Cosmonova Broadcast

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюючи у компанії 10 місяців можу з впевненістю сказати, що працювати з такими кваліфікованими спеціалістами це супер класно, отримую колосальне задоволення та ще більше досвіду роботи. Від процесу співбесіди все було чітко та конкретно — співбесіда по телефону, співбесіда в офісі, тестове завдання, та фідбек впродовж декількох днів(не тижнів або місяців) за це вдячна HR — Чорній Олександрі. Тут немає обмежень для реалізації своїх ідей команда все підтримує. Одразу склалось відчуття, що знаю колег вже давно, всі відкриті та завжди допоможуть. Не можу не відмітити також комерційну сторону — ЗП завжди вчасно.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.