Codica

Харків, Таллінн (Естонія)

7 червня 2021 17:23

Korin Rostislav, Ruby On Rail Developer з 2017 року

Три з половиною роки пропрацював в Codica. Це був незабутній час, від роботи отримував тільки задоволення, працювати було цікаво, комфортно, а головне — результативно, адже процеси в компанії дають можливість розвиватися максимально швидко, отримувати досвід як технічний, так і в взаємодії з людьми.
В компанії використовуються сучасні технології, навіть, якщо проекту кілька років, версії всих пакетів оновлюються, проводиться докеризація, міграція в клауд і тп. Працюючи в кодікі, реально можна бачити результат своєї праці, постійно проходять мітинги де висвітлюються результати роботи компанії, а ще краще — це те, що на ці результати можна впливати, кожен може вносити пропозиції щодо процесів, технічного стеку чи навіть організації офісного життя.
Codica — це компанія, де можна не тільки отримати перший досвід, а й справжні випробування своїх навичок для людей з досвідом, проекти бувають різної складності і масштабу, але всі проекти розробляються з самого початку.
Ну і звичайно, що саме головне — це люди, тут працюють дійсно професійні і цікаві особистості, яких сміливо можна називати не колегами, а друзями)
Дякую Codica за цей чудовий час)

Підтримали:  Alina Koval Natalya Klimenko

Ростик, спасибі тобі величезне за твою працю, твою підтримку, твій щирий інтерес до справ компанії. Ми від щирого серця тобі бажаємо такого ж професіональним зростання і інтересу до своєї справи. Дяка за все!!! Якщо будеш у Харкові будемо раді побачитися ❤