Conscensia

200...800 спеціалістів
Львів, Варшава (Польща), Aalborg (Denmark)

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Співбесідувався на позицію QA інженера. Враження залишились суто позитивні. Від людей, питань які ставили, відношення і процесу оцінки загалом. Все чітко, без затримок і по суті.
+ умови пропонували дуже гідні.

Вдячний за надану можливість.

Компанія яка надає можливості рости та проявляти себе.

+ Легкість у комунікації
+ Доступ до навчальних ресурів
+ Ненав’язливе спонукання щодо розвитку своїх працівників
+ Регулярні відрядження (коли це було можливо)

У моєму випадку повезло працювати у команді з позитивними людьми як з внутрішньої так і з зовнішньої сторони.

Задоволений тим, що останні 4,5 роки я тут.

Поділяю цінності Trust, Transparency, Responsibility у компанії.
Процеси дуже прозорі та зрозумілі, класні люди. Також є клуб людей, які працюють понад 10 років. Подобається короткі п’ятниці та зацікавлена команда.

Підтримали: Oksana AntonyukNadiya Melnyk

Класна компанія.
Класні бонуси і бенефіти (особливо короткі п’ятниці). Підкуповує «родинна» атмосфера в колективі і в компанії, це багатого вартує. Також менедменту який старається врахувати інтереси колег добавляє позитиву.

Підтримали: Oksana Antonyuk

Працював в цій компанії на двох проєктах. Коли проєкти закривались, людей просто розпускали. Для мене обидва рази не вдалося знайти новий проєкт в рамках компанії. Один раз мені пропонували новий проєкт за декілька днів до звільнення, що було, звісно, запізно. Це жорсткий аутстаф. Проєкт іде з компанії — з великою імовірністю з компанії ідуть люди, які його виконували.

Підтримали: Bogdan Ovcharov

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 93/100

Проголосувало 12 співробітників
 • Компенсація
  92%
 • Умови праці
  94%
 • Кар’єра
  87%
 • Проєкт
  91%
 • Компанія
  99%
 • Лояльність
  97%