Corefy

Київ, Лондон (Велика Британія), Манила (Філіппіни), Кашкайш (Португалія)

Хотів би поділитися враженнями щодо процесу найму в компанії Corefy. Всі етапи інтерв’ю відбувались в дуже дружній атмосфері (за це слід подякувати рекрутеру Анастасії)), фідбеки, також, надавалися вчасно в проговорені терміни. Атмосфера в офісі вкрай позитивна, всі дуже привітні та завжди готові допомогти в будь-чому, а ментор робить все і навіть більше (дякую Діма), щоб newcomer швидше відчув себе частиною Corefy family.

Хочу поділитися своїми враженнями про компанію Corefy. У мене чудовий наставник, який допомагає мені розвиватися та керує процесом. Крім того, вражає дружня атмосфера в команді — співпрацювати з такими відданими та талановитими людьми дійсно захоплює! Дякую за цю можливість!

Працюю 1.5+ роки в цій компанії у відділі Customer Success і однозначно можу рекомендувати цю компанію на вищому рівні. Класна вмотивована команда і працювати в високодинамічному середовищі — це саме задоволення. Точно можу сказати, що нудно не буде, якщо ви готові до нових викликів та цікавих нестандартних задач. Взагалі, співробітники цієї компанії — це люди з крутими інтересами, хобі та різноманітними навичками, що дозволяє відчувати себе в колі друзів та завжди є, що обговорити як по робочим моментам, так і поза ними. Тому якщо вам випав або випаде шанс стати частиною компанії — вважайте, що вам не аби як пощастило!
Моя персональна оцінка 11 з 10.

Працюю тут вже більше 5 років. Пройшов тут шлях від джуніор до тех.ліда. Класно те, що в компанії, якщо є бажання, можна круто розвинутись в своєму напрямку, є можливості для росту як кар’єрному, так і як спеціаліста взагалом, включаючи можливості для зміни спеціалізації.
З важливих плюсів можна виокремити стабільність: не було скорочень ні під час пандемії, ні під час війни. А навпаки, компанія робить все, щоб допомогати співробітникам, це відчутно.
Колективив кайфовий, можна знайти коло по інтересах починаючи від спорту чи рейвів і закінчуючи ретро іграми для нінтендо.

Валерій, дякуємо тобі за приємний позитивний фідбек! А також дякуємо за сумісні круті досягнення!)

Працюю в компанії з початку 2023 року і вже маю про що розвповісти. Спершу хотів би виділити випробувальний термін, а саме — відмінний менторинг! На початку співпраці з Corefy за кожним новим спеціалістом закріплюється ментор, який завжди та швидко допомагає, як у вивченні та розумінні продукту й проєкту, так і приходить на поміч при виникненні будь-яких питань з боку новенького. Загалом з перших ж днів мене оточує чудова команда, яка також завжди відкрита до питань та пропозицій + гарно налагоджені процеси комунікації з іншими командами та іншими департаментами. Одразу видно, що цінності компанії не тільки на словах, а й в реальності, так воно і є. Ще хочу додати, що в офері від Corefy були прописані company values — і вони дійсно є. Виокремлю деякі:
+ Дуже просторий та чудовий офіс (багато зелені, пет-френдлі, сніданки в офісі).
+ Є демо день, коли збирається вся команда, навіть ті, хто працює віддалено, ще й з інших міст приїжджають по своїй ініціативі.
+ Різного роду тімбілдинг-активності: збираємось пограти у футбол, катаємось на вело, байках і тд.
+ Легкий та зрозумілий процес по видам відсутностей: відпустки, лікарняні, можливість перенести робочий час і тд.

HR інтерв’ю, тех інтерв’ю, знайомство з СЕО та СТО, зазвичай це займає не один тиждень і постійні нагадування про фідбек, не можеш відповісти на офер від іншої компанії тому що чекаєш фідбек від компанії твоєї мрії?

З Corefy це взагалі було не так. В понеділок провели співбесіду з рекрутером і Frontend лідом. Одразу дізнався що за проект, які технології використовуються, мої майбутні обов’язки та інше.
За декілька хвилин після першої співбесіди дали позитивний фідбек і запросили на технічне інтерв’ю на наступний день.

На технічному інтерв’ю були два фронтенд ліди які ставили дуже різноманітні технічні питання. Деякі з них не питають взагалі в інших компаніях. І от, коли я вже прощався з ними і дякував за цікаві питання, я не думав що отримаю позитивний фідбек. Але за декілька хвилин HR повідомила про позитивний фідбек і одразу ж запланували зустріч з СТО, СЕО та майже усією командою в той же день через декілька годин.

І от на останньому етапі співбесіди я з півтори години описував свій досвід та ким себе бачу у майбутньому. І так само не розраховував на позитивну відповідь, тому що на проекті використовують технології в яких у мене мало досвіду. Але на наступний день я отримав офер і був дуже щасливий і приємно здивований що так швидко можна пройти всі етапи за 2 дні.

Погоджуюсь, дійсно дивна компанія.
Пройшов 2 співбесіди на позицію Engineering Manager з CTO та CEO, обіцяли фідбек впродовж тижня. Наразі минуло вже 3 тижні, але ніякого зворотнього зв’язку немає, вакансію в Djinny за якою відбувалась комунікація закрили та відкрили нову з іншою контактною особою.
Щодо процесу, комунікація з рекруитером відбувалась виключно в Djinni. Інтерв’ю з CTO було досить змістовним з мапінгом на реальні потреби/проблеми компанії. Інтерв’ю з CEO не дуже сподобалось, було якимось сухим та більш походило на опитування, що навряд чи дає можливість адекватно оцінити кандидата на позицію Engineering Manager.
Очевидно, що компанія не має достатнього процесного досвіду, що створює вагомі ризики марно витраченого часу.
Не рекомендую компанію.

Підтримали: Pavlo Dolnitskiy

Доброго дня, Вадиме.
Ще раз дякуємо Вам за можливість поспілкуватись з Вами онлайн після залишеного коментаря. Та дякуємо Вам також за більш розгорнутий фідбек та поради, які ми вже використовуємо на практиці. Нам дуже цінно отримувати зворотній зв’язок оскільки наша команда завжди готова до покращень та розвитку. І ще раз перепрошуємо за таку неприємну ситуацію. Бажаємо Вам гарного дня та мирного неба над головою.

Дивна компанія. Написали на Джині, щодо вакансії Engineering Manager. Відкрив данні, HR зразу написали, що ні, дякуйте, ви нам не потрібні. Не зрозуміло, навіщо їм компетенції HR, якщо навіть не можуть толково описати, що вони хочуть, та чому була відмова. Не рекомендую компанію.

Підтримали: Vadym

Доброго дня, Павло. Дякуємо за Ваш відгук і не дуже приємний досвід з нами через Djinni. Зараз обов’язково переглянемо нашу розмову з Вами і дамо більш конструктивний і розгорнутий фідбек. Зараз маємо досить гарний потік фахівців по всім нашим відкритим вакансіям, тому могли трохи недоопрацювати відгуки належним чином. Ми завжди даємо гарні та розгорнуті відповіді в разі відмови і досить часто повертаємось до спеціалістів повторно, коли відкриваєтся більш підходяща вакансія.

Disclaimer: можливо, мій фідбек буде дещо співзвучний з іншими колегами 😁

Через достатню кількість задач, які виконую як Customer Success Manager, ледве доліз, щоб залишити відгук 😅.

Як ви вже зрозуміли, завдяки тому, що компанія активно займається реалізацією своєї стратегії, в моєму департаменті завжди є чим займатися.

В компанії я працюю майже два роки, я вирішую різноманітні питання, отримаю купу досвіду і можу планувати свій професійний розвиток. Завжди можна вийти на 1-1 з тімлідом або хедом департаменту, якщо щось турбує. Часто можна знайти час, аби поспілкуватися з СТО, РО або іншими колегами на лід-позиціях, щоб вирішити більш глобальні питання.

Дуже вдячний компанії за те, що в критичні моменти я і мої колеги не були покинуті (початок широкомасштабного вторгнення, період блекауту); вдячний за невимушену робочу атмосферу і дружній колектив, готовий до вечірньої туси в п’ятницю.

Якщо хочете знайти місце, де:
— нема токсичності;
— люди розуміють, навіщо вони зібралися в одному офісі;
— доторкнутися до різних сфер бізнесу (клієнти, розробка, delivery, задачі між департаментами);

то вам сюди 😁

Всім привіт, прийшов в цю чудову компанію рік і 8 місяців тому. Був на посаді QA engineer, став QA Lead, кайфую від роботи і колективу, то я не хизуюсь а показую що тут можна таке робити ;)
Компанія дуже дбає про своїх співробітників, купа плюшок і всього цікавого, бажаю вам впевнитись особисто 😉

Павло, дякую за коментар та неймовірно міцну, продуктивну та класну співпрацю з Corefy ⭐

Вот уже год я работаю в Corefy контент райтером, и мне есть чем поделиться. Еще на первом этапе собеседования поняла, что хочу именно в эту компанию. Подкупили непринужденность и отсутствие формальных вопросов из разряда «почему вы хотите работать именно у нас?». Интуиция меня не подвела — я оказалась в команде прекрасных людей и специалистов, которым не все равно на свое дело.

Атмосфера в офисе и внутри команды заставляет чувствовать себя как дома, а значит — свободно. Это то, что сложно описать словами, но почувствовать можно с первого дня. Здесь действительно стараются, чтобы сотрудникам было хорошо. Начиная с комфортного рабочего места и заканчивая обсуждением волнующих вопросов с тимлидами и СЕО. Здесь вы не останетесь наедине со своими проблемами, будь то рабочие или личные моменты.

Я, как и многие, пришла в компанию с минимальными знаниями о финтехе, но с большим желанием познать эту сферу. Меня приятно удивило, с каким энтузиазмом коллеги помогали мне освоиться и отвечали на любые вопросы. Эта поддержка была бесценной на начальных этапах, и остаётся такой сейчас) В частности, коммуникация в нашем департаменте налажена очень круто. Чего только стоит наш юмор)

Corefy для меня больше, чем просто работа. Эта компания — приятная часть жизни, подарившая классных людей, множество весёлых моментов и хорошие возможности для профессионального развития.

Потрапивши в Corefy маю можливість співпрацювати із досвідченими спеціалістами,набувати нові навички та розвиватись)
Гнучкий адекватний менеджмент ,завжди отримую фідбек за виконану работу,приємна система мотивації)
Гарно налагодженні процеси комунікації в команді,нереально теплий коллектив,про турботливе відношення до працівників с самого початку війни можно писати окремий коментарій,я в захваті!)
Продукт цікавий та перспективний , в кого є бажання розвиватись саме в напрямку фінтех-вам сюди)
Радію бути частиною команди:)

Имею честь быть контент райтером в Corefy уже 2,5 года. И не зря мы в нашем профиле компании в Instagram называем наш коллектив «corefamily», это действительно моя вторая семья) Это не просто компания, где я работаю — это место куда хочется идти, и коллектив, с которым хочется вместе творить и покорять новые вершины.

Отдельный том отзыва можно написать о том неповторимом чувстве юмора, которое царит в команде — это дорогого стоит для меня. Шутеечки, пранки, мемчики — без этого никак)) особая любовь — мемы и эмодзи с коллегами) Юмор помогает влиться в коллектив, снять напряжение, сплотиться, посмеяться над трудностями — это для меня важный пунктик. И я очень рада, что меня окружают люди с чувством юмора.

Я пришла в компанию не зная почти ничего о финтехе и электронных платежах. И сразу была поражена тем, как коллектив тепло встречает, как почти каждый готов ответить на любой возникший вопрос и помочь разобраться в сложном, даже если придется «повторить материал» несколько раз. Благодаря таким крутым коллегам я заметно выросла в своих знаниях и понимании тонкостей электронных платежей, спасибо вам)

На первых этапах приятно удивляло то, как CEO, CTO и CBO на равных общаются со всеми сотрудниками, советуются, интересуются мнением. Теперь понимаю, что это нормально, это единственно правильный способ создания сплоченной команды, разделяющей общие ценности. Каждый сотрудник в команде имеет «право голоса», может высказать свое мнение по любому вопросу и предложить свое видение, какую-то идею, которую обязательно рассмотрят. Так же, любая просьба здесь встречается с максимальным пониманием и желанием помочь любым способом.

Департамент, в котором я сейчас работаю, с моим приходом только начал формироваться. Сейчас — это крутая команда, которая может помочь, поддержать, научить, подсказать, и, конечно же, с ними можно посмеяться до слез)

За время работы в Corefy у меня несколько раз были сложные семейные обстоятельства, в это время компания оказывала мне всевозможную поддержку и относилась с пониманием к моему временному отсутствию.

Очень важный момент для многих — пересмотр зарплаты. Мою зп за 2,5 года дважды пересматривали, никаких задержек не было. Считаю, это круто.

Ну, и одним из самых показательных моментов считаю черный день в жизни нашей страны — 24.02.22, день когда началась война. Компания сделала все возможное, чтобы каждый сотрудник оказался в безопасности, с деньгами, и не потерял возможность работать, волонтерить или быть в ТРО. Все желающие сотрудники были централизованно эвакуированы на автобусе, который организовала компания, и поселена в безопасном месте в жилье, которое оплатила компания на первое время. Это очень важно и четко показывает, что сотрудники — наивысшая ценность в культуре компании. Даже в максимально стрессовый момент.

У компаніі працюю вже майже 9 місяців і хочу залишити свій відгук.
 Мені дуже пощастило, що я потрапила саме у Corefy.
Тому що колектив тут нереально крутий, усі готові тобі допомогти, кожну пʼятницю в нас вечірки у офісі, граємо у приставку та настолки.
Також кожного дня фрут-дей — замість печива в нас були банани, ябка, апельсини. Для когось це дрібнички, але це дуже приємно)

На моєму досвіді це перша компанія, де можна особисто поспілкуватись та мати співпрацю з СЕО, СТО та СВО. Вважаю, що це дуже круто.
Також у компаніі дуже підтримують особистий розвиток як спеціаліста.

Якщо для вас важливий розвиток, крутий колектив, хороша заробітня плата, яка завжди оговорюється з керівництвом — вам точно у Corefy!

Працюю в компанії 4 місяці і вважаю що це час коли можна робити перші висновки
Займаю позицію керівника відділу продажів тому доводиться співпрацювати з різними департаментами і бачити всю картину більш ширше.
Буду очень краток — это место где работают профессионалы своего дела, и просто очень хорошие люди. Тут можно прокачаться в финтехе и научиться много новому. Если есть много дельных идей и желание их реализовать, то Вам тоже сюда.
Семейная атмосфера, отсутствие корпоративного булшита — это тоже сюда.
Рад что удалось оказаться именно в этой компании и именно в это время.
Если есть какие-то вопросы, всегда рад ответить)

Имею 15+ лет коммерческой разработки ПО, есть опыт работы в компаниях ИЗ США / Кореи / Германии / Австралии / Канады
Есть с чем сравнивать.

1. Очень живая активная команда.
2. Процессы не ради процессов, а ради достижения максимального результата.
3. Очень грамотный аналитический подход к метрикам и съёму статистики, при каких-то выявленных неточностях максимально быстрая коррекция внутренних процессов и подходов команды — скорость уровня молния.
4. Нет легаси от слова совсем, для Джуниор / Мидл уровня рекомендую много чего почерпнёте для себя, проект грамотный, для старшего звена специалистов задачи тоже есть.
5. Постановка задач в Жире на высоком уровне, у меня даже по задачам доп вопросы не возникали, повторяюсь процессы ради максимального результата.
5. Компенсацию за труд получил на день раньше.

p.s Skilled all-round team

Евгений, большое спасибо за комментарий, особенно за то, что выделили наши сильные стороны) 👍

Работаю в Corefy почти 2 года, и с учетом роста компании за это время могу сказать, что это перспективный и многообещающий бизнес, представляющий возможности для личного роста как горизонтально (прокачивание своих навыков), так и вертикально (лид-позиции, новые должности). Я пришла контент-райтером на парт-тайм, но проработав так год решила перейти сюда на полный день с основного места работы. В то время больше всего впечатляли некоторые сотрудники, которые, отвечая на вопрос по продукту, искренне хотели помочь не просто получить ответ, а понять и разобраться)

Год назад компания переехала в новый офис-пентхаус на КПИ с большой террасой. С нее открываются супер виды почти на все стороны Киева. Особенно круто на закате. В офисе не скупятся на вещи, необходимые каждому для комфортной работы, от мелочей вроде наушников и пробковых досок до лучшей офисной техники и мебели. Есть и все, что нужно для внерабочего движа — колонки, приставка, барбекю, кальян, теннисный стол и т.п. Периодически устраиваются вылазки на какую-то активность, вроде пейнтбола или сплава. Круто, что офис можно посетить в любой день и время, привести друзей. При этом никто не злоупотребляет этими возможностями, в рабочее время в офисе рабочая спокойная атмосфера без чужаков)

На прошлом месте работы я начала в офисе учить испанский, остался контакт с преподавателем и я предложила начать такие занятия здесь. Инициативу поддержали и теперь я и пару коллег учим испанский здесь, а компания компенсирует половину затрат. Недавно также начались курсы английского в офисе за счет компании)

Перед сезоном гриппа компания предложила всем желающим добровольно привиться хорошей вакциной в офисе. Кроме того, можно взять больничный без справки от врача.

Конечно, есть компании с соцпакетами, плюшками и всякими тусовками «пожирнее», но эта компания цепляет другим. Здесь собрали отличную команду из действительно талантливых и трудолюбивых молодых людей, которые не только профессионалы своего дела, но и по-человечески классные ребята. В общении с большинством из них становится понятно, что это очень замотивированные люди, стремящиеся развиваться лично и развивать компанию. Чувству юмора можно посвятить отдельный пост — шутки, мемы, кастомные эмодзи в слаке и общий позитивный настрой на высшем уровне) Некоторые люди, с которыми мне повезло тут познакомиться, сейчас самые ценные для меня.

О разнообразии задач тут уже писали разработчики, но, как представитель нетехнической специальности, могу сказать то же самое. Простор для собственного развития безграничный, было бы желание. Сам продукт сложный, но работать с ним интересно. Все предложения рассматриваются, задачи разных типов и сложности, достаточно много взаимодействия с другими командами. Раз в месяц все собираются вместе на общий синкап, делятся достижениями и планами на следующий месяц. Если возникает какая-то проблема рабочего или личного характера, тут в принципе легко быть услышанным, главное — говорить)

Короче, если вам важна команда и саморазвитие, о выборе Corefy вы точно не пожалеете.

Проработал в компании 3 года как php dev. Получил куча знаний и опыта, классно что не ограничивают тебя только в рамках твоей професии, если хочешь можешь и во(на) фронт залезть и про девопсинг много чего узнаешь. Так же хорошо, что продукт относительно новый и нет легаси кода. Офис, чай, печеньки и тд на отличном уровне.

Работаю в компании чуть меньше года Front-end-разработчиком. Очень нравится большое количество интересных задач, очень сильно прокачалась за этот период. Моя команда поддерживает в инициативах и помогает развивать скиллы и применять их в текущих проектах. Хороший видовой офис возле м.КПИ.

Всем привет! Хочу оставить отзыв по работе в этой компании. Работаю тут больше 7 месяцев и мне всё нравится! Коллектив очень классный, все отзывчивые и дружелюбные) Компания всегда заботиться и помогает сотрудникам. А ещё мы находимся в очень уютном и просторном офисе/пентхаусе. Вокруг много цветущей зелени, что также очень радует. Есть курсы испанского, проводятся разные конкурсы, флешмобы, квесты, а также классные мероприятия))
Обязательно присоединяйтесь в нашу команду!)

Вакансії Corefy