3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Я працюю в компанії вже декілька місяців на позиції IT recruiter. Потрапила сюди після курсів по рекрутингу. І дуже щаслива, що компанія обрала саме мене. Дякую CEO за те, що він надав колосальні знання про рекрутинг. Він постійно ділиться інформацією, радить де почитати і що подивитись. І ти вважаєш себе дійсно крутим рекрутером. Завжди є підтримка, що стимулює рухатись тільки вперед! Якщо ви хочете отримати «Гарну школу» і дійсно навчитись рекрутингу, то обираєте саме цю компанію! CEO став для мене не тільки керівником, а справжнім другом, хоча ми знаходимось в різних містах в Україні. Це дійсно компанія, де тебе постійно підтримують, розуміють, що ти не робот, який має працювати з 9.00 до 18.00, а в тебе ще є «життя» окрім роботи. Я рада, що стала частинкою цієї компанії.

HR-компанія нібито із 20 людьми, але сайт компанії не те що зараз не працює, він не працював ніколи в житті, судячи із даних webarchive:
web.archive.org/...​/http://www.codex-ra.com

Я підозрюю, що ця компанія не існує і тут якесь шахрайство. Швидка OSINT-перевірка не виявила схожих компаній в єдиному реєстрі підприємств України.

Прошу адміністрацію DOU перевірити легальність існування компанії.

CEO цієї компанії дозволяє собі гомофобські та расиські жарти. Дуже дивна поведінка для голови компанії, яка співпрацює із закордонними клієнтами та наголошує, що «providing cross-cultural support».

www.linkedin.com/...​6688468432653950976-58tn

<img src="i.imgur.com/nRSi79c.png">

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.