GraphQL у свiтi компонентiв від Катерини Поршнєвої — React fwdays онлайн | 27 березня

Codemotion

Киев, Ужгород, Бишкек (Кыргызстан), Remote from anywhere

23 февраля 19:08

Liliya Mykhailova, JavaScript Ninja с 2018 года

Працюю в компанії вже 3-й рік, хочу поділитись своїм відгуком 🙂

Можливість віддаленої роботи — одна з найбільших переваг для мене, оскільки можна не витрачати час на дорогу та бути з сім’єю максимум вільного часу (батьки мене зрозуміють). Також не одноразово чудово вдавалось працювати і в невеликих подорожах, коли захотілось змінити обстановку, як то кажуть. В компанії можна було працювати віддалено ще задовго до пандемії, всі процеси були налагоджені, тому, з початком карантину, майже нічого не змінилося.
Весь цей час я працюю з одним клієнтом, спочатку наша команда розробляла проект для нього, а згодом я перейшла на аутстаф.
Хочу відмітити, що тут зібралась чудова команда професіоналів та, в той же час, класних, різносторонніх людей. Всі відкриті і легко йдуть на контакт, завжди готові допомогти одне одному. Бюрократичні питання теж вирішуються швидко і професійно. Компанія докладає максимум зусиль, щоб всім працювалося комфортно. HR відділ регулярно збирає фідбеки та реагує на них, що дуже важливо.
В цій компанії є можливість рости професійно, можна спобувати себе у ролі тех та тім ліда, допомагати проводити співбесіди, можна вільно проявляти ініціативу та обговорювати питання з керівництвом.

2-е место в рейтинге работодателей «81...200 специалистов»
Проголосовал 41 сотрудник