Відгуки про компанію Cognizant Softvision

На запрошення компанії наважився змінити місце проживання з Тернополя на Львів і жодного разу не пожалів. Відмінно поставлений процес навчання нових співробітників і велика кількість людей >5 років на проекті в котрих можна проконсультуватися. Незважаючи на великий термін розробки я не можу її назвати «legacy» — використовуються останні версії .Net,Angular,Selenium. Особливо хотів би відмітити небачену ще в моїй кар’єрі синергію розробників і тестувальників, про котру можна написати цілу статю, але краще відчути її вживу. Також є значний рівень довіри і свободи — з запропонованих ідей по покращенню автоатизації всі були вислухані і на них було дане зелене світло, без трьох рівнів бюрократичного пекла. Звісно можна було б пуститися в довгий перелік всіх «плюшок» від печення до оплати відвідання професійних конференцій, але це вже де-факто стандарт індустрії. Що справді унікальне — комфорт робочого процесу і мені просто забракне літературного хисту щоб передати усі грані в цьому відгуку.

Дякую дуже приємно :) завжди якось особливо, коли люди діляться позитивними враженнями :)

Після активної агітації однієї рекрутерки з лінкедину мала можливість поспілкуватись чи то з hr чи то з рекрутером компанії Софією. Причому однією з основних тез власне цього переконування було «в тій компанії дуже дбають про людей» і всяке таке. Ну ок думаю.

Розмова почалась з питання чому мій досвід закінчується лютим місяцем цього року. Після моєї відповіді, що з лютого я в декреті і збираюсь виходити на роботу з листопада почалося якесь таке ідіотське ставлення, що мене аж передьоргувало. Питання на зразок "а що, ви ще щось пам"ятаєте з тестування?" (мабуть за 8 місяців на думку цієї чудової дівчинки я мала в корінь отупіти чи шось таке), «а що з дитиною будеш робити» і багато схожих питань. І це все в такому тоні, що в мене залишились якнайгірші враження про цю «розмову». Півгодини я відчувала себе людиною другого сорту, бо в мене маленька дитина.

Шановна компанія, можливо ви і дбаєте про своїх працівників, і я звичайно розумію, що працівник з малою дитиною на руках — це ризик для таких малесеньких компаній, але софт скіли і вміння комунікувати ніхто не відміняв. Якась дика непрофесійність.

Одним словом — враження найгірші і нікому зі своїх друзів/знайомих не рекомендую.

Христино, дякую за Ваше повідомлення. Прошу вибачення, якщо у процесі нашої розмови мої слова здались неприємними чи образливими. Моє ставлення та й компанії зокрема до працюючих матусь не є упередженим. Я і сама мама з маленькою дитиною і теж починала працювати парт-тайм. Наші колеги теж мають маленьких дітей, одна з колег працює парт-тайм, але на позиції, яка це дозволяє. В компанії справді щиро дбають про працівників.
Усі питання, які Ви почули від мене, були орієнтовані на краще розуміння Вашої поточної ситуації. Сумнівів щодо Вашого технічно рівня не виникало. На даний час у нас немає можливості залучити QA Engineer до співпраці на парт-тайм. Якщо Ви відкриті до діалогу ми можемо продовжити розмову, коли така можливість з’явиться.

Я в компанії вже 8 років, тобто майже від заснування. За цей час компанія змінила кілька офісів, двічі об’єднувалась із іншими та виросла до більше як півсотні людей у Львові. Я бачив як ми ростемо, змінюємсь, як приймаються рішення і вважаю, що менеджмент дуже відповідально ставиться до розбудови та управління компанією. Можу сказати точно, що компанія орієнтована на людей, а хороші працівники, які прагнуть розвитку тут цінуються.

Cognizant Softvision зацікавлена в тісній співпраці з партнерами і клієнтами і розуміє, що для якісної співпраці одних «мітінг колів» буває не достатньо, тому відрядження на сторону клієнта тут заохочуються і підтримуються. Нам пощастило, що клієнти намагаються йти в ногу з часом, тож проекти не затримуються на старих технологіях, а працівники можуть бути спокійними в тому, що їхня кваліфікація залишатиметься в тренді.

Тут не тільки комфортно працювати, але й приємно разом відпочивати та легко знайти своє коло інтересів.

Працюю я у компанії вже протягом 6 років як тестувальник програмного забезбечення. Тут я «народилася» як професіонал і росту разом з ними. Багато хто питає для чого бути «динозавром» і скільки часу працювати в одній компанії, а що може бути ще гірше, на одному проекті). Відповідаю завжди однаково, бо мені тут добре). Тут є 3 речі на які я звертаю увагу. Перше, будемо відверті, це зарплата, яка є конкурентною на ринку і росте в міру мого професійного росту. Друге — це проект, який є мені цікавим, трохи з челенджами, але точно не нудний. І третє — це люди і ставлення до людей. Тут даю big kudos. Особисто я відчуваю себе на роботі комфортно, мені подобаються відносини які тут побудовані, той рівень довіри і свободи який є. Звичайно не завжди все гладко, бувають далеко не прості професійні челенджі, але на даний момент немає не вирішених питань. Сьогодні я бачу що компанія активно змінюється і росте. Буду чесною, мене спершу такі зміни злякали). Але на даний момент я бачу позитивні зміни. По своїх вдчуттях бачу що менеджмент старається задовольнити потреби людей, звертає увагу на зауваження та пропозиції, по мірі можливості і реальності)) стараються імплементувати. На даний момент не зважаючи на ріст компанії у мене не втратився фемілі філінг. На основі досвіду, я б порадила цю компанію для людей які люблять свою роботу, не бояться відповідальності та бути частиною технологічно та функціонально складних проектів, та цінують взаємовіносини у компанії та команді.

Приємні слова :) Дякую! Оля, тобі наснаги та успішних проектів!