2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дуже сподобався рекрутинговий процес, було легко і цікаво спілкуватись під час співбесід, детально надана інформація по вакансії. На жаль, вирішила обрати іншу компанію, так як хотілось працювати трохи в іншому напрямі. Але вцілому враження про компанію залишились тільки позитивними.

Юля, привіт!
Дякую за відгук та високу оцінку нашому процесу. У нас з Максимом також залишились позитивні враження від комунікації з тобою. Бажаємо успіхів в новій компанії!

Крута та дружня команда — найцінніше в роботі в наш час. Дуже приємна атмосфера довіри, відповідальності та підтримки один одного. Окрім цього, імпонує що всередині компаніі дуже підтримують постійний розвиток та отримання нових знань. Є куди прямувати та чому навчатись!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.