Я працюю в компанії майже від початку її існування, і це дуже захоплююче спостерігати як за цей час виросла і компанія, і я.
З кожним днем компанія розвивається та росте, і рухається до спільних поставлених цілей.
В нас супер команда, всі супер дружні та завжди готові допомогти. Це чудове місце як для кар‘єрного росту, так і особистого. Компанія сприяє розвитку працівників, адже від цього і залежить якість сервісів, які ми надаємо нашим клієнтам.
п.с. Ми завжди радіємо нашим новим колегам. З нами точно буде весело, не сумнівайся!

Підтримали: Khrystyna Semyrozum

Коли ти після 6-ти років навчання шукаєш свою першу роботу, то для тебе це максимально важливий крок. Досвіду 0, амбцій — мільйон. Постає основний пріорітет — розвиватись швидко. Особлико під час ковідної кризи, багато компанії сорочували позицію, урізали бюджети, в момент, коли Clover почав набирати своїх перших працівників. Одним з них була я. За 1,5 року команда виросла до 50 людей, разом з ними ріс мій досвід і експертиза.

Clover — це не тільки про роботу, це про ком"юніті, яке має спільні цінності, погляди та бачення майбутнього. Якщо ти готовий ділитись досвідом, черпати нову інформацію і з ентузіазмом відкривати нові сторони себе — тоді ця команда perfect match для тебе!

Підтримали: Khrystyna SemyrozumIrena Bulka

Не так часто пишу відгуки, але чому б і так? Коли в черговий раз вирішив поміняти роботу розставив для себе пріорітети: прикольна тіма, комфортна компенсація, цікаві проекти. І всі компанії в яких співбесідувався, оцінював в першу чергу за тими критеріями. З першим пунктом найтяжче, усі ж говорять, що в них суперкомунікабельна тіма, всі котики і усе ок, тому треба задавати додаткові питання, порівнювати відповіді. Це як ловити вітер при стрільбі. Я прийняв офер і не схибив — от скажіть, якби у вас на роботі хтось сказав «а пішли в гори», скільки людей відірвалося б від робочого крісла? А тут — майже моментально назбиралось достатньо охочих і це справило на мене сильне враження.

Робочі процеси комфортні, динамічно розвиваються. Жодного разу не бачив якогось конфлікта або сварки, усі дуже тактовно та обережно обговорюють всі проблемні питання і разом знаходять рішення. Та й усе загалом комфортне і приємне. З розвитком все ок, та й бібліотечка технічної літератури постійно поповнюється. Любе покращення (якщо можеш його обгрунтувати) легко заходить, від чого почуваєшься дуже вільно)))

Загалом, якщо читаєте цей відгук та думаєте — нема чого думати, час діяти))

Я прийшла в компанію інтерном, тобто вчилася повністю з нуля усім необхідним навичкам лідогенератора. З першого ж дня звернула увагу на дружню атмосферу в офісі і ставлення до працівників. Тут новенький open-space (до речі, pet-friendly), крута нестандартна політика в компанії і багато-багато щоденного фану. Через це мені особисто хочеться частіше приходити в офіс, хоч і є можливість працювати з дому. І, напевне, найважливіше: в компанії завжди є можливість розвитку — курси англійської, додаткові тренінги, конференції. Я рада бути частинкою Clover команди, і далі — більше!

Працюю в компанії більше півроку, це більше ніж зазвичай. Компанія молода, в колективі цікаво працювати, особливо якщо сам проводиш співбесіди. Політика щодо жартів лояльна, свобода зберігається в компанії, відгук пишу сам, цензури немає. На корпоративі атмосферно, особливо хто їде позаду, колектив дружній і можно зібратись після роботи сходити кудись з колегами. Плюсиком є те, без проблем можно розвиватись різносторонньо

Компанія, яка побудувала унікальне робоче середовище, коли команді вдається поєднювати дуже ефективну роботу над крутими, цікавими, складними продуктами по всьому світу і разом з цим мати всередині невимушену домашню атмосферу, постійно розвиватись, навчатись, використовувати найсучасніші технології і підходи до ведення проектів