Codempire

Харків

Я не буду багато писати, а одразу скажу, компанія — ТОП! Люди, які тут працюють — ТОП.
Всі деви максимально круті та відкриті, чують фідбеки, реагують на них, допомагають, підтримують.
Саша та Діма побудували крутезну команду, бо не можна побудувати щось погане, коли ти:
1) Крутий спеціаліст
2) Гарна людина

Я дуже радий, що став частиною Codempire, хоч зараз і не працюю тут, але ця компанія завжди буде викликати теплі спогади :)
Дякую вам хлопці та дівчата за прекрасний час разом!

Працюю в цій крутезній компанії вже більше року, з часів коли ми мали змогу працювати офлайн в нашому затишному офісі.
Можу сказати, що Codempire — це команда крутих спеціалістів та класних людей, які підтримують один одного, завжди готові допомогти і з якими завжди весело.
Це також цікаві проекти, що допоможуть розвиватися, вивчати новий стек технологій та покращювати свої професійні навички. Дуже радий бути частиною цієї неймовірної команди

Підтримали: Dmitriy GyliaievAlice Butko

Codempire — це надзвичайно досвідчена та професійна компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення. Я працюю тут розробником і можу свідчити, що команда складається з висококваліфікованих та досвідчених спеціалістів, які допомагають реалізувати найскладніші проекти. Робота в Codempire дає можливість розвиватися та здобувати нові навички, а також працювати над цікавими завданнями. Я рекомендую цю компанію, як партнера і роботадавця!

Підтримали: Dmitriy GyliaievAlice Butko

Вже починаючи від співбесід з HR та керівництвом дана компанія справила дуже приємне враження (пам’ятаю, як після спілкування я була заряджена щирим, і в той же час професійним спілкуванням, а не навпаки, коли завершуєш дзвінок і змучено видихаєш)).
Працюючи в Codempire, я отримую нові навики та розвиток в своєму напрямку, що показує небайдужість керівництва до колективу та сприяння розвитку кожного спеціаліста.
А ще, дружня та відкрита атмосфера в команді, де всі допомагають один одному, всі процеси налагоджені та добре організовані.
Працювати в такій компанії тільки в радість!

Підтримали: Volodymyr OlkhovskiyDmitriy Gyliaiev

Добрий день, everybody !

Я не буду багато писати й ось що я за місяць роботи та десь за 3 місяці пошуку першої роботи можу написати:

Було багато тестових, співбесід, відмов (У цифрі це щось неймовірне) і тут я потрапив на рідненьких мені людей з мого Харкова і я мав потрапити у цю компанію, я відправляв резюме та cover letter у Травні, Липні та не мав навіть відповіді (це, тому що на вакансію за день-два близько 1000 відгуків на позицію trainee/junior qa), але коли я знайшов в телеграмі HR Алісу то вона через декілька годин зробила першу співбесіду і потім дуже швидко були проведенні ще 2 співбесіди(це дуже швидко у реаліях війни та для будь-якої компанії які я зустрічав)

Перше враження — дуже приємні люди у спілкуванні та професіонали свого діла

Друге враження це ось той чоловік який нижче залишив відгук Michael Yefimov, я багато знаю QA та пройшов до війни з десяток співбесід та всупереч війні пройшов десь 6 співбесід технічних і він був у топі експертів з якими я мав нагоду спілкуватись

Третє враження це компанія — всі дуже відкриті, якщо потрібно допоможуть, завжди роблять собі й команді виклики та достигають поставленої цілі

Круті проєкти, цікаві замовники, крута команда та ще й те що власники компанії працюють і допомагають своїм колегам та працівникам це все про Codempire!

Підтримали: Maryna MorozDmitriy Gyliaiev

Потрапив у компанію також не у дуже прості для нас часи, коли ще перші хвилі Covid спричинили неабияку паніку у світовій спільноті. Це час, коли ще не було вакцини (пам’ятаєте таке? 😀 )

Про компанію

Працюю на позиції QA більше року (час пролетів дуже швидко), а точніше майже 2 =)

Традиційні етапи співбесіди як для початкової позиції: тел розмова, тестове завдання (до речі, цікаве) та дзвінок з офером, який я прийняв (це був перший офер від IT компанії в Україні)
Команди
Познайомився з різними людьми як молодими, так і з досвідом, які є надзвичайно активними та ідейними. Повз роботою ми також спідкуємось як чудові друзі
Проекти
Різний спектр. Від маленьких мобільних аплікацій до великих менеджерських за об’ємом (переважно web і mobile)
Тематика проектів цікава. Це волонтерські, фітнес та спорт, фінансові, освітні, розважальні (ігри)

Війна

Особисто я — великий фанат офісу, бо така атмосфера дисциплінує як на мене. Наш офіс був дуже привітним та затишним. Ми виїздили раніше на роботу, щоб поснідати разом на кухні. Я так сумую за цими моментами, бо зараз ми працюємо віддалено через усім відомі обставини.

Хоч Codempire і не вважається великою компанією, але на час війни жодних затримок по заробітній платні навіть на час, коли були жорсткі обстріли і ми не мали можливості працювати.
Переважна більшість коллег пережила неабиякі бойові дії Харкова та області, але ми лишилися живі, тому абсолютно ніхто не лишився осторонь
Донатят усі і це не пусті слова, бо друзі, родичі, друзі друзів і навіть колеги в ЗСУ
Якось ми встигаємо і волонтерити, і працювати, чого бажаю і іншим

Codempire — молода компанія, але це не заважає нам розвиватись, брати проекти та наймати співробітників створюючи нові робочі місця у вкай непростий час

Codempire — це команда професіоналів, які люблять свою справу! Дуже класна і дружня атмосфера, та керівництво! Тут прислухаются до нових ідей і дають змогу реалізувати їх, і розвивати себе як спеціаліста.

Працюю тут більше року, за рік роботи сильно розширив свій стек технологій. Дуже дружний колектив, який завжди готовий допомогти і не кине в біді. Радує можливість робити собі гнучкий графік роботи та працювати віддаленно.

Работала больше года — и в продажах, и рекрутером. Нанимала в основном начинающих разработчиков. Codempire — отличный старт для начинающих. Из плюсов, помимо плойки и печенек, тут можно набраться хорошего опыта в популярных технологиях, отзывчивые менторы, коллектив очень дружественный, отзывчивый, никого не бросают одного. Руководство способствует развитию сотрудников (лично у меня прилично добавилось новых умений и знаний).

Размер компании и уровень проектов способствует тому, что специалисты быстро вырастают и перерастают компанию. При работе разработчику придется общаться с клиентами на английском, несмотря на наличие ПМ-а, и быть всесторонним инженером, разбираться во фронте, беке, девопсе и тд. Нетехнических сотрудников всесторонность обязанностей также касается.

Как и всякая развивающаяся компания таких размеров, Codempire продолжает ставить на колею многие процессы. Но если хотите развиваться как специалист, это хорошее место. Советую, моя оценка — 10 нанятых трейни/10.