Computools

Київ, Дніпро, Запоріжжя, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Лодзь (Польща)

Я працюю в Computools уже багато років, і мені все ще подобається, як компанія приділяє увагу кожному співробітнику. У нас є можливість працювати над різноманітними проєктами, тому щодня я знаходжу щось нове та цікаве. Якщо ви шукаєте роботу, яка дає вам можливість розвиватися і рости в професійному плані, то Computools — це саме те, що вам потрібно!

Підтримали: Дар'я Савченко

Неймовірні чотири роки у Computools! Я мав глибоке задоволення від роботи тут, завдяки чудовому колективу, з яким мені пощастило працювати.

Ключові аспекти роботи в Computools:
— Професійний розвиток та ріст: Видно, як компанія стрімко розвивається, що надихає мене на власне зростання та вдосконалення.
— Чудові умови праці: Комфортні офіси, сучасне обладнання, захоплюючі проекти та талановитий колектив.
— Відсутність значних недоліків: Протягом усього часу роботи я не зіткнувся з серйозними проблемами, що демонструє високу якість організації робочого процесу.
— Відмінний колектив: Команда складається з мотивованих, позитивних та професійних колег, що створює приємне середовище для роботи.
— Підтримка та допомога: Колеги та менеджмент завжди готові допомогти при виникненні запитань або проблем.

Дбайливе ставлення до співробітників це що мене завжди захоплювало! Computools забезпечує все необхідне для ефективної роботи, включаючи обладнання для дистанційної роботи та оплату курсів. Чудова корпоративна культура. Професійний та дружній колектив. Працюючи тут, я почувався як вдома.

Я з впевненістю можу рекомендувати Computools як роботодавця. Якщо ви шукаєте стабільну компанію з цікавими завданнями та можливостями для розвитку, Computools — відмінний вибір!

Я працюю в Computools вже більше 5 років, і за цей час я бачив, як компанія зростає і розвивається. Але найважливіше — вона залишається вірною своїм цінностям і не забуває про своїх співробітників. Ми працюємо в команді, де кожна людина цінна. Я радий працювати в такому колективі і бажаю кожному знайти таке місце роботи!

Я працюю в Computools уже кілька років і можу з точністю сказати, що ця компанія — справжня команда. Тут я знайшов не тільки колег, а й друзів. Ми працюємо над крутими проєктами і прагнемо досягти найкращих результатів у нашій роботі.

Ці чотири роки у компанії були для мене неймовірними та насиченими досвідами. Я відчуваю глибоке задоволення від роботи в цій компанії, і це велика заслуга колективу, з яким мені пощастило працювати. Я бачу, як наша компанія росте та розвивається, і це додає мені натхнення для власного зростання і вдосконалення.

Computools — це компанія, яка створює дійсно якісні продукти та послуги. Я пишаюся, що працюю тут, тому що тут я можу зробити свій внесок, який допомагає розв’язувати реальні проблеми наших клієнтів. Ми працюємо в дружній команді, де кожен дбає про те, щоб наші продукти та послуги були найкращими на ринку.

Компанія дала негативний досвід і тепер я точно знаю, в яку компанію я потрапити НЕ хочу. Пропрацювала рік на посаді сейлза і в фіналі залишилася без свого лінкедин акаунту, який я власноруч розвивала декілька років, і абсолютно нікчемною пародією на допомогу від компанії з вирішенням цього питання. Обіцяних теплих лідів так і не дочекалася, зате постійний тиск зі сторони керівника — аж занадто. Люди не розуміють де причина, а де наслідок, і як результат від цього страждає весь відділ. За відношення до потенційних проєктів взагалі окрема розмова. На інтерв’ю з англомовним клієнтом казати на РНР «пехепе» або давати людину, яка навіть базових речей про технологію, на яку проходить співбесіду, не знає, показує рівень компанії в цілому.

Привіт, Анастасіє! Дякуємо за твій відгук!

Нам шкода, що склався незадовільний досвід із нашою компанією.
Ми врахуємо залишений фідбек і будемо працювати над покращеннями.

Відправила своє резюме до компанії на посаду Middle Email Marketing Specialist.
Мені написала рекрутер Ксенія.
Спілкування було непрофесійним. Початок розмови був з того, що мене просто спитали, чи володію я тими навичками, що описані в вакансії. Всі ці навички були в резюме. Далі без спілкування і розуміння, яку саме цінність може принести співробітник компанії, рекрутерка зі старту почала питання по зарплатним очікуванням. На моє зустрічне питання, а яка ж в компанії вилка по з/п для вакансії, мені було озвучено від 500$ до 1500$ «в залежності від навичок». Від 500$. Мідлу.

На моє зауваження, що це не відповідає запиту і ринку праці для подібних навичок (компанія ж очікує якісні ліди, контракти тощо), було сказано, що «Ми шукаємо кандидатів з досвідом від 1 року на цю посаду. У вас досвіду відповідно більше, тому розумію, що й запит вищій.» (тоді питання, а нащо ви, бачачи досвід, питали про з/п очікування, зі старту?)

Рекрутерка не збирає дані, не вивчає ринок, не спілкується. А просто хоче спростити собі роботу, одразу прощупуючи, чи готовий кандидат працювати за ланку нижчу, ніж готові платити компанії, що працюють на український ринок.

Маючи деякий досвід в IT не думаю, що побажання компанії не звучали як «знайди спеціаліста подешевше, а там подивимось, що буде». Cold outreach зазвичай основне джерело лідів.
Але непоганих кандидатів можуть зарізати зі старту і є ризик, що компанія наприкінці пошуку отримає зовсім не того кандидата і не ті результати, на які очікує від цього каналу.

Вітаю! Дякуємо за Вашу зацікавленість до нашої вакансії. Ми вдячні за Ваш зворотний зв’язок і внесемо зміни відповідно до нього.

Уточнюємо інформацію щодо навичок та знань, якими володіє кандидат, аби бути впевненими, що людина буде почувати себе вільно та впевнено, виконуючи покладені задачі. Фінансові побажання завжди уточнюємо, тому що в будь-якому випадку людина, з якою ми спілкуємося — вже знаходиться в нашій базі. В профайлі людини ми фіксуємо всі побажання, важливі фактори при виборі компанії. Відповідно до нових вакансій, або змін, які відбуваються у вже відкритих — ми можемо звернутися до людини, яка залишала відгук, коли будуть відповідні умови до тих, які нам озвучили.

Я можу з упевненістю сказати, що Computools — це одна з найкращих компаній, де я коли-небудь працював. Тут у нас є всі умови для комфортної та продуктивної роботи — зручні офіси, сучасне обладнання, цікаві проєкти та талановиті люди. Я радий, що є частиною цієї команди і з нетерпінням чекаю на нові виклики та досягнення.

Працюю в компанії вже 2 роки — тож вже можна зробити висновки) Computools точно можу порадити як роботодавця. Основна і беззаперечна перевага — якісно організовані процеси. Все працює як треба — від найму до системи мотивації, прописано в принципах корпоративної та реально, а не декларативно виконується. І тому ти опиняєшся в команді вмотивованих, позитивних та професійних колег, що дозволяє одночасно отримувати задоволення від роботи та професійно розвиватись. Компанія забезпечує всім необхідним для роботи — від офісу, якщо це необхідно до обладнання для роботи remote, оплачує курси і т.п. Ще не разу не пошкодував що свого часу поміж декількох офферів обрав роботу саме в Computools :)

Компания Computools — это отличный работодатель. Я была приятно удивлена качеством работы, профессионализмом коллег и хорошей организацией процессов. Все работники очень ответственные и заинтересованные в результате. Я чувствовала себя в команде комфортно и уверенно, ведь у нас была общая цель и все усилия были направлены на ее достижение.
Мой тимлид Миша — это один из лучших лидеров, с которыми мне приходилось работать. Он был всегда готов помочь, поддержать и ответить на любые вопросы. Он прекрасно организовал работу команды и умело распределял задачи, что позволило достигнуть отличных результатов. Благодаря его опыту и профессионализму, работа всегда шла гладко и без задержек.
Я очень благодарна Мише и всей команде Computools за теплый прием, отличный опыт и возможность работать в таком профессиональном окружении. Если вы ищете надежного работодателя с отличной командой профессионалов, то я рекомендую обратить внимание на компанию Computools.

Працюю вже майже 5 років дуже подобається колектив та робоча обстава в компанії
Нам завжди допомагають коли є запитання або якісь труднощі
Використовують дуже цікаві підходи до пізнавання чогось нового
Дуже радий працювати в цій компанії !

Був на співбесіді. Нажаль щодо співпраці ми не дійшли згоди, але співбесіда була гарно організована. Рекрутер надавала вчасні і обширні відповіді на всі мої питання. Щодо технічної частини співбесіди: я перебував ніби не на співбесіді, а на простій і невимушеній бесіді за келихом пива в барі) Це дійсно круто, коли інтерв’ювери все роблять для того, щоб максимально виключити фактор стресу під час розмови. Фідбек з роз’ясненням отримав вже на наступний день.
Не знаю чи всі працівники Computools такі чи це мені пощастило, але компанія залишила про себе позитивні враження.

Дякуємо за фідбек! Ми раді, що вам сподобалася співбесіда, і вдячні за позитивний відгук. Ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб забезпечити максимальний комфорт для кандидатів під час співбесіди, а також зробити процес якомога менш напруженим і стресовим. Сподіваємося, що надалі ми зможемо співпрацювати із вами.

Я працюю в Computools вже близько двох років. Це чудова компанія, де ми завжди прагнемо до досягнення кращих результатів як для наших клієнтів, так і в особистому розвитку. Я працюю з професійною і доброзичливою командою, яка завжди готова допомогти і підтримати один одного. У нас в компанії створені комфортні умови для роботи, і я почуваюся тут як вдома. Якщо ви шукаєте роботу в стабільній компанії, де на вас чекають цікаві завдання і можливості для зростання, то Computools — чудовий вибір!

Познайомився із компанією цілком випадково — відкривши LinkedIn і прочитавши повідомлення від рекрутера. На той момент я ще працював в іншій компанії і вирішив погодитись на розмову із цікавості і з метою перевірити себе і свої знання на ринку IT. Після розмови із рекрутером склалось приємне враження про компанію, мені не просто пропонують кучу грошей і радужні перспективи, а шукають людину яка б хотіла розвиватись разом із командою над цікавими проектами. Після техніної співбесіди я зрозумів, що співбесіди можуть бути не тільки нудними і вижимати із тебе всі соки, але й веселими і в атмосфері дружелюбності, допомоги і підтримки.
В цій компанії я знайшов підтримку і хороших наставників, із якими можна поговорити не просто про програмуванння, але і про буденність, про всякі побутові проблеми і навіть трохи пофілософстувати.
Багато тих хто читатиме цей коментар — скорше всього в пошуках нової компанії і хочуть зрозуміти що із себе представляє саме ця — я скажу вам так: скільки б ви не читали коментарів, не запитували у знайомих рекрутерів і не аналізувати в інтернеті інформацію — в першу чергу дайте собі шанc і поговоріть із рекрутером цієї компанії, а вже дальше ви самі усе зрозумієте, і саме від вас залежитиме ваша подальша доля. Все у ваших руках — і можливо саме ви знайде для себе тут таке омріяне місце ’під сонцем’.

Коли я вперше зустрілась з Computools, я зрозуміла, що хочу працювати саме тут. Основне, що мене підкупило, це дуже приємна співбесіда як з HR, так і по технічній частині. Одразу з’явилося відчуття, що тут одразу ж прийдуть тобі на допомогу, усе підкажуть, розкажуть, пояснять. Що і підтвердилося при дуууже м’якому онбордингу. Я завжди хвилююсь у перші дні на роботі, але тут усе було на стільки комфортно, що не залишилось жодних сумнівів. Також мені подобається, що компанія дає можливості для розвитку, як наприклад, внутрішні стажування, котрі дають можливість змінити стек технологій і перейти зовсім на новий рівень профессійної діяльності. Це дуже зручно, оскільки дає змогу не обмежувати себе, не закисати, не відривати себе від комфортного середовища у пошуках іншої роботи. Ще один з плюсів особисто для мене — постійна коммунікація. Усі спеціалісти завжди на зв’язку у робочій час і готові допомогти у вирішенні питань. Менеджери постійно цікавляться моїм фідбеком з метою покращення робочих умов та питають чи є в мене якісь потреби, які компанія зможе вирішити. Також хочу додати, що, у ці складні часи, компанія і співробітники не залишаються осторонь, а роблять усе можливе задля нашої перемоги. В минулому, я мала доволі багато робоотодавців, тому мені є з чим порівняти і я сміливо можу сказати, що Computools — це компанія здорової людини)

Саме з Computools я пройшлов всі кар’єрні сходинки.
Починав я з 2017 року як звичайний Full-stack розробник, але, завдяки тому, що компанія розвила мої знання та навички, я став Tech Lead. Потім я впевнено розвивася і зайняв позицію Head of Technology, а з 2019 — я вже CTO. Неймовірно круто, коли в тобі бачать потенціал і дозволяють рости.

Відправив резюме. Рекрутер мені відповіла що бажану ЗП не можуть дати. На запитання яку можу дати, взагалі відморозилась і нічого не відповіла. Процес рекрутенгу «на висоті»)))

Дякуємо за відгук! Перепрошую за те, що змусили Вас чекати відповіді. Цю ситуацію вже обговорили з рекрутером, який займається вакансією і більше таких випадків не допустимо.

В Computools добре налаштовані процеси та команда з якою дуже приємно працювати, дружня та тепла атмосфера, яка добре впливає на продуктивність та розвиток.
Компанія надає можливості для розвитку своїх скілів. Шляхом використання матеріалів з корисної бази знань, періодичних, або за запитом, зустрічей з ТЛ для опрацювання і складання планів індивідуального розвитку та курсів, є змога дуже добре прокачатися.

Моя кар’єра у Computools почалась якраз з початком карантину. За цей час роботи в компанії я зміг вирости з позиції QA до ТЛа. Попри все це, я отримував допомогу і підтримку від компанії. В мене не було досвіду, десь не вистачало знань, але я потрапив у міцний, дружній колектив, який вчив мене, так само допомагав і підтримував. Я зростав, вчився, з’являлось більше відповідальності, але я ніколи не мав відчуття, що не впораюсь. Прийшла війна. Перші тижні я не міг працювати та я не втратив роботу, компанія, так само як і колись, на початку, підтримала мене, забезпечувала всім необхідним. Зараз я працюю на позиції QA Tech Lead. Це потребує багато досвіду, але навіть якщо я чогось не знаю, мене завжди оточують люди у яких я можу попросити допомоги. У Computools своє місце знайдуть як новачки індустрії, так і досвідчені спеціалісти. Завжди цікаві проекти, розвиток і нові знання. А також незабутні корпоративи в оточенні колег та друзів.

Проходив співбесіду. Все дуже гарно. Приємна розмова з рекрутером і плідна з тех. працівником. Вчасний і влучний відгук. Дякую

Дякуємо Вам за відгук! Сподіваємося, що в нас ще буде можливість плідної співпраці)

Позиція Head Of Java вимагає багато досвіду та відповідальності. А моє кар’єрне зростання почалося в Computools ще 7 років тому. За цей час мені вдалося попрацювати на багатьох проектах пліч-о-пліч з професіоналами своєї справи. Головне для мене це атмосфера і люди, які тут працюють. Приємно приділяти увагу складним завданням та бачити результати своєї роботи.

У перші дні війни було складно, але я відчував підтримку компанії. Зарплати виплачували, люди не втрачали роботу. Було організовано збір коштів та допомоги для ЗСУ та ТРО, де зараз знаходяться деякі співробітники компанії. Компанія входить у становище кожного співробітника, навіть у випадках, коли потрібен був час, щоб змінити дислокацію та знайти безпечне місце для роботи.

Компанія має багато переваг, у тому числі небайдужість до співробітників та колег, які ніколи не відмовляли у допомозі та завжди могли підстрахувати.

Computools — моя первая компания, и я тут уже 4 года как работаю) Дошел с 0 до уровня strong middle и являюсь координатором отдела. Computools — это реально Альма-матер компания для меня. Здесь — интересные проекты, возможность роста и развития, отличная зарплата, а главное — дружный коллектив. По началу наш тимлид очень помогал, и теперь и я помогаю своим коллегам) Принял участие в большом количестве различных проектов, прокачал благодаря компании свой навык коммуникации с иностранными клиентами с Европы и Америки.
Работать очень комфортно, гибкий график, есть замечательный офис, но также можно работать и удаленно. Корпоративы вообще заслуживают отдельной похвалы) Каждый раз что-то новое и необычное на различных локациях.
А в офисе царит теплая атмосфера, чему способствуют различные тимбилдинги, теннис, настолки. А также всякие приятные бонусы, викторины, митапы.

В общем в Computools я чувствую себя реально частью чего-то великого и значимого.

Хочу сказать спасибо за теплую атмосферу. Нет ничего лучше, когда тебе комфортно в коллективе. Тут тебе всегда и помощь предоставят, и в теннис поиграют и посмеются с тобой за обедом)

За то время пока я работаю в компании могу сказать следующее — мне нравится, что есть рост личностный и профессиональный. Если для вас важно обмениваться фидбеками, то здесь вам точно обеспечат эту возможность. Раз в несколько месяцев ТЛ проводит со мной митинги 1 на 1, которые позволяют пообщаться и выразить свое мнение обо всем: проектах, нагрузке и тд. Также, тебе всегда скажут честный фидбек о твоей работе и предоставят план развития, а я ценю возможность услышать о том, в каких сферах и как именно я могу развиваться. Рад, что в свободное время я всегда могу поиграть в теннис с коллегами и немного расслабиться.

В Computools для меня всё топ, компания устраивает на все 100%
Экспертиза Лидов на высшем уровне, всегда знаешь что учить и к чему стремиться. В любой ситуации есть поддержка от коллег. И на фоне всего этого антураж с которым происходят корпоративы и мероприятия просто замечательный)

Computools — это классная компания, которая предоставляет возможность развиваться и повышать свои скиллы. Это моё первое место работы и свой рост здесь я начал со стажера и прошёл долгий путь до Техлида. Из-за рабочих задач не всегда хватает времени на отдых, но компания всегда работает над тем, чтобы нагрузка была умеренная. Но ситуации с клиентами бывают самые разные, это нужно понимать ) Ещё огромный плюс — это атмосфера в коллективе )

В Computools совсем недавно, но компания влюбила в себя с первых шагов. Прекрасные люди, хорошая атмосфера, интересные задачи, отличные процессы (как рабочие, так и административные). Рада быть частью команды)

Прошло уже более полугода, как я работаю в Computools. Этого периода времени вполне достаточно, чтобы сложилось ясное впечатление о компании, команде и рабочих процессах. Ответ однозначен: всё на достаточно высоком уровне, а что самое главное — процесс развития компании и сотрудников не стоит на месте!

Компания великолепная.
— самое первое преимущество — команда. Превосходные люди тут работают. Всё было шикарно с 1 дня работы и по сей день.
— проект — огонь. Используются новые технологии, никакого легаси.
— хорошая зп.
— есть индивидуальный план развития. Есть четкое понимание, что нужно знать и уметь на сегодняшний день, чтобы быть востребованный специалистом и зарабатывать отличную зп.

Computools — отличная компания, которая заинтересована в развитии своих сотрудников. Дружный коллектив, интересные задачи и атмосфера прекрасно этому способствуют. В сложных ситуациях, всегда можно спросить совет и получить поддержку. Веселые тимбилдинги и корпоративы присутствуют))

Уровень компании всегда определяется по тому, готов ли ты рекомендовать эту компанию своим знакомым, могу с уверенностью сказать что я готова. В Computools прекрасный коллектив, сильный техлид моей команды, теплая атмосфера. Для меня это очень крутая компания!

Благодарен компании, в первую очередь, за развитие. Для меня важно расти как специалисту, поэтому я достаточно времени уделяю саморазвитию, а ещё, ТЛ создает индивидуальный план развития специально для меня, что позволяет улучшать мои знания.

Коллеги дружелюбные и отзывчивые, с любым можно обсудить какую-то тему за обедом или чашкой кофе. Короче, атмосфера в компании классная )

Работаю тут уже почти год. Я новичок в IT сфере — так что помощь, по началу, мне была очень нужна. Мои коллеги по цеху оказались скилловыми специалистами, которые всегда готовы прийти на мне на помощь, что очень помогло взять старт. Коллектив, сам по себе очень сплоченный и дружный. Компания часто проводят кучу разных мероприятий. Часто устраиваем посиделки по вечерам с настолками и классно проводим время. Круто, что помимо работы мы можем общаться с коллегами в таком теплом кругу))

Лучшее место для развития разработчика, чем Computools, сложно представить. Не помню и дня, чтобы я не развивался: новые задачи, проекты, ситуации, инновации, клиенты, люди вокруг.

Замечательный коллектив, атмосфера в компании: игры по пятницам, приставка, тимбилдинги и другие активности.
Большинство моих коллег отзывчивые и замечательные люди.

Я начал работать в компании Computools с начала декабря 2020 года. Сюда я решил пойти еще после первого собеседования, потому что во время разговора со своим текущим тимлидом, я понял что общаюсь с человеком который очень опытный и профессионален в своей отрасли. Так же мне понравилось то, что после собеседования мне дали рекомендации по тому, что нужно подтянуть, какую литературу стоит прочесть и это очень важно, я понял что в этой компании меня ждет развитие, ведь чаще всего после собеседования никто никаких рекомендаций не дает, а просто сообщают через время подходишь ты или нет.
Коллектив очень приятный, сплоченный и что так же важно, специалисты разделены по своим отраслям, то есть меня окружают люди, которые работают так же как и в сфере веб разработки. В этой компании я действительно развиваюсь и изучаю новые технологии, с которыми не работал до нее.

Computools предоставляет много возможностей для развития, наблюдала как специалисты растут по вертикали, зарплата всегда вовремя, возможность участия в конференциях, корпоративы, тимбилдинги и подарки по праздникам. Сколько работаю, никогда не было овертаймов! Есть возможность удаленной работы и для удаленных сотрудников есть корпоративный английский по скайпу (для разных уровней знаний). Много отделов и можно при желании поменять специализацию. Есть курсы профессионального развития, стажировки, где даже трейни могут попасть в компанию. Есть бонусы в магазины и развлекательные мероприятия для сотрудников.

Работаю в компании больше года, есть постоянное развитие и в навыках и не обижают по зарплате :) , хороший, доброжелательный коллектив, если есть вопросы — всегда помогут, хотелось бы отдельно отметить профессионализм и хорошее отношение коллег, и в особенности наставников, с умными людьми всегда легко работается и любые рабочие, и даже не рабочие вопросы могут быть решены, за что тоже отдельное спасибо!!!
Итог: за время которое я работаю в компании есть рост профессиональный и финансовый, отзывчивые коллеги, возможности дальнейшего развития :)

Работаю в Computools не так давно, но уже за это время я ощутила дружественную атмосферу. Есть люди которые всегда готовы помочь и поддержать. Также есть возможности расти и развиваться как в профессиональном, так и в личностном плане. Спасибо, Computools, за предоставленные перспективы!

Мой путь программиста начался благодаря компании Computools. Придя в эту компанию, я сразу почувствовал себя как дома. Очень дружный коллектив, который всегда поможет и выручит. Во время прохождения стажировки, был приятно удивлён отзывчивостью ментора и коллег по «цеху». За очень короткое время мне передали множество профессиональных навыков, научили быстро схватывать новую информацию и креативно подходить к решению поставленных задач. Особою благодарность хочу выразить HR отделу за превосходную рабочую атмосферу, лично у меня, впервые, когда я просыпаюсь в понедельник и с радостью иду на работу. Рад считать себя частью Computools.

Работав ранее на фрилансе очень привык к тому, что я сам составляю себе график работы, и в целом твоя квартира это самое лучшее рабочее место :)
Но при переходе в Computools и на работу в офисе, я не почувствовал значительных изменений, атмосфера в офисе дружелюбная, часто проводим время вместе за настольными играми и «тимбилдингами» :) График работы просто замечательный, и я все так же могу строить своё рабочее время так, как мне удобно! Грамотно расставленные ценности компании, позволяют расти и развиваться, а Т.Л. всегда поможет с теми трудностями с которыми мы, периодически сталкиваемся.

Каждая фирма предоставляет своим сотрудникам плюс минус одни и те же преимущества и возможности. Куда бы вы не пошли и какой бы выбор не сделали — вы получите очень похожий результат.
Но у Computools есть одно преимущество, которое очень сложно отыскать где-либо еще.
Тут у вас есть свобода. Вы свободны в выборе технологий, свободны в графике работы, свободны в общении в раскрепощенной искреннем и веселом коллективе не скованном давящей бюрократией и процессами ради процессов.
Тут вы свободны быть тем кем хотите быть и стать тем, кем хотите стать.

Проходила собеседование на позицию Business Analyst.
Все прошло замечательно: рекрутер Дарья подробно рассказала о компании и условиях; ребята, отвечающие за техническую часть собеседования, задавали релевантные вопросы и, в свою очередь, ответили на мои, касаемо процессов в компании.
Интервью прошло в приятной, дружелюбной и заботливой атмосфере. О компании и её сотрудниках остались исключительно положительные впечатления.
Спасибо!

В Computools мне дали первый серьезный опыт в сфере IT, взрастив из меня специалиста с нуля.
Могу с уверенностью сказать, что в компании работают профессионалы своего дела. Главной ценностью компании являются люди, которые в любой момент придут на помощь, неважно, рабочие ли это моменты или личные. Для себя я тут нашел друзей, пути с которыми не разойдутся даже после прекращение профессиональных отношений.
Что касается рабочих моментов, то в компании достаточно интересные проекты и настроенные процессы, что очень важно.
Если ты хочешь уважения, справедливого отношения, прокачки себя, адекватный менеджмент — то тебе в компанию Computools!

Проработав в компании около года я могу с уверенностью заявить, что Computools — отличная компания, которая предоставляет великолепные условия труда и возможность для личностного и профессионального роста. Постоянный рост зарплаты, который зависит только от твоих личных достижений, так же не может не радовать. Так же немало радует профессионализм и отзывчивость менеджеров, которые качественно и быстро решают административные проблемы без существенных потерь времени. Но самое главное, что работая Computools`е ты окружен умными, интересными, дружелюбными людьми, которые никогда не откажут в помощи!

В общем, Computools — прекрасное место для работы, обучения и общения!

Работаю в компании уже полгода, удобный график, дружный коллектив, хорошая атмосфера. Есть люди, которые всегда помогут если есть вопросы))

Всем привет, компания очень хорошая, дружный коллектив, удобный график работы, интересные проекты. Здесь работа превращается в удовольствие и хобби с:

Отличные условия и дружный коллектив, в котором ты чувствуешь себя более чем комфортно. Всем доволен на все 100%. (Часть команды — часть корабля x2)

Добрый день, работаю в компании порядка 6 месяцев. На данный момент всё нравится, приятный коллектив, крутая атмосфера и если возникнут трудности в проекте, есть люди, которые подскажут и помогут в решении проблем. Работой компании очень доволен. Также счастлив что являюсь частью команды. (Часть команды — часть корабля :D)

Мій шлях програміста розпочався у Computools вже майже рік тому і за цей час я ні на хвилину не пошкодував, що опинився саме в цій компанії. Доброзичливі колеги та наставники, дружня робоча атмосфера, комфортні умови праці, постійний професійний ріст, своєчасний перегляд рейту — все це я знайшов саме тут. Я дуже радий бути частиною команди Computools.

Не хочу говорить об офисах, зарплатах или условиях работы, здесь каждый выбирает по вкусу. Хотелось бы сказать о самом важном — людях. За пол года работы в компании я имел возможность общаться со многими людьми, разных профессий и типажей, и никогда ранее я не был так приятно удивлён. Простота, открытость, дружелюбие, позитив, профессионализм — это всё, что ежедневно сопутствует в общении с ребятами. Мне очень понравилось. Я рад считать себя частью Computools и иметь возможность работать в таких комфортных и приятных условиях, которых ещё поискать надо! :)

Проходил недавно собеседование на позицию Junior Java. Все было отлично. Павел, рекрутер, подробно рассказал о компании, чем она занимается, какие требования и какие бонусы предлагает. Техническое собеседование по теории на большинство вопросов ответил, но практическое полностью завалил. Но Виктор, тим лид, сказал что верит в меня и дал объемное тз на дом. На второй день скинул ему проект, еще через день получил технический фидбек. Но с общим Павел затянул немного меньше чем 2 недели, хотя это не от него зависит, но зато как и обещал фидбек скинул. Несмотря на то, что на позицию не прошел от компании остались хорошие впечатления.

Підтримали: Liza Onyshchenko

Как вы видите идеальную работу? Работать в современных офисах с хорошими условиями, грамотными директорами, дружным коллективом, каждый сотрудник которого является профессионалом своего дела, интересными заданиями, возможностью личностного роста, и достойной оплатой труда? — тогда это именно Computools!!

Підтримали: Liza Onyshchenko

Computools — идеальная компания для раскрытия профессиональных и личностных талантов, место, где тебе помогают обучаться твоему делу, определиться с интересами и направленностями, а так же расти, к новым высотам, вызовам и, конечно же, карьерным продвижениям. Дружеская атмосфера внутри коллектива, веселые корпоративы и достойная оценка труда, — вот что ожидает каждого сотрудника, вступившего в ряды Computools.

Прошов співбесіду на посаду Junior Java Developer 10.01.18. HR спеціаліст казав, що feedback буде наступного дня. Написав йому через 9 днів. Відписав що буде вже в понеділок. В підсумку пройшло три тижні, а фідбеку немає. Дуже неприємно чекати feedback 3 тижні і так і не отримати його :(

Работаю в команде уже пол год, отличный профессиональный коллектив, много интересных задач, отличные условия для работы.

Я долго искала такую компанию, как Computools. Где есть возможность как личностного, так и качественного роста, интересные задачи, отличный и молодой коллектив единомышленников, комфортные и современные условия труда.

Компания ценит каждого сотрудника и обеспечивает идеальные условия для работы и отдыха.
Прекрасные коллектив, умеющий ставить перед собой задачи и цели. Работать с ребятами — одно удовольствие. Никаких конфликтов, много интересных задач и отличного настроения.

Компания с ценностями.
Лидеры с сердцем.
Коллеги с опытом.
Клиенты с восторгом.

Всем привет.
Работал в компании два с половиной года. При увольнении компания предложила специальные условия по выплатам бонусов, на которые я согласился. Подразумевалась выплата бонусов в течении полугода.
Через месяц после увольнения компания отказалась следовать договорённостям и выплаты прекратила.
Попытки договориться и решить вопрос с владельцем компании ни к чему не привели.
Имейте ввиду, вас в любой момент могут кинуть.
Удачи.

Підтримали: Алексей Virusok

2-е місце в рейтингу роботодавців «200...800 спеціалістів»
Проголосував 81 співробітник

Вакансії Computools

• Business Development Manager, Київ, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Лодзь (Польща), віддалено