Відгуки про компанію CodeAssembly

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Согласна с ребятами, компания очень крутая. Очень крутой стек технологий с которыми работаем на проектах, крутая коммуникация и никакой бюрократии.Однозначно рекомендую!

Підтримали: Vasily Karpets

Работаю здесь уже пол года. CodeAssembly — это активно развивающая молодая компания с отличным дружным, можно сказать семейным, коллективом и весьма лояльным менеджментом. Несмотря на пандемию, мы продолжаем работать из дома, привлекать новые интересные проекты и расширять штат квалифицированных специалистов.

Підтримали: Margaryta PrylypskaVasily Karpets

Great and friendly team! Interesting and challenging projects with different technology stack.

Підтримали: Margaryta PrylypskaVasily Karpets

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.