Codebridge Technology, Inc.

У компанії я відчуваю себе як у великій та дуже дружній сімʼї, оскільки усі завжди готові допомогти один одному, завжди підтримають та замотивують. Рекрутинг налаштований ідеально, оскільки комунікація з кожним без виключень на найвищому рівні. Також варто зазначити, що у процесі роботи над проектами, завжди мається справа з цікавими задачами, що дуже сильно розвиває в професійному плані та приносить задоволення. Компанія надає фідбек за результатами вашої роботи та реквестить фідбек і від вас, що є ідеальним прикладом комунікації між робітником та компанією.

1. Подобається колектив, немає ані упередженості, ані зухвалого ставлення до новачків. Будучи «свіжою кров’ю», отримала багато підтримки та можливості розвиватися.
2. Компанія активно сприяє не тільки розвитку, але й створенню здорового робочого середовища. Це стосується і умов роботи, і моральної підтримки, постійних перевірок задоволеності робочим процесом.
3. Під час війни компанія продовжує розвиток, відкриває вакансії, розширюється та підтримує ЗСУ.
Codebridge є ідеальним варіантом як для новачка, так і досвідченого фахівця, бо ставить свого працівника в пріоритеті. Тому я дуже задоволена, що в свій час подала резюме саме сюди.

Подавалась на вакансію Junior QA Engineer, виконала тестове. На жаль, не дивлячись на те, у листі обіцяли надати пояснення у разі відмови. Роз’яснень яким саме вимогам не підійшло виконане тестове я не отримала, а мій лист із проханням, все ж таки, дати коментар, для мого власного розуміння і роботи над помилками, був проігнорований.

Підтримали: Victor Nikolenko

Пізніше компанія повідомила про технічну помилку, і ще через день надала фідбек.

Для мене критерії компанії в якій би я хотів працювати це:
1. Дружній коллектив, цікаві люди з якими ти можеш поспілкуватись та від яких можна дізнатись багато чого нового.
2. Перспективи розвитку, заохочення навчання.
3. Достойна заробітна плата
4. А також відкрите до діалогу і твоїх думок керівництво.
Все це є в CodeBridge! І я дуже щасливий що потрапив в цю компанію і маю можливість працювати з такими прекрасними людьми)
Немає жодної людини з якою мені було б важко комунікувати чи працювати і я вважаю це дуже гарним показником. Не зустрів я також овертаймів, вигризання і доказування доцільності свої ЗП чи якихось конфліктів інтересів.
Маю дуже і дуже позитивний відгук про CodeBridge!

Працюю у Codebridge вже близько півроку. Компанії вдалося зібрати близьких за духом та світоглядом людей, тому робота, особисто для мене, схожа на вирішення квестів у колі друзів)

Також окремо хочу відзначити готовність компанії забезпечити безперебійну роботу офісу та регулярні донати на ЗСУ.

Компания, как самостоятельная независимая единица, достаточно молодая, но у неё очень сильная база старта работы этого проекта ещё в рамках глобальной компании KPMG.
Очень круто работать с руководством с таким ценностным подходом в работе, к менеджменту проекта и таким отношением к команде. Чувствуется основательный подход, большие амбиции и готовность учиться и расти.
Когда я начала новую для меня работу, меня удивила фраза руководителя «Даша, не бойся ошибиться! Твоя задача сделать 10 ошибок сейчас в первое время. И только так ты научишься и найдёшь лучшее решение» Для меня это было лучшим показателем, что здесь за меня, что действительно настроены решительно развиваться, достигать амбициозных целей, а не создавать видимость работы и закрывать глаза на неэффективные моменты. Это компания в которой точно можно сильно вырости и руководство этому будет способствовать.

Атмосфера в коллективе очень тёплая и каждый вовлечён в общий успех проекта и как по мне, это прям очень большой плюс для работы. Потому что в не экологичность коллективе загнивает все.. а здесь каждый открыт и вовлечён. Это прям супер!

Отдельно мне нравиться адекватный взрослый подход руководства к работе. Я могу организовать работу, как мне нужно, но главное, чтобы работа была выполнена качественно и в срок.

Я проработала в команде Codebridge всего несколько месяцев, но за это время получила очень интересный опыт!
В Codebridge очень грамотно построен процесс адаптации новых сотрудников, с тобой всегда на связи HR, твой наставник и руководитель. Также в процессе работы, у меня всегда были интересные задачи, которые способствовали моему профессиональному развитию.
Компания ещё достаточно молодая и растёт, поэтому есть очень много возможностей для профессионального развития, можно проявлять инициативу и участвовать в создании внутренних рабочих процессов.
Учитывая, что команда работает удалённо, в разных уголках Украины (и не только), мы все равно были на связи, принимали участие в разных развлекательных онлайн активностях, всегда были в курсе планов компании :)
За очень небольшой период, Codebridge дал мне многое: новые знания, полезный профессиональный и жизненный опыт!

Очень приятное место, слаженная команда и приятный менджмент. Ребята, что ориентированы на саморазвитие, определенно смогут найти себя тут. Очень радует, что даже когда люди разделены по проектам, то все остаются дружной единой командой. Отдельной похвалы заслуживает способность лидов компании мотивировать.

Компания молодая, но очень быстро развивается благодаря непрерывной работе менеджмента. Атмосфера в коллективе очень дружественная, с командой приятно работать, с ними на работу хочется возвращаться и творить продукты любого уровня сложности (а разнообразие проектов гарантируется).

Вакансії Codebridge Technology