CodeGeeks Solutions

21...80 спеціалістів
Львів

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Спілкування з HR Anastasiya Shpak було професійним, комфортним та приємним. Хочу сказати слова подяки, ця людина дала зрозуміти, що все складеться як ти хочеш. Дякую.

Олександр, дякую! Успіхів вам!

У мене було дуже приємне інтерв’ю з рекрутеркою компанії. Обрали іншого кандидата, але мені склали враження про компанію в якій хочеться працювати. Комунікація відмови теж була дуже доречна і виважена. Знову ж таки — у компанію не потрапив, але певен, що в ний можна почуватися комфортно. )

Підтримали: Vitalii Shtypuk

Богдан, дякую тобі за фідбек!))

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.