Corezoid

Дніпро, Редвуд-Сіті (США)

Шановна редакція ДОУ, звертаюсь до вас. Модеруйте може якось вакансії, біс з ними з формами культурного інтелекту, але тут вже шукають якогось психопомпа. І це або якийсь жирний тролінг, або я не знаю, що там в компанії відбувається :))))

П. С. З Вікіпедії. Психопомп — істота, дух, янгол або божество в багатьох релігіях, в обов’язки якого входить супровід душ померлих із Землі в загробне життя. В їх обов’язки не входить суд над померлим, вони забезпечують безпечний перехід. Часто зображуються на творах похоронного мистецтва.

Мені оце так сподобалось «Рекомендуємо ще раз вдумливо ознайомитись з нашими очікуваннями від співпраці. Якщо все це не суперечить вашим життєвим цінностям, заповніть форму культурного інтелекту і надсилайте резюме.»
Так а які у вас очікування? Зараз відкрито дві позиції, дизайнера та ейчара, а у описі лише щоб книжки читали та в ігри грали.
Жодних тобі вимог, умов та обов’язків.

Схоже що це клуб по інтересам)

Кажуть шо в цю компанію можна потрапити тільки якщо гарні оцінки в школі були по географії, математиці, та літературі. На співбесідах навіть тести дають шкільної програми. Може за прочитані книжки премії дають. 😅

Щось якась гівно компанія, судячи з недавніх відгуків на eIT.
Я би подумав двічі перш ніж там працювати.

Полный игнор HR’ов не то, что на отосланные резюме, а на банальные вопросы о компании. Наверное, поток желающих туда попасть. И «адекватное» руководство, которое видя, как не справляются ХеРы, ничем им не помогать. Dream Team.

Вакансії Corezoid