COAX Software

Івано-Франківськ

У COAX я потрапила завдяки PM Bootcamp, досі почуваюсь дуже вдячною і щасливою, адже після закінчення курсу мені запропонували долучитись до команди. Під час проходження випробовувального періоду в працівників є one to one зустрічі з HR менеджером та PM, що дуже допомагає влитись в процеси компанії, адже є можливість вчасно отримувати фідбек чи відповіді на якісь питання.

Загалом, тут дуже відкрита і дружня команда, усі завжди готові допомогти та підтримати. В COAX працюють чудові люди!

Також важливо, що можна розвиватись не тільки на проєктах, а й скласти персональний шлях розвитку та підібрати до нього чіткі цілі і задачі.

Особливо цінно, що в компанії дуже чітка патріотична позиція, постійно донатимо на армію та вигадуємо різні активності для наближення нашої перемоги.

Доброго дня!) Хочу подякувати компанії COAX Software та окремо Анні — Head of Recruitment та Ользі — HR Manager за день відкритих дверей для учасниць проєкту ВОНА-Хаб, UNFPA. Ми дізналися багато цікавої інформації про компанію, навчальні курси в COAX Bootcamp, про можливості розвитку та кар’єрного росту в даній компанії та отримали багато відповідей з питань кар’єрного консультування. На зустрічі була тепла та дружня атмосфера, після якої одразу захотілостя стати частинкою команди.

Всім привіт!) Хочу залишити свій відгук після проходження випробувального терміну в COAX Software. Перш за все, хочу подякувати Head of HR Anna Verkalets, яка провела дружню і інформативну співбесіду, надала інформацію з приводу компанії, проектів, умов, що на мою думку є важливим моментом у прийнятті рішення і розуміння загальної атмосфери в компанії. Під час трьох співбесід (з рекрутером, технічне, С-левел) відчула тепле відношення і щире спілкування.
З першого мого робочого дня я відчула підтримку зі сторони колег і керівництва, і таке відчуття ніби тут вже декілька років працюю, настільки комфортна атмосфера. Цікаві проекти, можливість розвиватись, працювати ремоут, медична страховка, безкоштовні курси, заняття з англійської, настільний теніс, піцца паті і багато всяких штук — це все є в COAX. Рада бути частиною крутої команди і бажаю всім досягнення своїх цілей!)

Дуже крута, дружня та атмосферна компанія! Гарні враження складається із самого початку спілкування, з рекрутингу і до онбордингу. Усі процеси дуже налагоджені та відчувається профессійний підхід. Чудова команда, менеджмент. Усі йдуть на зустріч якщо у тебе виникає проблема. Є багато проектів які підійдуть як для новачків, так і для більш досвідчених спеціаластів. Тому від COAX у мене лише найкращі враження та мої рекомендації, якщо хтось отримав оффер і ще вагається!

P.S Щодо повідомлення 05.10.21, то рекрутер зв’язався і проблема вирішилася. Хороша компанія)

Підтримали: Іван Захарчук

Проходила дві співбесіди з рекрутером та тім лідом. Хороші люди, класні спеціалісти, приємна атмосфера Але я так і не отримала фідбеку.

Доброго дня, Наталю!
Вибачте, що так сталось, та можливо воно потрапило в спам на мейл :(
Також продублювала вам щойно в месенджер.

Вже 3 роки працюю в команді хороших людей та добре кваліфікованих спеціалістів. До кожного в COAX відносяться з повагою та цінують вклад кожного у розвиток компанії. Приємна атмосфера та прекрасний офіс з чудовими людьми робить буденні робочі дні більш приємними. В плані професійного розвитку до кожного учасника команди підбирають персональний підхід та спільно обирають шлях для розвитку.
Звичайно ідеальних компаній не існує, але тут менеджмент та керівництво робить все, щоб усім співробітникам було комфортно працювати, рости та розвиватися у своєму напрямку.

Сімейна атмосфера, дружня команда та керівництво, безліч можливостей рости та розвиватися... Твоя робота завжди цінується та винагороджується.

COAX — це коли працюєш за 946 км від головного офісу, але відчуваєш себе частиною класної команди. Всі тіммейти — це талановиті, працюваті і просто душевні люди. Компанія дає змогу проявити себе і надає підтримку. «Плюшками» нікого в ІТ не здивуєш, але кожного місяця отримувати набір смаколиків дуже приємно.

Один із недоліків компанії вияснився коли вирішив звільнитися: всі оплачувані відпускні дні, які я не використав за рік (більше ніж пів зп), не виплатили. Задавайте питання рекрутерам, уважно читайте внутрішні документи і робіть правильний вибір.

Чудова компанія з дуже затишною і комфортною атмосфера, ніякої бюрократії, дружні відносини всередині колективу.

Компанія для тих, хто хоче спокійно працювати і весело проводити вільний час. Також є багато можливостей для персонального росту, які всебічно підтримуються і заохочуються компанією.

Окремо хотілося б відзначити керівництво. Відчувається їхня підтримка і орієнтованість на своїх співробітників, лояльність і дружелюбність.

Вакансії COAX Software