CodeGeeks Solutions

21...80 спеціалістів
Львів

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Ніякої відповіді не отримав після відгуку на вакансію компанії

Вітаю, Андрію!
Дякуємо за ваш відгук та зацікавленість в нашій компанії :)
Мені прикро, що ви залишились без фідбеку, проте сподіваємось, що ви розумієте, що відгуків на одну вакансію 300+, ми не встигли надати фідбек усім кандидатам вчасно, зважаючи на цей момент. Наразі наша вакансія вже закрита, тому ваш профіль ми будемо розглядати при відкритті наступної вакансії, якщо вас це буде цікавити, звісно :)
Гарного Різдва та спокійних свят!

Спілкування з HR Anastasiya Shpak було професійним, комфортним та приємним. Хочу сказати слова подяки, ця людина дала зрозуміти, що все складеться як ти хочеш. Дякую.

Олександр, дякую! Успіхів вам!

У мене було дуже приємне інтерв’ю з рекрутеркою компанії. Обрали іншого кандидата, але мені склали враження про компанію в якій хочеться працювати. Комунікація відмови теж була дуже доречна і виважена. Знову ж таки — у компанію не потрапив, але певен, що в ний можна почуватися комфортно. )

Підтримали: Olha BazhanVitalii Shtypuk

Богдан, дякую тобі за фідбек!))

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.