COMFY

понад 1500 спеціалістів
Дніпро

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал тут джавистом не очень долго, но впечатления остались хорошие, в основном. Негатив был только со стороны некоторых сотрудников, в команде и со стороны руководства всё было отлично. Кодбейс на высочайшем уровне — видно, что занимались достаточно продвинутые в своём деле люди. Офис не супер, но, объективно, жаловаться не было на что, только расположение не очень, это достаточно индивидуальное, ИМХО. Компенсация за труд достойная. Уходил по личным причинам. В общем, рекомендую.

Підтримали: Anastasia Vakulchyk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.