Conscensia

Львов, Варшава (Польша), Aalborg (Denmark)

Поділяю цінності Trust, Transparency, Responsibility у компанії.
Процеси дуже прозорі та зрозумілі, класні люди. Також є клуб людей, які працюють понад 10 років. Подобається короткі п’ятниці та зацікавлена команда.

Класна компанія.
Класні бонуси і бенефіти (особливо короткі п’ятниці). Підкуповує «родинна» атмосфера в колективі і в компанії, це багатого вартує. Також менедменту який старається врахувати інтереси колег добавляє позитиву.

Працював в цій компанії на двох проєктах. Коли проєкти закривались, людей просто розпускали. Для мене обидва рази не вдалося знайти новий проєкт в рамках компанії. Один раз мені пропонували новий проєкт за декілька днів до звільнення, що було, звісно, запізно. Це жорсткий аутстаф. Проєкт іде з компанії — з великою імовірністю з компанії ідуть люди, які його виконували.

Поддержали: Bogdan Ovcharov