Hillel IT School

Київ, Одеса, Online

13 липня 2022 17:10

Olena Demydenko

Мені сподобалося! Класні викладачі, практикуючі і розповідають все виходячи із власного досвіду, а не з сухої теорії книжок і статтей. Досить легка подача матеріалу і дуже багато різних прикладів.
Інколи було трохи зашвидко, адже кожного занаяття нова тема, і кожного разу дуже багато матеріалу. Треба передивлятися все, адже згодом чим далі, все починає змішуватися, але добре, що заняття у запису і доступні навіть після закінчення курсу. Тому я можу передивитися і згадати все.
Ще мені сподобалися практичні домашні завдання. Тести тестами, але коли потрібно вирішити якесь питання чи створити щось практично, це більш цінно і це точно міцно запам’ятовується. Коротше, круто, що є практика окрім теорії.
І щодо організації. Класно, що є особистий кабінет, де знаходиться ВСЕ. Дуже зручно. І звичайно ж записи занятть, тому що по понеділках у цей час в мене були мої заняття, які я не могла пропускати, бо вела їх, тому понеділкові заняття дивилася в запису.
Загалом, все круто! Мені сподобалося і я дійсно багато вивчила і багато чому навчилася. Дякую!💙