COSI Consulting

21...80 спеціалістів

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

COSI Consulting был моим первым опытом на позиции QA. В этой роли мне приходилось тестировать и десктоп, и веб, и веб-мобайл приложения, что для каждого тестировщика есть очень хорошим стартом и пополнением навыков. Об атмосфере в компании можно сказать, что она семейная. Все друг друг помогают, передают свой опыт, нет никаких недомолвок. Рекомендую :)

Підтримали: Vlada Liashchenko

Чтобы не быть голословным, вот тред ebanoe.it/…​16/06/22/cosi-consulting с мнением руководства киевского офисса компании на некоторые вопросы.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.