Conscensia

Львів, Варшава (Польща), Ольборг (Данія)

Проходила співбесіду на позицію QA, дуже позитивні враження як і від спілкування з рекрутеркою Тетяною, так і від технічної та клієнтської співбесіди. Фідбек був без затримок, технічні питання цікаві, люди доброзичливі і приємні.

Підтримали: Tetiana Yatsenko

Співбесідувався на позицію QA інженера. Враження залишились суто позитивні. Від людей, питань які ставили, відношення і процесу оцінки загалом. Все чітко, без затримок і по суті.
+ умови пропонували дуже гідні.

Вдячний за надану можливість.

Компанія яка надає можливості рости та проявляти себе.

+ Легкість у комунікації
+ Доступ до навчальних ресурів
+ Ненав’язливе спонукання щодо розвитку своїх працівників
+ Регулярні відрядження (коли це було можливо)

У моєму випадку повезло працювати у команді з позитивними людьми як з внутрішньої так і з зовнішньої сторони.

Задоволений тим, що останні 4,5 роки я тут.

Поділяю цінності Trust, Transparency, Responsibility у компанії.
Процеси дуже прозорі та зрозумілі, класні люди. Також є клуб людей, які працюють понад 10 років. Подобається короткі п’ятниці та зацікавлена команда.

Підтримали: Oksana AntonyukNadiya Melnyk

Класна компанія.
Класні бонуси і бенефіти (особливо короткі п’ятниці). Підкуповує «родинна» атмосфера в колективі і в компанії, це багатого вартує. Також менедменту який старається врахувати інтереси колег добавляє позитиву.

Підтримали: Yaroslav SkakunOksana Antonyuk

Працював в цій компанії на двох проєктах. Коли проєкти закривались, людей просто розпускали. Для мене обидва рази не вдалося знайти новий проєкт в рамках компанії. Один раз мені пропонували новий проєкт за декілька днів до звільнення, що було, звісно, запізно. Це жорсткий аутстаф. Проєкт іде з компанії — з великою імовірністю з компанії ідуть люди, які його виконували.

Підтримали: Bogdan OvcharovYaroslav Skakun