7 травня 11:22
Дуже задоволена курсом та роботою викладача Артема. Навіть складні теми пояснювалися легко та зрозуміло, а заняття завжди проходили цікаво й у комфортній атмосфері. Особливо вдячна за постійний зворотний зв’язок, підтримку та уважне ставлення до студентів. Дякую за знання та приємні враження від навчання!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.