Hillel IT School

Київ, Одеса, Online

2 лютого 2023 18:30

Олена Рак, senior marketing manager в Muraha

Всім привіт!) Дуже рада бачити знайомі обличчя та читати чудові відгуки студентів. Ви неймовірно мотивуєте, вдячна вам!))) Я викладаю в комп’ютерній школі Hillel вже 4 роки. Веду курси з SMM та Email. Кращої організації навчального процесу я ще не зустрічала — це безумовний лідер серед всих існуючих навчальних проектів в Україні. Менеджмент на дуже високому рівні і при цьому постійно вдосконалюється, вигадують щось нове, вдосконалюють програми і «тримають руку на пульсі» в цілому. Дуже важливим аспектом якості є підбір викладачів. Це завжди практикуючі спеціалісти, з великим досвідом та крутими кейсами. І не зважаючи на це, кожен кандидат все одно проходить кілька етапів співбесіди. Тому, з упевненістю, завжди рекомендую курси в школі по всім напрямкам, бо впевнена у високій якості знань! Окремо хочу відмітити та подякувати за супер зручну LMS систему для студентів та викладачів. Абсолютно вся робота зосереджена в одному просторі. Це значно полегшує і робить ефективнішим і процес викладання, і процес навчання навіть онлайн з будь-якого девайсу, в будь-якій точці Світу.