COAX Software

Івано-Франківськ

27 квітня 2021 8:00

Maksym Ivchenko

COAX — це коли працюєш за 946 км від головного офісу, але відчуваєш себе частиною класної команди. Всі тіммейти — це талановиті, працюваті і просто душевні люди. Компанія дає змогу проявити себе і надає підтримку. «Плюшками» нікого в ІТ не здивуєш, але кожного місяця отримувати набір смаколиків дуже приємно.

Один із недоліків компанії вияснився коли вирішив звільнитися: всі оплачувані відпускні дні, які я не використав за рік (більше ніж пів зп), не виплатили. Задавайте питання рекрутерам, уважно читайте внутрішні документи і робіть правильний вибір.

Привіт, Максиме!
Ця інформація вказана у внутрішньому документі Rest Policy, за яким, протягом року співпраці ти брав відпустки/ лікарняні/ day-off, тому ніякої прихованої інформації для тебе не було. Ми ж дорослі люди, ніхто не буде перевіряти чи прочитав ти половину документа чи весь. Сам документ у відкритому доступі для кожного учасника команди.
Щодо оплачуваних відпусток — ми не можемо змушувати тіммейтів їх брати чи ні, тому це (накопичення відпусток) особиста справа кожного. Також враховуючи, що вони не згорають взагалі, а накопичувати можна без лімітів — тільки сам спеціаліст може моніторити скільки днів він хоче взяти, коли і скільки залишається на балансі. Головне правило — дані узгоджуються з внутрішнім документом Rest Policy, який усуває ризики можливих критичних ситуацій на проекті через раптові відпустки, звільнення або ж інший вид відсутності учасника команди.
Щодо невиплати, то ти сам читав пункт, який існує в докумені з моменту його написання. Якщо тобі було незрозуміло щось в ньому — варто спочатку уточнити у HR, або ж справді «задати питання рекрутерам», але до повідомлення про звільнення, а не оперувати тим, що у правил мають бути виключення.

Підтримали: Vladyslav HrynykOlha Partsei