Я маю велике задоволення поділитися своїми враженнями про роботу в компанії CodeSeek. Можу з впевненістю сказати, що це одна з найприємніших та найпродуктивніших робочих атмосфер, в якій мені доводилося працювати. Тут дуже дружній колектив, де кожен відчуває себе важливим. Команда спільно працює над проектами, спілкується та підтримує одне одного, що створює неповторне робоче середовище.
Також важливим аспектом є можливості для розвитку — в компанії активно підтримується професійний зріст кожного співробітника.
Я впевнена, що наша компанія — місце, де кожен може знайти себе та досягти успіху в професійній сфері, і вдячна за можливість бути частиною цієї команди.

Чудова команда, хороший старт для будь-кого хто хоче почати свою кар’єру в IT. Тут обізнаний і спеціалізований в своїй сфері колектив допоможе зробити перші кроки в потрібному напрямку.
Хороший пакет послуг і регулярні тім-білдінги допоможуть зберігати командний дух в цей нелегкий час. Відносини між працівниками базуються на взаємній повазі і дотриманні традицій, а керівництво завжди готове піти назустріч та допомогти з труднощами.

Пропрацював в компанії 3 роки і скажу що це надзвичайна компанія
Надзвичайно веселий колектив
Цікаві проекти
І дуже дружння обстановка
надзвичайно багато різних івентів і власних традицій
це робить rjvgfys. CodeSeek унікальною у своїй галузі.
Ніколи не забуду наші Офлайн Білдинги.
Також компанія дуже лояльна до своїх працівників і завжди йде на зустріч.
CodeSeek прикрасна компанія яка дбає за своїх і в душі хочеться дбати і за них)
Також великий простір для розвитку особистих скілів. Завжди всі раді помогти з складностями і новими викликами, тому ніколи не приходиться залишатися один на один з проблемою яка може бути не по зубах)

В підсумку скажу
Я щасливий що у мому житті був досвід, працювати у такій професійній і дружній команді.
Бажаю вам лише успіхів у подальшому розвитку)

Попрацювавши у компанії CodeSeek, хочу поділитись своїми враженнями. CodeSeek — це неймовірно дружній колектив (як друга сім’я), правильні цінності та традиції, класні клієнти та цікаві проекти.
СЕО Олег — чудова відкрита людина, яка прекрасно відноситься до своєї команди. HR Таня завжди готова поговорити та підтримати в будь-якій ситуації.
За період, коли я працювала у компанії, були цікаві та активні тімбілдінги, кожен з команди став для мене другом, з яким можна поспілкуватись та який готовий ділитися своїм досвідом.
CodeSeek — це розвиток! У компанії дбають і сприяють, щоб людина постійно розвивалась та покращувала свої навички; також підтримують будь-які ініціативи та ідеї.
Є чудовий, комфортний офіс у Львові, в який хочеться приходити працювати.
Якщо ви шукаєте компанію, з якою можна розвиватись, весело проводити час, і де прислухаються до ваших бажань, то з упевненістю рекомендую компанію CodeSeek!

Приємна та дружня команда, завжди готові допомогти, якшо необхідно. Є можливість навчатись та покращувати як технічні скіли, так і англійську. Якщо трапляються якісь нюанси, то компанія готова швидко відреагувати та вирішити їх. Крім того досить багато цікавих івентів та внутрішніх традицій. Загалом класна компанія, особливо для старту в роботі та розвитку)

Підтримали: Bohdan AndriychukUliana Lisova

Команда професіоналів, маленька сім’я та просто приємні люди, ось, що я можу сказати про компанію CodeSeek. Це компанія, де дійсно піклуються про своїх співробітників та прислухаються до думки кожного, де ти завжди можеш отримати пораду щодо того чи іншого питання та знайти ресурси для свого розвитку. Власні традиції, класні івенти та круті люди поруч це все тут (на правах реклами від рекрутера😆)

Дякую команді за те, що прийняли мене та навчили. Рада, що була з вами на старті вашої кар’єри, впевнена ви багато чого досягнете, тому бажаю успіхів і стрімкого-стрімкого розвитку❤️