Corefy

Київ, Лондон (Велика Британія), Манила (Філіппіни), Кашкайш (Португалія)

20 липня 2023 2:37

Дима Долготер

HR інтерв’ю, тех інтерв’ю, знайомство з СЕО та СТО, зазвичай це займає не один тиждень і постійні нагадування про фідбек, не можеш відповісти на офер від іншої компанії тому що чекаєш фідбек від компанії твоєї мрії?

З Corefy це взагалі було не так. В понеділок провели співбесіду з рекрутером і Frontend лідом. Одразу дізнався що за проект, які технології використовуються, мої майбутні обов’язки та інше.
За декілька хвилин після першої співбесіди дали позитивний фідбек і запросили на технічне інтерв’ю на наступний день.

На технічному інтерв’ю були два фронтенд ліди які ставили дуже різноманітні технічні питання. Деякі з них не питають взагалі в інших компаніях. І от, коли я вже прощався з ними і дякував за цікаві питання, я не думав що отримаю позитивний фідбек. Але за декілька хвилин HR повідомила про позитивний фідбек і одразу ж запланували зустріч з СТО, СЕО та майже усією командою в той же день через декілька годин.

І от на останньому етапі співбесіди я з півтори години описував свій досвід та ким себе бачу у майбутньому. І так само не розраховував на позитивну відповідь, тому що на проекті використовують технології в яких у мене мало досвіду. Але на наступний день я отримав офер і був дуже щасливий і приємно здивований що так швидко можна пройти всі етапи за 2 дні.