Lemon.io

Працюю з компанією вже доволі довгий проміжок часу.
Хочу відзначити високий рівень комунікації та якість клієнтів, з якими пропонуєтся працювати. Проекти цікаві, я б навіть сказав потужні з хорошими командами.
Отримую задоволення як від самої роботи так і від спілкування з усіма, хто мене оточує в колективі!

Підтримали: Kate Buleza

Ще три роки щасливої співпраці, тож самий час залишити мій другий схвальний відгук про Lemon.io.

— цікаві міжнародні клієнти
— турботлива підтримка
— адекватність
— надійна оплата за графіком
— комьюніті

Приєднуйтеся!

Підтримали: Kate Buleza

I’ve been working with lemon.io for three months now, and I must say that my experience with them has been fantastic. They matched me with an incredible client within a week, which is much faster than my previous experiences with other platforms. Working with them feels like a dream — all you have to do is focus on your work, and they take care of everything else. You don’t have to worry about invoicing, negotiations, or finding new projects; they handle all of that for you. It’s like magic!

The support team at lemon.io is always ready to assist you at any stage of your work. Whenever you feel like you’ve missed something, they’re there to help.

Підтримали: Nadiia HalabudaKate Buleza

I’ve been collaborating with Lemon.io for almost four years now. Thank you so much for your great communication, interesting projects, and the way you take care of every employee. You are awesome! Keep rocking 🚀

Підтримали: Inna Chernova

Співпрацюю з Lemon.io більше двох років та завжди приємно вражений роботою колег і підтримкою з будь-чим завжди, коли це необхідно.
Плюси:
завжди пряма комунікація із замовником;
своєчасні виплати без затримок;
прозорий процес хайрингу;
процес комунікації на усіх етапах дуже зручний
гідна оплата праці
Мінуси: деякі замовники не завжди такі стабільні, як від них очікуєш

Мої враження — однозначно рекомендую 🍋

Підтримали: Inna Chernova

Лише позитивні враження від співпраці з Lemon.
— круті матчери
— підтримка зі сторони lemon по всіх питаннях
— класні проекти

Співпрацюю з лемоном вже більше року. час від час беру прокети. І це як ковток свіжого повітря. Найкращий варіант для фрілансу.
Плюси:
1. Завжди цікаві проекти.
2. Ніколи не кидають на гроші
3. Пряма комунікаця з замовником
Мінуси:
1. Потрібно трекати час навіть якщо це фул-тайм проект

I would like to express my deepest gratitude to the management team at Lemon.io for their exceptional support and resolution of a critical issue that arose due to my oversight in time tracking. Their prompt action and understanding have not only alleviated the concerns of our valued client but also demonstrated their commitment to ensuring the highest level of professionalism and accountability within our organization.

Resolving this issue was undoubtedly a challenging task, as it involved rectifying a significant discrepancy of approximately 1000 hours in logged tasks. The potential consequences were far-reaching, impacting not only the client but also Lemon.io’s reputation and my own professional standing. However, thanks to the proactive approach taken by Lemon’s management, we were able to find a remarkable final solution that mitigated these concerns effectively.

The process of resolving this issue required meticulous attention to detail and comprehensive analysis of project timelines, deliverables, and corresponding efforts. The managers at Lemon.io displayed exceptional expertise in navigating through this complex situation, ensuring that all parties involved were satisfied with the outcome. Their dedication to finding a fair resolution while upholding transparency and integrity is truly commendable.

Furthermore, I am grateful for the open lines of communication established by Lemon.io’s management throughout this process. They provided me with guidance and support every step of the way, fostering an environment where I felt comfortable addressing any concerns or questions that arose. Their willingness to listen attentively and provide constructive feedback played a pivotal role in reaching a positive resolution.

In conclusion, I am immensely thankful for the unwavering support extended by Lemon.io’s management team during this challenging time. Their commitment to excellence has not only salvaged our relationship with the client but has also reinforced my confidence in being part of an organization that values accountability and takes swift action when faced with adversity. I am proud to be associated with Lemon.io and look forward to continuing our journey together towards delivering exceptional software solutions.

Співпрацюю з компанією час від часу (з перервами) на протязі 3 років. Різні проекти, різні клієнти, завжди все класно, вчасно і згідно запланованих графіків. Всі питання вирішуються менеджерами досить швидко, всі привітні і хочуть допомогти вирішити твоє питання якнайшвидше. Рекомендував друзям і вам рекомендую (тому хто читає цей відгук).

Тільки позитивні враження від Lemon.io
Рекрутери вічливі і відповідальні, а проекти достатньо цікаві.
Оплата приходить досить швидко, усі питання з клієнтом вирішуються через Lemon, тому я навіть не парюсь.

Дуже круте враження від співпраці с Lemon, починаючи з першого спілкування і до усілякіх робочих питань.
На кожному етапі намагаються усе робити максимально комофортно для тебе,усе дуже просто і без купи зайвих процесів, крута співбесіда (і технічна сторона, і морально), і завжди дуже легко знайти допомогу якщо якісь питання у процесі роботи.
Загалом дуже задоволений )

Познайомилась з lemon більше року тому. В цілому я задоволена, реально цікаві проєкти, але, нажаль, з моїм бекенд стеком їх рідко вдається виловити. Після завершення першого проєкту, нових пропозицій довелось чекати кілька місяців, в моєму випадку це тільки фултайм.
З іншого боку — це знов цікавий проєкт! До того ж тут круте комьюніті, своєчасна оплата, гідні рейти, процес співбесіди (та і взагалі весь процес комунікації) максимально адекватний — однозначно рекомендую :)

Працюю з lemon.io більше року. Для мене це платформа де я час від часу отримую цікаві парт-тайм проекти із мінімум бюрократії, та по дуже хорошому рейту :)
Команда привітна та професійна, виплати стабільні, замовники приємні у спілкуванні.

Пропрацювала в компанії 7 місяців на позиції Talent Matcher. Можу сказати, що компанія дійсно піклується про своїх співробітників і ставить їх на перше місце. Класний колектив, приємні спогади. Дякую за такий досвід!

Минуло лише 9 місяців, як я приєдналася до команди Talent Acquisition як рекрутерка, а за відчуттями, ніби пів життя працюю з цими неймовірними людьми.

Скажу чесно, до Lemon.io я взагалі не могла уявити, що так буває :) Свобода дій, прозорість в усьому та шалене натхнення від команди. Коли я почала працювати в компанії, в Києві ще не було коворкінгу, і перший час я не бачилася зі своїми тіммейтами. Але навіть повністю дистанційний формат не завадив тому, аби відчувати сильний зв’язок та турботу.

Під час постійних відключень світла та масованих обстрілів компанія зробила все і навіть більше, аби ми почувалися так комфортно, наскільки це можливо. Нам орендували 2 офіси в Києві, а також safe house в Португалії, куди можна було переїхати в будь-який момент.

Для мене Lemon.io — це про підтримку, можливість розвиватися, розуміння та приналежність до найкрутішого ком’юніті!

Працюю в Lemon.io продактом 6+ місяців.

Що подобається:
1. Круті, розумні фаундери і тіммейти.
2. Пряма комунікація і відсутність бюрократії.
3. Українська команда, донати в Коло, компенсація.
4. Свобода в плані «що і як» робити, головне щоб був результат і\або льорнінги.
5. Якщо потрібні ментори — їх тобі пропонують. Це пришвидшує розвиток.

Загалом — тут приємно, динамічно і цікаво.

Дуже шкода,що команія, а саме рекрутмент, не ознайомлений з тим,що потрібно давати фідбек після співбесіди, мені дуже шкода,що на українському ринку є такі випадки 😢
Будь ласка,покращіть якість рекрутменту☺️

Сніжано, дякую, що написали! Дійсно бачимо, що залишили без уваги ваш запит на більш детальний фідбек. Виправимось!

Дуже позитивні враження.
Швидкий і легкий пошук проекту, суперський клієнт, надзвичайно тепла і водночас професійна атмосфера, швидкі вирішення організаційних питань, жодних проблем з виплатами.
Можу з впевненістю рекомендувати Lemon.io 🍋.

Підтримали: Mariana PetrykKateryna Aleksiuk

Мав позитивний досвід з Lemon. Якщо коротко описати, це аутстаф здорової людини. Вдала імплементація аутсаф моделі, нормальна комунікація без зайвого офіціозу, прості процеси. От так би хотілося щоби воно працювало на великих галєрах, але чомусь не працює. :)

Чудовий досвід роботи з Lemon.io 🍋
Як дев можу рекомендувати співпрацю

ps — виплати завжди вчасно 😎

Радію бути частиною Talent Acquisition команди вже 3 місяці і хочу поділитись такими спостереженнями:
— Рекрутинговий процес максимально простий. Моєю Рекрутеркою була Аліна Яременко. ЇЇ профісеоналізм, людяність та приємна посмішка робила цей процес не тільки простим але кайфовим. Уявляєте, коли почалась Повномаштабна війна Росії проти України, Аліна, знаходячись у Харкові писала мені імейли з щоб впевнитись чи я в порядку. Турбота одне про одного — то щось дуже очевидне в культурі компанії.
— Культура компанії — це окремий пункт. Хоч бери і курс записуй. Попри 100 відсотково віддалену роботу Лемончики включені в роботу, синхронізація між всіма відділами відбувається раз на тиждень. Прозорість комунікації, дотепність та відчуття роботи на спільне благо, спільний Продукт та спільну ціль відчувається в повітрі. До речі про ціль, окрім OKR, які надзвичайно класно звучать, за минулі 3 місяці ми весь профіт віддаємо на перемогу. Це вже 350 000$, і то така насолода! займатись улюбленою справою, з улюбленими людьми і завдяки цьому також робити вклад в допомогу Неньки. Окрім синхронізації робочою є і неформальні зустрічі і лекції і навіть був Євро-Тріп для знайомства фейс ту фейс з розробниками!
— Можу ще довго вихваляти свіжість і і про крутість Lemon.io. і про стильність бренду компанії і як то кльово щодня бачити, а можете і ви глянути які у нас є відкриті позиції і тоочно не пожалкуєте ;)

Працюю близько року з лемонами.
І тільки позитиіні емоції. Дуже швидко знайшли мені проект, оплати стабільні, усі питання що не стосуються проекту вирішувались на протязі кількох годин максимум.
Так що однозначно рекомендую 👍

Круті чуваки!
Один з небагатьох досвідів, коли можна сказати що ти співпрацюєш з комапнією, а не працюєш на неї.

Підтримали: Kateryna AleksiukInna Chernova

Співпрацюю з Лемон вже більше ніж 1,5 роки. Мені все максимально подобавється. За весь час не пригадаю якихось нарікань.
Із хайлайтів:
— чудова комунікація і підтримка з боку Лемон
— проект/клієнт супер
— багато варіантів попрацювати в західних стартапах без посередників у комунікації чи роботі
— вчасні і в повному обсязі оплати

Крутий варіат для хорошого спеціаліста, який хоче працювати безпосередньо з компандою клієнта на ремоут.

Підтримали: Inna Chernova

Співпрацюю разом з Lemon.io вже більше 3 місяців, дуже подобається. Рівень менеджменту вражає, швидкість комунікації також. Був в мене запит на фулл-тайм, хлопці та дівчата одразу запропонували декілька варіантів, один з яких я і отримав.
Компанія завжди відстоює позицію розробника. Оплата зажди вчасно. Однозначно рекомендую!

Підтримали: Inna Chernova

На перший погляд, звичайни аутсорс, яких нині немало. Після початку співпраці бачу, що тут є суттєві переваги:

• Швидкі процеси й вирішення питань, не треба чекати, поки «керівництво думає»
  • Мінімум бюрократії (заповнив форму, пройшов співбесіду, чекай на офер)
  • Хороші ставки
  • Оплата без затримок

З особливостей: виплати лише на Payoneer.

В підсумку можу порадити, як найкращий із бачених мною аутсорсів/аутстафів.

Підтримали: Inna Chernova

хорошая организация, большой выбор проектов👍

Підтримали: Daria Yurkevcyh

Чудова компанія 🙌 Дуже приємна команда та процеси: найприємніше інтерв’ю за останній час, сетап/онбордінг проходить просто та зрозуміло, внутрішня комунікація чудова; проект знашли дуже швидко з класним замовником. Не розумію чому раніше не спробувала, дуже дякую! 🍋

Підтримали: Daria Yurkevcyh

Lemon.io став моєю першою компанією в ІТ сфері. Для мене як для новачка це був дуже класний досвід, бо:
— відчував постійну підтримку від тім лідерки
— дух стартапу, який не дає зупинятися на досягнутому
— все прозоро, можливіть повпливати на кінцевий результат та отримати фідбек
— дуже дружній і веселий колектив
— хороша зарплата та бонуси на навчання і спорт

Однозначно рекомендую!

Мінімум бюрократії, хороші рейти і багато проектів

Друг меня около года уговаривал попробовать лимон. После арки и прочих платформ желания если честно не было. Но, если вы шарите английский и специалист с хорошими софт скиллами и как минимум средними хард скилами — вам к Лимону. Супер крутые ребята. Арка и подобные отдыхают. Лимон — топ, коммуникация и процессы — высший уровень.

Отличная компания с отработанным процессом. Приятный опыт интервью (особенно после стрессового интервью в топтал) и онбординга.

Оперативно помогли найти интересный проект. Работаю пока не долго, но впечатления только самые положительные. И от заказчика, и от работы с командой lemon.io.

Підтримали: Daria Yurkevcyh

Компания работает только с Payoneer.
Договор с ними получить не выйдет, поэтому в контексте того, что готовит Гетьманцев, будет трудно или дорого обелить эти деньги.
Подходит для коротких проектов, Toptal на минималках.
Очень модные, стиль общения HR — «мы поехали на Мальдивы».

Ігоре, вітаю!

Нам шкода, що ви зіткнулися з труднощами в процесі комунікації з lemon.io.

Ми справді працюємо тільки з платіжною системою Payoneer. З акаунту Payoneer можна вивести кошти на особистий рахунок чи ФОП за 10 хвилин і cплатити податки відповідно до обраної системи оподаткування. Можливо ця інформація буде корисною.

І, ви праві, як фріланс-платформа, ми намагаємося мінізувати бюрократію та працюємо за системою підписок, тому в нас немає договорів.
Щодо короткотривалих проєктів, вважаємо плюсом, що можемо запропонувати і короткотривалі, і довготривалі. Кожному спеціалісту на свій смак :)

Дякуємо що підсвітили важливе та за зворотній зв’язок!

Гарна компанія з суперовим менеджментом, пошук замовника і інтерв’ю проходить дуже швидко.

Чудовий процес веріфікації і підбору проектів. Цікаві проекти, замовники адекватні, прекрасна комунікація.

Отличная компания, нашли подработку на парт-айтм быстро и без проблем. С выплатами тоже все отлично. Кто хочет подработать и есть свободное время, советую.

Чудова компанія з прекрасними людьми. Підібрали проект, ну дуже швидко. Цікаві проекти, хороші замовники, чудова комунікація — це все про lemon.io

Зааплаился и тишина, никто со мной и не связался, наверное, набивают базу резюме.

Андрію, вітаю.
Цього тижня в нас виникла технічна проблема, яку ми одразу вирішили, проте невелика кількість реєстрацій так і не потрапила до нас, на жаль.
Ми вже зв’язались з вами через LinkedIn профіль щодо подальших кроків.
Дякую що вийшли на зв’язок!

Співпрацюю з lemon кілька місяців. Підібрали проект під мою доступність та бажану ставку та тех стек. Клієнт попався ну дуже адекватний. Співпрацей задоволений.

Співпрацюю з компанією близько 7 років, за цей час змінилось багато, але не змінилось головне: мені досі приємно працювати тут. В плані робочого процесу все доволі професійно. В разі чого завжди є сапорт менеджери, які завжди можуть допомогти. На декількох проєктах працював з іншими розробниками, всі дуже приємні люди.
Зміна бренду пішла компанії тільки на користь, проєкти стали більші та цікавіші, клієнти з якими зараз працюю мені чудово підходять.
Дякую lemon.io за надані можливості працювати віддалено. Бажаю вашому бізнесу росту та розвитку 🤗

Співпрацював з lemon.io на парт-тайм. Все сподобалось, підібрали чудовий проект згідно моїх навичок та графіку.
Сподобалось, що завжди є людина яка може допомогти і дати відповіді на всі організаційні питання😁

Сотрудничал с данной компанией, работал над несколькими интересными проектами. Наилучшие впечатления! Прочитайте любой положительный отзыв на этой странице и это окажется правдой :)

Можу порекомендувати цю компанію! Можна вибрати для себе дійсно цікаві проекти, допомагають з комунікацією з замовником, ніяких проблем з оплатою не було.
Також не потрібно було комусь доводити чому я саме стільки часу заклав в естімейт. Допомагають в будь-яких питаннях.

Чудова компанія для фрілансерів — як початківців, так і досвідчених. Пропонують багато різних проектів, вболівають за те, щоб ти знайшов/ла ідеального клієнта/проект, і, головне, дають свободу і простір працювати як на повний день, так і на part-time. Швидкі і прямолінійні в комунікації, оплата завжди за графіком :3 В цілому, дуже комфортно і цікаво працювати!

Знайшли чудовий part-time проект. Оплата згідно з домовленістю, рекомендую.

Отличная компания. Разнообразие проектов подойдет как «чистым» фрилансерам, так и специалистам заинтересованным в дополнительном доходе. Приятные и милые ребята из поддержки подберут именно тот проект, который вам будет интересен. Регулярная оплата и поддержка на супер-уровне включены. Что тут добавить — команде Lemon большое спасибо!

Компания, несколько меняющая представление о фрилансе. Находят интересные проекты, и сами рабираются с организационными вопросами, остается только брать у клиента таски и кодить :)

Ребята Вы мои герои!

Один из лучших моих работодателей за боле чем 10 лет работы в индустрии!

Спасибо Вам огромное за сотрудничество!
Если вернусь на фриланс то только к Вам!

Процесс верификации разработчика на адекватность и скилы мне понравился.
Отдельно хочу отметить что ребата качественно прорабатывают процесс защиты фрилансера.

Так же всю комуникация с клиентом ребята проводили не втягивая меня в рутинные процессы, я занимался исключительно теми задачами которе я должен был делать.

Працюю вже майже 2 роки. Дуже подобається: гнучкий графік, цікаві проекти, які дають змогу розвиватися, вчасні регулярні виплати. Крім того, перевірені клієнти, з якими не буває проблем і приємно спілкуватися. Дружня підтримка адміністраторів, завжди готові допомогти.

Як роботодавець — дуже подобається! Задачі підбираються відносно могу досвіду, сторонніми задачами, які не входять у мій скоуп, не займаюсь. Все те чим хочеться займатись.
Напевне найкращий суппорт у всьому світі. Всі запитання та проблеми вирішуються дуже швидко!

Підтримали: Olga DenesiukInna Chernova

Хорошая компания с супер-менеджерами которые помогут разрулить спорные моменты с клиентами и поддержать морально;) Задачи есть на разный уровень квалификации, выплаты регулярные без задержек плюс удобная коммуникация через чаты телеграмма. В общем, как дополнительный заработок в свободное время вполне годный вариант.

З Coding Ninjas працюю вже довгий час, дуже професійна команда. Графік роботи дуже зручний, стабільні та вчасні виплати, які залежать тільки від напрацьованих годин. Завжди допомагають у вирішені будь-яких питань пов’язаних з організацію роботи та виконанню завдань.

Замечательная компания, очень интересные задания, есть возможность самому выбирать, чем будешь заниматься. Выплаты всегда вовремя.
Общение с клиентом напрямую намного ускоряет процесс разработки.
Еще очень удобно, что есть корпоративный чат, где тебя всегда выслушают и помогут с любой проблемой в коде.

Компанію мені порекомендував колега, і я дуже рада що працюю з Coding Ninjas. Саппорт завжди на зв’язку, вчасно роблять оплату, підбирають клієнта індивідуально кожному розробнику в залежності від рівня, дружна команда. На даний момент кращі партнери з якими я коли-небудь працювала. Лайк і спасибі

Если Вы не особый любитель проводить время в офисе, если хотите работать тогда, когда удобно Вам и над тем, что интересно именно Вам — Coding Ninjas идеальное место для Вас.

Підтримали: Aleksandr VolodarskyInna Chernova

Підходить вільний графік роботи, в компанії ти сам вибираєш як і коли працювати. Відносяться з повагою і розумінням. Також, багато цікавих проектів і відповідно сам вирішуєш над якими проектами працювати. Оплати теж вчасно приходять.

Очень нравится работать с CodingNinjas, выплаты всегда вовремя, задачи разнообразные и ты можешь их выбирать. Девочки из саппорта — просто космос!

Підтримали: Aleksandr VolodarskyInna Chernova

Долго искал подобную компанию и наконец-то нашел. Выплаты всегда приходят вовремя без задержек, с саппорт командой приятно работать, всегда ответят на вопросы и помогут, время от времени даже поступают предложение на развитие в той или иной технологии. Так что очень нравится работать вместе.

— отличная команда саппорт менеджеров
— много разноплановых задач на разных проектах
— прямое общение с клиентами из разных уголков Земли, возможность улучшать свой английский
— своевременная оплата

Что еще надо? ;-)

Выплаты всегда вовремя, саппорт работает отлично, всё супер. Приятно работать вместе.

Підтримали: Aleksandr VolodarskyAnvar Azizov

Для мене це просто фантастичний варіант поєднувати декретну відпустку та улюблену роботу. Цікаві проекти, можливість регулювати навантаження, чудовий сервіс підтримки.

Отличный вариант как для дополнительного дохода так и основной работы. Выплаты вовремя, адекватные клиенты, оперативный сапорт.

Певний час працював у CodingNinjas по декілька годин в день, що дозволяло поєднувати з основною роботою, але з часом вони знайшли мені постійного клієнта на фултайм, з яким я до сих пір успішно співпрацюю

Чудова компанія, працюю вже доволі довгий термін з ними, завжди вчасна і достойна оплата. Дуже радує, що можна з легкістю поєднувати офісну роботу та дану, як додаткову. Чудовий сапорт, завжди швидко відписують і допомагають з будь-якими питаннями.

Це найкращі партнери, з якими я коли-небудь мав справу.