Проходив співбесіду в даній компанії на позицію Junior Java Developer. Все сподобалось, питання були цікаві, нічого лишнього. Інтерв’юер був хорошим співрозмовником і все проходило в спокійній атмостфері.
Тестове завдання було досить цікаве. Від співбесіди отримав тільки приємні враження. Після інтерв’ю отримав фідбек з описом що ще треба підтягнути і вивчити.

Також проходив співбесіду на позицію Junior Java Developer по Skype.
Було практичне завдання на 15 хв., розмовна англiйська та теорiя. Менi дуже сподобалось що iтервьюер не тiльки питає а й дає рекомендацiї якщо не знаєш вiдповiдь. Одразу отримав фiдбек, за що дуже вдячний. Буду радий й надалi працювати з CodeLions.

Поддержали: Volodymyr Dudas

Хороша компанія, відповідальні і сильні керівники, дружній колектив, завжди отримував підтримку менторів. Від співпраці з CodeLions залишилися лише позитивні враження! Компанію рекомендую.

Поддержали: Volodymyr Dudas

Проходив співбесіду на позицію Junior Java Developer в даній компанії.
Загалом враження від співбесіди залишились тільки позитивні.
Питання були досить чіткими, охолювали теми які необхідні саме для цієї позиції, нічого лишнього!
В кінці співбесіди отримав корисні рекомендації для підтягнення знань в темах у яких були певні прогалини в знаннях!