Consulting for retail

6 березня 2023 18:14

Максим Ткачук, Project manager в Ciellos

Писати буду по суті та лаконічно.
Давно працюю в американській компанії та все ж таки хочу залишити відкуг про C4R.
Відпрацював тут два роки як ПМ.
Що сподобалось:
• Компанія на початку намагалась відповідати стандартам ИТ компанії. Але просто намагалась))
Що не сподобалось:
• Неадекватний менеджмент в обличчі керівника департаменту- волоя адамов — недо фахівець!
• Компанія заздалегідь продає продукт який не працює на 100% згідно вимог клієнта. Але клієнту кажуть все ОК!
• З технчного боку продукт (департамент логістики) потребує доопрацбвань але вам будуть казати що все буде вирішено в проекті і вам придеться відверто брехати що все ок- звістно якщо запитають. Ато прийдке влодя адамов та нагородить херні клієнту про чудовий функціонал від якої потоім неможливо відхреститись.
• Якщо підете працювати та попадете до персони «вище вказаної» то будбте готові до наступного
o за успішно виконаний проект ви не отримаєта бонуси
o за людину яку привели до компанії ви не отримаєта обіцяни кошти
o якщо ви підете з компанії то з вас вирахують за медичне страхування
o вам не будуть компенсувати податки
o вам будуть намагатися обдурити на виплаті за останній місяць(і вам придеться доказувати що ви відпрацювали цей час).
o Багато професіних фахівців пішло з компанії ще до війни завдяки — володі, якого покриває його ж керівництво.
• Компанія працює з клієнтами з росїї та підтримує з ними звязки
Цу тільки те що прийшло як спогад коли покинув цей цирк. Тому вам не раджу витрачати час на ознайомлення з вакансіми.
Бережить себе.