Hillel IT School

Київ, Одеса, Online

23 березня 2023 0:58

Galina Chernodub

Працюю в даній школи викладачем курсу QA Manual. До цього п`ять років тому переступила порог цієї школи як студентка саме курсу QA Manual. Після закінчення якого моє життя координально змінилось на всі 360 градусів. Зараз дуже рада, що маю можливість викладати в школи Гілель та ділитись досвідом. Хотіла би відмітити як викладач те, що в школі дуже добре налагоджені процеси, яке б питання не виникало — звертаєшься до служби підтримки і все вирішується хвилин за 5. Відчуття що працівники підтримки працюють 24/7 і немає такого питання, яке б вони з легкістю б не вирішили. Окрема ще подяка за супер LMS систему — це дуже класний продукт власного виробництва школи і він мені, як викладачєві полегшує життя. Я б назвала це не LMS система — це ціла екосистема де є все.

Підтримали:  Олена Хижняк Andrii Kalinych

З точки зору геометрії, поворот на 360 градусів — це продовжити дивитися в напряму, який був до повороту. Правильніше тоді на 180 градусів. Це діаметрально протилежгий напрямок. Що, власне, і відповідає кардинальній зміні вашого життя після курсів.