Насправді в компанїї CodeLions я зовсім недавно, проте вже хочу поділитися своїм позитивним враженням від роботи. Велике задоволення працювати в такому професійному та дружньому колективі. Один із ключових плюсів — це висока кваліфікація та сприятлива атмосфера. Всі колеги проявляють зацікавленість у своїй роботі, завжди готові поділитися своїм досвідом та допомогти у вирішенні різних завдань. Команда професіоналів, які не тільки розвивають свої навички, а й підтримують розвиток інших. Дісно відчувається, що тут прагнуть створити комфортні умови для кожного співробітника. В компанії можна не тільки розвивати свої навички, а й насолоджуватися процесом та результатами своєї роботи.

Дякуємо, Таню, за теплий відгук 💙

Сподіваємось на довгу та плідну співпрацю 😊

Рада бути частиною такої чудової компанії як CodeLions. Від самого початку до тепер приємно дивуюсь професіоналізму та чуйності команди. Етап рекрутингу був на висоті. HR дуже відповідальна та приємна людина, завжди оперативно відгукувалась на будь-які повідомлення. А технічна співбесіда мене дійсно вразила оригінальними питаннями та цікавим підходом, я почерпнула купу корисної інформації.
Сама команда — вогонь. Завжди допоможуть та підуть на зустріч. Завдяки такій атмосфері можна плавно і без стресу влитись в сімʼю. Я вдячна за цю можливість зростати професійно та персонально в такому крутому колективі.

Підтримали: Khrystyna Kuziv

Приємно чути такий зворотній звʼязок від тебе 💙
Ми дуже раді, що ти стала частинкою CodeLions team!

Відгукувався на вакансію компанії в листопаді на djinni, так і не відповіли

Вітаю, Андрію!
Вдячні за ваш відгук. Мені дуже шкода, що з вами сталась така неприємність, проте хочу зазначити, що в середньому на день HR отримує близько 200-250 відгуків, і нам дуже важко надавати відповідь всім-всім кандидатам, які відгукуються на нашу вакансію.
Дуже сподіваємось на ваше розуміння, та просимо вибачення за ситуацію, яка склалась 💙

Пропрацював рік в компанії як .Net developer. Починали проект з нуля — це максимально безцінний досвід. Весь цикл, від сетапу проекту до першого релізу, робота з найновішими технологіями, дуже прокачався за цей час. Загалом дуже цікаво, звичайно, були і запари, але без цього ніяк😁.
Працював в топовій команді, досі підтримуємо спілкування, крутий менеджмент. Залишилися тільки позитивні емоції, моя оцінка 10/10, однозначно рекомендую!

Підтримали: Khrystyna Kuziv

Діма, дякуємо тобі за круті слова 💙
Нам теж було максимально приємно і легко працювати з тобою! ✨🤩
Сподіваємось, що в майбутньому нам ще вдасться попрацювати разом над крутими проєктами 🤩🦁

Привіт.
Хочу залишити свій відгук про компанію Codelions. Працюю в компанії більше 5-ти років.
Мав багато цікавих проектів. Але найголовніше тут це прекрасний колектив і дружня атмосфера. Люблю наші корпоративи та тімбілдинги.
Тому, щиро раджу співпрацювати з CodeLions!

Дякуємо за фідбек, Ростік 💙
Раді мати в команді таких позитивний та заряджених людей, як ти🦁

Вже 2 роки працюю у компанії CodeLions на посаді Project Manager. Дуже вдячна за знання, які я тут здобула, цікаві проекти та багато челенджів, які доводилося проходити разом. CodeLions — це про невпинний розвиток та нові виклики.
Хочу також сказати, що я безмежно люблю нашу команду, це люди, які завжди готові допомогти, підтримати і дати пораду. Ми всі, як сім’я один для одного. Атмосфера — неймовірна.
Також хочу згадати про цінності компанії, які є відображенням кожної людини тут. Попереду ще багато цікавого! Тож впевнено рекомендую долучатися до СodeLions team 🦁.

Підтримали: Khrystyna Kuziv

Марина, ми дуже вдячні за твій відгук!

Разом з такими неймовірними людьми, як ти — працювати одне задоволення ❤️

Вже майже рік працюю у CodeLions і можу сміливо рекомендувати цю компанію. Надзвичайно приємно бути частиною компанії, яка постійно вдосконалюється та цінує своїх працівників. Особливо хочу виділити позитивну атмосферу в колективі, відсутність бюрократії та максимально крутий менеджмент. Ще з моменту співбесіди відчутно, що в колективі тебе завжди підтримають та допоможуть.
Це дуже класна компанія, яка дала мені першу роботу в ІТ і всі можливості для росту і розвитку.

Підтримали: Khrystyna Kuziv

Софія, дякуємо за теплі слова!
Ми дуже раді, що ти є частинкою CodeLions Team 💙

Я працювала в компанії CodeLions протягом 2 років. За цей час прокачала багато своїх знань і навичок, опанувала нову професію, стала менеджером і мала нагоду працювати в дуже дружньому, щирому та драйвовому колективі. CodeLions — це як друга сім"я.

Окрема подяка CEO Володимиру за круті поради, наставництво, готовність допомогти коли це потрібно і за можливість навчитись бути лідером. Тому, щиро раджу співпрацювати з CodeLions!

Підтримали: Khrystyna Kuziv

Дякуємо, Христь за твою роботу та професіоналізм!) Працювати з тобою було дійсно дуже приємно!

Бажаємо успіхів ❤️

Дуже хороша, та професіональна компанія, яка надає всі можливості рости по кар’єрній драбинці. Кожен намагається допомогти та підтримати тебе. Веселий та приємний колектив з яким надзвичайно круто працювати — тому рекомендую!!!)

Підтримали: Khrystyna KuzivMarta Pabis

Пропрацював в компанії майже 2 роки як Java developer, попав на крутий проект, мав змогу покращити свій рівень англійської бо постійно контактували з іншомовними замовниками. Тіма 🔥🔥🔥, всі привітні, веселі та заряджені. Відчуваєш себе як у сім’ї )) Був радий з вами працювати 🙃😉👍

Підтримали: Khrystyna KuzivMarta Pabis

Пропрацювала в компанії 1.5 роки і дуже задоволена нею. Цікавий і дружній колектив, завжди готові підтримати та допомогти. Окремо хочу виділити СЕО компанії, який завжди йде назустріч і сприяє розвитку як компанії в ціломо, так і кожного працівника зокрема, дає корисні поради і підтримує. В мене залишилися лише позитивні враження від співпраці з CodeLions, тому — рекомендую!

Всем привет.

Проходил собеседование в CodeLions на Junior Java Dev — очень интересно и уже с первых минут начал профитировать за счет интересных и оригинальных вопросов интервьюера. Также проходил второй этап собеседования и остался с наилучшими впечатлениями.

Всем рекомендую! ;)

Проходив співбесіду в даній компанії на позицію Junior Java Developer. Все сподобалось, питання були цікаві, нічого лишнього. Інтерв’юер був хорошим співрозмовником і все проходило в спокійній атмостфері.
Тестове завдання було досить цікаве. Від співбесіди отримав тільки приємні враження. Після інтерв’ю отримав фідбек з описом що ще треба підтягнути і вивчити.

Підтримали: Khrystyna KuzivMarta Pabis

Також проходив співбесіду на позицію Junior Java Developer по Skype.
Було практичне завдання на 15 хв., розмовна англiйська та теорiя. Менi дуже сподобалось що iтервьюер не тiльки питає а й дає рекомендацiї якщо не знаєш вiдповiдь. Одразу отримав фiдбек, за що дуже вдячний. Буду радий й надалi працювати з CodeLions.

Хороша компанія, відповідальні і сильні керівники, дружній колектив, завжди отримував підтримку менторів. Від співпраці з CodeLions залишилися лише позитивні враження! Компанію рекомендую.

Підтримали: Khrystyna KuzivMarta Pabis

Проходив співбесіду на позицію Junior Java Developer в даній компанії.
Загалом враження від співбесіди залишились тільки позитивні.
Питання були досить чіткими, охолювали теми які необхідні саме для цієї позиції, нічого лишнього!
В кінці співбесіди отримав корисні рекомендації для підтягнення знань в темах у яких були певні прогалини в знаннях!