1 жовтня 2018 10:41
Пройшов рік після першого робочого дня. Ні, пролетів. Легко, невимушено, яскраво.
Щоденний мікс з цікавих задач, посмішок та жартів, сімейної турботи створює неймовірну атмосферу в яку хочеться повертатися щодня.
В один момент ти працюєш над задачею, в інший ти допомагаєш комусь, ще за хвилю — допомагають тобі. Планінги змінюються турнірами з футболу, демо з клієнтом на team-building. І це все органічно, ефективно та весело.
Комфортно, бо отримуєш відгук про свою роботу (як від PM, так і від безпосереднього клієнта), і ще краще коли тебе слухають і дослухаються.
Планування, звітність, ретроспектива, code-review — займають рівно стільки часу, скільки потрібно для чіткого розуміння задачі, для виявлення проблем та способів їх подальшого уникнення, окреслення векторів розвитку.
В Codemotion хочеться розвиватися, реалізовувати себе, цілі та цінності компанії. І не тільки хочеш, але й знаєш куди та як.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.