2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Приємна та дружня команда, завжди готові допомогти, якшо необхідно. Є можливість навчатись та покращувати як технічні скіли, так і англійську. Якщо трапляються якісь нюанси, то компанія готова швидко відреагувати та вирішити їх. Крім того досить багато цікавих івентів та внутрішніх традицій. Загалом класна компанія, особливо для старту в роботі та розвитку)

Підтримали: Bohdan Andriychuk

Команда професіоналів, маленька сім’я та просто приємні люди, ось, що я можу сказати про компанію CodeSeek. Це компанія, де дійсно піклуються про своїх співробітників та прислухаються до думки кожного, де ти завжди можеш отримати пораду щодо того чи іншого питання та знайти ресурси для свого розвитку. Власні традиції, класні івенти та круті люди поруч це все тут (на правах реклами від рекрутера😆)

Дякую команді за те, що прийняли мене та навчили. Рада, що була з вами на старті вашої кар’єри, впевнена ви багато чого досягнете, тому бажаю успіхів і стрімкого-стрімкого розвитку❤️

Підтримали: Tanya HapurenkoBohdan Andriychuk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.