Coderiver || Frontend Studio

до 20 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пыталась попасть на работу в эту компанию, не прошла, но все равно осталось оч приятное впечатление о компании. Все четко. Уважают твое время. Думаю, там классно работать.

Підтримали: Yuri Artiukh

Пропрацював в компанії більше року. Чудова команда в якій завжди присутня дружня атмосфера, завжди цікаві і одночасно складні проекти. Залишились лише приємні враження від співпраці)

Підтримали: Yuri ArtiukhSenseye

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.