Corefy

Київ, Лондон (Велика Британія), Манила (Філіппіни), Кашкайш (Португалія)

3 серпня 2023 12:09

Olexander Chaluy, Backend developer в Corefy

Працюю в компанії з початку 2023 року і вже маю про що розвповісти. Спершу хотів би виділити випробувальний термін, а саме — відмінний менторинг! На початку співпраці з Corefy за кожним новим спеціалістом закріплюється ментор, який завжди та швидко допомагає, як у вивченні та розумінні продукту й проєкту, так і приходить на поміч при виникненні будь-яких питань з боку новенького. Загалом з перших ж днів мене оточує чудова команда, яка також завжди відкрита до питань та пропозицій + гарно налагоджені процеси комунікації з іншими командами та іншими департаментами. Одразу видно, що цінності компанії не тільки на словах, а й в реальності, так воно і є. Ще хочу додати, що в офері від Corefy були прописані company values — і вони дійсно є. Виокремлю деякі:
+ Дуже просторий та чудовий офіс (багато зелені, пет-френдлі, сніданки в офісі).
+ Є демо день, коли збирається вся команда, навіть ті, хто працює віддалено, ще й з інших міст приїжджають по своїй ініціативі.
+ Різного роду тімбілдинг-активності: збираємось пограти у футбол, катаємось на вело, байках і тд.
+ Легкий та зрозумілий процес по видам відсутностей: відпустки, лікарняні, можливість перенести робочий час і тд.