Competera Pricing Platform

Київ

24 квітня 2017 10:50

Євгеній Оношко, Python Developer в Django Stars

Привіт. Два рази проходив співбесіду в даній компанії на позицію python dev, два рази залишився розчарованим! Першого разу мені дали тестове завдання, яке я виконав і отримав такий фідбек:
«Спасибо тебе за потраченное время и присланное тестовое задание, оно одно из лучших, которые нам пришлось получить. Но к сожалению на данном этапе мы закрыли вакансию с другим кандидатом»
Через пів року знову прохожу співбесіду в даній компанії(хотілось всетаки працювати саме в цій компанії), роблю знову тестове, сам вважаю що зробив не на високому рівні його, але і цього разу я отримую фідбек:
«Проверили Ваше тестовое задание.
Константин посмотрел и увидел, что Вы удалили нужные файлы миграций из проекта непонятно почему. »
Ось це і все! Можливо я ще тільки початківець у програмуванні, але я не бачив щоб хтось зберігав міграції на репозиторію і тим більше, що це були initial міграції які створюються однією командою, а не якісь там датаміграції. З отриманого фідбеку я так і не зрозумів що саме я зробив не так(але з міграціями це звичайно весело)
Ось такий я маю досвід з даною компанією)

Підтримали:  Maksym Kolodezhnyi