Hillel IT School

Київ, Одеса, Online

11 квітня 2022 20:54

Armen Grygorian, Head of Marketing

Хотів би залишити свій коментар про школу насамперед як роботодавця, так як вже рік і 4 місяці викладаю на курсі діджитал маркетингу.

Насамперед хотів би сказати, що працювати в школі Hillel — не легко. С першого дня в школі, завжди задачі стояли максимальні, показники якості найвищі, інтенсивність роботи шалена, але дуже налагоджена.

Менеджмент школи, завжди надаϵ всі можливості для реалізації тебе як спеціаліста, ментора, викладача. Об’еми роботи, які відбуваються в школі щиро вражають. З боку роботодавця, школа ідеально виконуе свої обов’язки.

Коронакриза перевела школу в онлайн режим, але і це не зупинило навчальний процес, а тільки навчило нас, команду викладачів, менеджерів, і всього персоналу школи перейти на віддалений режим роботи — окрема заслуга в цьому лежить на плечах директора Дніпровського філіалу, та керівника онлайн напрямку школи Іраклія Шаташвілі — це найкрутіший менеджер під керівництвом якого мені приходилося працювати за 6 років кар’ери в викладанні. Якщо маϵте намір викладати в школі то знайте, що тут ви точно навчитеся виконувати свої обов’язки на максимум, і отримувати реальний фідбек у вигляді перегляду вашої ЗП та, що більш крутіше — реальними відгуками від студентів, які змінили свою роботу, ще навчаючись на курсі.

З початку бойових дій в Україні, всього лиш за два тижні відновився процес навчання, і що найголовніше набору нових груп — школа виконуϵ всі свої обов’язки перед персоналом та насамперед перед студентами, які прийшли за новими знаннями.

Для мене було надзвичайна важлива позиція школи в відношенні війни в України. Школа Hillel максимально підтримуе Україну та ВСУ. Сплативши на рік вперед податки, школа показала на практиці, як бізнес може допомагати державі. Для мене, як для громадянина України, це дуже важливо. Робочий процес в школі відновлений і зараз, я тричі на тиждень стабільно і по графіку викладаю, і я дуже вдячний, що в такий складний час я не втратив роботу, і можу бути максимально корисним для держави сплачуючи податки, та для соціуму, даю людям доступ до нових знань, дякую за це.

Тому, що круто, так те, що мені пощастило працювати з цими людьми. Жодні причини не можуть бути виправданнями поганої роботи, найвищі показники якості в бізнес менеджменті, і дійсно людське відношення, роблять зі школи одного з найкращих гравців на ринку надання навчальних послуг в сфері IT.

Підтримали:  Elena Kostenko