Cloudprinter.com

21...80 спеціалістів
Львів, Netherlands, Ukraine

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Написала HR Тетяна в Лінкдін, запропонувала цікаву вакансію Motion Designer-a. Мені сподобались всі умови, ми мали коротке інтерв’ю в гугл міт, в кінці якого Тетяна повідомила, що тімлід у відпустці, що маємо почекати його і тоді будемо просуватися далі. Після двох тижнів очікування тиша. Я питаюся, чи є новини, на що HR відповідає, що вони ще розглядують кандидатів. З тих пір ніхто і ніколи мені не писав. Питається нашо тоді пропонували мені ту вакансію...

Підтримали: Victoria Zaretska

Мені написали, пояснили і вибачилися за ситуацію, все добре.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.