Не хотів писати відгук, бо думав всяке трапляється, але прочитавши коментар від Inna Trokhymets, зрозумів що це ситуація не разова, і в компанії напевно так прийнято вчиняти. В мене історія виявилась ще цікавішою — я підписав офер, обговорили дату початку роботи, а ближче до цієї дати пані Anna Koval зателефонувала і повідомила що ми не можемо почати співпрацю, без внятного пояснення, посилаючись на якісь зміни в планах компанії. Так само було 5 етапів співбесіди, кожен з них займав доволі багато часу, але розмови були по факту, тому тут нарікати нема на що, навпаки, як і писала пані Інна постом нижче, з кожним пройденим етапом мотивація та віра в себе лише зростала) Тривало це все близько місяця, після фінального інтервʼю із сео компанії отримую оффер, підписую, отримую привітання, видихаю. Найбільш прикро те, що на радощах, в той же день, відписав всім іншим рекрутерам з якими спілкувався паралельно, так як знаходився в активному пошуку, подякував за витрачений час, повідомив що отримав офер та припинив пошук вцілому, очікуючи дня початку (що було далі писав вище 🙃 ) А так як все відбувалось ближче до кінця року, коли ринок зазвичай просідає, пошук, після такого курйозу, видався набагато складнішим. Тому щоб не опинитись в такій ситуації як я, та пані Інна я би радив кандидатам які отримали офер від цієї компанії не відмовляти рекрутерам з інших компаній, допоки не отримаєте техніку та перші таски)

P.S. Ще цікаво, що під час дзвінка щоб повідомити про своє рішення не починати співпрацю, додали що планують повернутись до цієї вакансії в лютому місяці (відбувалось в листопаді), і будуть мати мене на увазі, тому було би непогано якби я підшукав собі на цей час щось тимчасове😂. Благо, мені вистачило першої «домовленості», і я не прогадав, так як далі, в лютому ніхто, звісно ж, зі мною не звʼязувався.

Підтримали: Igor BElena Morohovets

Андрію, щиро перепрошуємо за непередбачені зміни в нашій організаційній структурі, які призвели до відкликання оферу, яку ви підписали з Competera. Ми розуміємо, який значний вплив це мало на ваш пошук роботи, і цінуємо ваш відвертий відгук, оскільки він дає нам цінну інформацію для покращення наших процесів.

Кейс з пані Інною індивідуальний та відмінний від вашого, тим не менш наша команда глибоко шкодує про будь-яке розчарування або незручності, спричинені відсутністю ясності у спілкуванні під час цієї несподіваної ситуації. Запевняємо вас, що ми активно переглядаємо наші процедури, щоб запобігти подібним випадкам у майбутньому.

Ваш фідбек дуже цінний для нас, особливо в період трансформацій, тому що дозволяє вчитися і покращувати процеси. Ми би хотіли поспілкуватися і обговорити ваш досвід більш детально, тому якщо ви матимете час і бажання, пропоную запланувати дзвінок :)
Ось моя пошта: [email protected]

Варто відзначити Competera як єдину компанію, яка після 1,5 місяці і 5 інтерв’ю не потрудилась надати жодного фідбеку з приводу відмови. У відповідь на моє пряме запитання, що було причиною відмови після 1,5 місяців активної комунікації -🗿. Затягування процесу найму на такий довгий термін , де у кандидата зростає впевненість у наймі з кожним пройденим новим етапом і потім зникнення без жодним пояснень відміни вважаю як мінімум дивним

Підтримали: Igor BLena Pisarieva

Інно, вітаємо!
Дякуємо вам за ваш час упродовж проходження інтерв`ю з Competera.
Наш рекрутинг процес побудований таким чином щоб і ви, і ми були точно переконані, що це perfect match.
Перепрошуємо за тривале очікування додаткового зворотнього зв’язку.
Рекрутер, з яким ви спілкувалися пішов у відпустку і, на жаль, ще не встиг надати розширений фідбек. Із задоволенням повернемося з відповідями на ваші запитання з початку наступного тижня.
Ще раз дякуємо вам за інтерес до Competera і бажаємо успіхів у пошуках нових можливостей!

Рідко пишу відгуки на ДОУ, але хочу відзначити Evgeniy Naydenov за проведене інтерв’ю на позицію Senior Data Engineer. Все чітко та зрозуміло: що за компанія, що за продукт, кого шукають та що треба зробити. Думаю, що культура в компанії відповідає культурі СТО.

С конца 2018-го года с Competera строим украинский юникорн.
За все это время было много вызовов и интересных проектов как по технической, так и по организационной части.
Компания постоянно трансформируется, оттачивая свои процессы и эффективность. Всегда делаем пересмотр своего долгосрочного видения, стратегии и тактики на 6 недель, 6 месяцев, 6 лет. Ноль бюрократии. Все технические и организационные нововведения приветствуются, если верим, что это позволит ускорить бизнес, сделать клиентов счастливее, а компанию — успешнее.
За два года техническая часть, архитектура и инженерная культура трансформировались до неузнаваемости. Если раньше были монолиты и «дедики», то сейчас используем технологии мирового уровня, микросервисы в k8s кластерах гоняют ивенты через кафку, автоскейл, GitOps и иже с ними, что позволяет делать команды и части системы более автономными и строить более сложные системы. В общем, нет предела совершенству, и нет злобного бюрократа, с палкой, которую он норовил бы вставить нам в колёса.
В плане инжиниринга мы не выдаем погоны синьоров или мидлов, но исповедуем идеологию Product Developer, а не Software Developer, что очень мотивирует людей и дает понимание, что каждый пулл реквест делает продукт лучше, и влияет на жизни огромных компаний — наших клиентов, в лучшую сторону разумеется.
Насчет карьеры, в Competera можно осуществить свою «американскую мечту». В смысле, что можно развиваться до любых вершин в любой роли, если у тебя есть к этому талант, способности, и мотивация. Даже менять роль, если в новом амплуа ты будешь более счастлив и эффективен.
Я в свое время понял, что не хочу больше работать на работе за зарплату, а хочу построить что-то большое, грандиозное в своей жизни. Так я и стал членом команды Competera и ни разу не усомнился в своем решении примкнуть к этой замечательной спортивной команде. Позади тысячи больших и малых достижений, и в сотни раз больше — впереди. Теперь я точно знаю, что через 30 лет можно будет с гордостью обернуться назад и сказать, что ты участвовал в построении этого крутого бизнеса, а не просто написал триллион строчек кода за миллион американских долларов, а жизнь все-таки прожита не зря. :)

Работаю в Competera уже почти 3 года. Начинала в команде Customer Success, сейчас работаю проджект менеджером.
Чем довольна:
— компания не стоит на месте, все время дорабатываем процессы и улучшаем наши продукты. одна из ценностей компании — we test, learn and improve. Если у тебя есть идея и ты можешь ее аргументировать, то часто у тебя будет возможность реализовать ее
— тут нанимают сотрудников, которые дополняют команду и разделяют ее ценности. В частности по этому нашла в Competera классных друзей, которые помогают сворачивать горы
— все стараются соблюдать баланс между четкими/ понятными процессами и «супер Agile» при котором все красиво, но ничего не понятно.
— с 2020 года перешли на микс ремоута и работы в офисе, где каждый выбирает удобный для себя вариант
— гибкая система dayoff/ vacation

Підтримали: Nika RuzanovaKateryna Tsiapusta

Очень понравился опыт прохождения собеседований, рекрутеры Валентина и Евгения предоставляли своевременный и полный фидбек как по этапам так и личный. Хотелось чтобы больше компаний имели такие четкие процессы :)

Работаю в Competera в команде маркетинга Team чуть больше 2 лет. За это время компания выросла от 35 до 90+ человек. Темп развития компании достаточно быстрый, поэтому скучно не бывает:)

Чтобы воплотить нашу достаточно скромную миссию ‘We price the world’, нужно постоянно челенжить себя и коллег новыми вопросами и решениями. Очень помогает доверительная атмосфера в команде. Все открыты к тестированию новых подходов, что позволяет быстро обучаться. Когда делаешь ревью года, то удивляешься, как получилось добежать до этой точки:)

Executive team или как мы называем Executies заботится о трансформации, прозрачности процессов в командах, чтобы все двигались эффективнее и в одну сторону.

Продуктовое виденье впечатляет и хочется быть причастным к disruption рынка, которое несет продукт. В особенности когда это подкрепляется признанием клиентов и аналитиков рынка.

Работаю в компании порядка 5-ти лет. А это многое значит. У продукта миссия и видение, которые драйвят все это время и к которым я хочу быть причастным.
Мы:
— Выросли с 4 х человек до 100.
— Компания — о людях, что редкость сейчас
— Гибкость и адаптивность компании желал бы многим (Agile)
— Культура компании реально работает, а не булщит на словах
— Постоянные активности коллектива, (тимбилдингы, общие ретроспективы и ревью)
— Все в компании в одной лодке и все идем в одну сторону
— Competera помогает каждому расти как профессионально, так и по софтовым вещам
— За счет удобных инструментов синхронизации бизнеса и команд, каждый понимает свою ценность и свой результат в построении бизнеса, а не просто писать код или делать монотонную работу.
— По бенефитам больше чем достаточно: удобный офис, бесплатные обеды и вообще вся инфраструктура для комфортности каждого члена команды.
Еще много чего можно обсуждать. Но мне главное, что Competera это компания в которую я хожу каждый день строить бизнес и менять мир.

Было это давно, но все же оставлю отзыв. Года 3-4 назад устраивался в эту компанию. После прохождения собеседования мне предложили приехать в Киев познакомиться с командой. Я приехал с Днепра, мы встретились в кафе, мило побеседовали, после чего мне сказали «Погуляй чуток, а мы тебе сообщим о своём решении». Собственно, 4 года прошло — ни сном ни духом :)

Підтримали: Elena MorohovetsYuliia Tomazenko

Евгений, нам приятно что вы о нас помните все эти 4 года, а вот то что воспоминания не самые хорошие — предлагаем исправить.
У нас конечно нет второго шанса произвести первое впечатление, но хайринг процесc за это время качественно вырос.
Приходите в гости на обмен опытом за кофе :) Вот мой контакт [email protected]

А я все на технічне інтерв’ю не можу потрапити. мене вже 3-й день по питанню в днень маринує HR

зв’язалися...

Отправил резюме, неделю назад получил ответ от HR: «Вам еще актуален поиск работы?». Позитивный ответ был отправлен через час, и вот уже неделю тишина.

Перезвонили, спасибо!

Привіт!
Працював в Competera більше року (спочатку як python-dev, потім перевівся на фронтенд).
За цей час отримав хороший технічний досвід і розуміння процесів всередині молодої компанії.
З плюсів:
— дружній і цікавий колектив,
— свіжий технологічний стек (фронтенд на react.js, бекенд на python),
— розробка власних b2b продуктів,
— гнучкий графік, dayoff замість державних свят, теніс, офісні свята і плюшки
З мінусів нічого не зміг виділити)

Привіт. Два рази проходив співбесіду в даній компанії на позицію python dev, два рази залишився розчарованим! Першого разу мені дали тестове завдання, яке я виконав і отримав такий фідбек:
«Спасибо тебе за потраченное время и присланное тестовое задание, оно одно из лучших, которые нам пришлось получить. Но к сожалению на данном этапе мы закрыли вакансию с другим кандидатом»
Через пів року знову прохожу співбесіду в даній компанії(хотілось всетаки працювати саме в цій компанії), роблю знову тестове, сам вважаю що зробив не на високому рівні його, але і цього разу я отримую фідбек:
«Проверили Ваше тестовое задание.
Константин посмотрел и увидел, что Вы удалили нужные файлы миграций из проекта непонятно почему. »
Ось це і все! Можливо я ще тільки початківець у програмуванні, але я не бачив щоб хтось зберігав міграції на репозиторію і тим більше, що це були initial міграції які створюються однією командою, а не якісь там датаміграції. З отриманого фідбеку я так і не зрозумів що саме я зробив не так(але з міграціями це звичайно весело)
Ось такий я маю досвід з даною компанією)

Підтримали: Maksym K

Привет. Пишу чисто на фоне другого отзыва, для полноты картины, что ли.
Впечатления в целом положительные. Люди доброжелательные и улыбчивые. Тестовое задание по делу.
Собеседовался на позицию Python dev. Задание сделал неидеально — и получил короткий письменный фидбек. Немного жаль, что ответ был в общих словах и не техническим, но, с другой стороны, я другого конкретно и не запрашивал, так что это норм.
ps: bitbucket я использовал впервые, но заливать на него по сравнению с github аналогично же...

Підтримали: Andrey Mikhailov

Григорий, спасибо за отзыв. Постараемся давать больше технического фидбека.

Вроде-бы интересная контора, но:
отказались принимать ТЗ на гитхабе, т.к. нужен был битбакет.

Александр, контора очень занята разработкой своих продуктов и не любит переделывать тестовые задания, когда они становятся достояниями общественности в публичных репозиториях на github. Это вам не галера с армией рекрутеров, у нас на это просто нет времени.

Вакансії Competera