у компанії 10 місяців можу з впевненістю сказати, що працювати з такими кваліфікованими спеціалістами це супер класно, отримую колосальне задоволення та ще більше досвіду роботи. Від процесу співбесіди все було чітко та конкретно — співбесіда по телефону, співбесіда в офісі, тестове завдання, та фідбек впродовж декількох днів(не тижнів або місяців) за це вдячна HR — Чорній Олександрі. Тут немає обмежень для реалізації своїх ідей команда все підтримує. Одразу склалось відчуття, що знаю колег вже давно, всі відкриті та завжди допоможуть. Не можу не відмітити також комерційну сторону — ЗП завжди вчасно.