Hillel IT School

Київ, Одеса, Online

15 березня 2023 10:19

Oleksii Gryshko, Lead Designer в Primeclass

Протягом трьох років я мав задоволення працювати викладачем курсу UI/UX в Hillel. Офіси Hillel обладнані всім необхідним для створення продуктивного навчального середовища. Щоразу, коли виникали технічні труднощі, наприклад, проблеми з проектором або комп’ютерами, персонал оперативно вирішував їх, роблячи мою роботу безпроблемною. Команда Hillel стала моїми добрими друзями, а директор Вадим Друмов — моїм великим приятелем. Культура відкритого спілкування та взаємної підтримки в колективі справді чудова.

Протягом багатьох років ми активно працювали над вдосконаленням та покращенням навчальної програми. Методика викладання в Hillel знаходиться на високому рівні, і ми постійно прагнемо до вдосконалення. Приємно усвідомлювати, що таке прагнення до досконалості сприятиме збільшенню кількості високоякісних ІТ-спеціалістів в Україні.

Я хотів би висловити свої щирі побажання Hillel, щоб школа продовжувала зростати і масштабуватися. Я впевнений, що незабаром школа стане великим міжнародним брендом, який з гордістю представлятиме Україну на освітньому ринку. Мені було дуже приємно працювати в Hillel, і я з нетерпінням чекаю на його майбутні досягнення.