CloudMade

Київ, Вроцлав (Польща), Лондон (Велика Британія), Мюнхен (Німеччина), Париж (Франція), Sunnyvale

Рік роботи CloudMade пролетів дуже швидко. А чому? Бо це був насичений, активний, цікавий та позитивний рік. Коли понеділок в радість, а п’ятницю помічаєш з думкою «Як? Знову п’ятниця?».
Коли в командах хороша атмосфера, то інакше й бути не може.

Отже, про самий початок. Співбесіди.
Процес співбесід був максимально комфортним, прозорим та професійним. Це була моя думка коли я ще проходила співбесіди. Вміти провести інтерв’ю так, що кандидат після нього відчував себе ОК — класний показник, як на мене.

Я починала з позиції Trainee, тому онбординг процеси були цінні:
1) стала підопічною дуже скілового ментора;
2) в команді комфортно онбордилось/працювалось (не було натяків на трейнішну позицію);
3) хороша комунікація допомагала вчитись;
4) команда активно долучалася до онбордингу (завжди підказували, скеровували, ділились корисностями для роботи).

Також є індивідуальний підхід до розвитку. Тобто, попри певні обов’язкові скіли, ти можеш обирати те, що є цікавим тобі. І тебе в цьому підтримають.
Важливим моментом є дотримання домовленностей з боку компанії: як узгоджених під час оферу, так і надалі.

Є все для того, щоб комфортно працювати.
Адже графік дає змогу і ефективно працювати, і не забувати про сім’ю, хобі чи якісь активності.
Що приємно, компанія дуже уважно ставиться до work-life balance.
Гарний соц-пакет: страхівка, відпустка (24 дні), різні бенефіти і завжди якісь приємнощі та класні ідеї для відпочинку команди.

Як сам ап, дуже щаслива бути з CloudMade.

Підтримали: Yuliia Pastyl

Інно, дякую за твій відгук ☺️
Я памʼятаю, як проводила з тобою інтервʼю і дуже рада, що це переросло у таку круту можливість працювати разом.
Я радію, що Олена Бабенко, як твоя ментор та LM, змогла створити для тебе всі умови для якісного онбордингу та розвитку 🤓
Ми щасливі, що ти в CloudMade.

Це вже мій другий раз у компанії Cloudmade, і протягом останнього року я мав нагоду переконатися в тому, що ця компанія — неймовірне місце для роботи. Моя співпраця з колегами завжди була позитивною, а їхнє професійне зростання та досвід — завжди надихаючими.
Нещодавно мене підвищили з посади IT support до Junior DevOps, і це ще раз підтверджує, що Cloudmade сприяє професійному зростанню своїх співробітників і завжди підтримує їх у пошуках нових можливостей.
Окрім цього, компанія надає можливості для творчого вияву та ініціатив.
Все це робить Cloudmade не просто місцем роботи, але і місцем, де кожен може зрости та розвинутися, зберігаючи добрі стосунки з колегами та оточенням.

Моя дійсна вдячність і рекомендація компанії Cloudmade за їхню відмінну роботу та сприяння кар’єрному росту.

Підтримали: Yuliia Pastyl

Ми раді, що ти апгрейдиш свої скіли в CloudMade 👍🏼 а мені особисто дуже приємно працювати з тобою. Дякую, що поділився своїми думками ☺️

Нещодавно доєднався до компанії.
Щодо процесу співбесіди, він був адекватним і чесним, і я відчував,
що мої здібності оцінювали об’єктивно.
Рекрутер також вражала професіоналізмом.
Під час ознайомлення з компанією комунікація була ефективною,
і я швидко отримав доступ до необхідних інструментів для роботи.
Крім того, приємно було познайомитися з командою і відчути їх підтримку.
Загалом, у CloudMade встановлена добра атмосфера, і люди тут підтримують один одного.
Також є відмінні можливості для кар’єрного росту в галузі IT.

Підтримали: Yuliia PastylAnastasia Budkina

Льоша, дякую за такий детальний фідбек.
Я впевнено можу сказати, що нашій команді пощастило, що ти став її частиною!

Працюю в CloudMade загалом більше 5 років. Дуже люблю атмосферу всередині компанії — це дійсно велика професійна родина, з якою класно як працювати, так і проводити вільний час.
Неймовірно цікаво мати проекти з клієнтами зі сфери Automotive, тих, про які не треба пояснювати, хто це. Кілька місяців тому, наприклад, ми випустили аппку для Citroën, і наразі готуємо ще кілька цікавих запусків, про які стане відомо зовсім скоро :)
Також хочеться відмітити, що з початку вторгнення у компанії не було скорочень, соціальний пакет ніяк не змінився, команда дала достатньо часу на те, щоб кожен адаптувався до нових непростих реалій. Коли були перебої зі світлом, можна було приїжджати у офіс, де був обладнаний генератор і укриття.
Підтверджую слова мого колеги Олексія, що деякі люди, попрацювавши у інших компаніях, через кілька років повертаються у CloudMade. Я — одна з них. Жодного дня не пожалкувала про таке своє рішення.

Підтримали: Yuliia Pastyl

Недавно отметила год с компанией, и 3 года как узнала о том, чем они занимаются. Очень хотела к ним присоединиться с того самого момента, но пока не набила руку в БА и продж.менеджменте даже не бралась подаваться, зная, что в компании довольно неплохие спецы. Когда прошла все собеседования, очень понравилось, что все было не напряженно и с юмором.

Сейчас прозвучит немного cheesy, но CloudMade дает привилегию работать над тем, что нравится, с людьми, которые нравятся, внутри индустрии, от которой я лично в восторге, и конечно прям из дома (компания в Киеве, я в Одессе). Чувствуется, что к твоему мнению прислушиваются и учитывают, даже топ менеджеры, всегда открыты к диалогу. По ощущениям, иерархия «плоская», то есть нет такого «я босс, я решаю», очень много людей выражают свое мнение и советуют, но в плане принятия решений нет давления или просадок. Поначалу выглядело хаотично, но сейчас я это вижу одним из главных достоинств. Всегда найдется человек, который может направить, но право последнего слова за тобой и твоей командой. Это лирика конечно. На практике, очень неплохая компенсация и достойный соцпакет. Офис мне понравился. Знаю, что могу в любой момент приехать и мне во всем помогут с организацией этой поездки.

По минусам: чисто минусы автомотив индустрии: все медленно, иногда кажется пофигистично «по ту сторону», хоть на самом деле это и не так (у людей «там» огромное количество разных тредов работ, поэтому они иногда кажутся потерянными)) Когда нет активных проектов, можно заскучать, если не уметь организоваться.

Только позитивные впечатления от команд на проектах и задач. Компания старается набирать сотрудников по достаточно высоким требованиям. Очень круто работать, зная, что тебя окружают профи своего дела и всегда есть куда расти. В данный момент есть перспективы карьерного роста по разным направлениям, было бы желание и возможность развиваться у человека.
Много интересных задач в сфере Automotive — это специализация компании. Есть продуктовая часть, которую постоянно развивают и она является основой для многих проектов.
Бонус-пакет примерно стандартный как у топ компаний по рынку, но есть и преимущества — 24 отпускных дней в год. Не в каждой компании столько предлагают.
Есть несколько случаев, когда сотрудники поработав после CloudMade в других компаниях 1-2 года, возвращаются снова в CloudMade. Думаю это о чем то говорит само по себе :)

Работаю в компании полтора года, и очень довольна!

Вся работа строится вокруг увлекательных проектов в сфере Automotive.
Присутствуют постоянные возможности расти и развивать карьеру.

Коллеги по командам — исключительно хорошие люди (ставшие друзьями) и серьезные профессионалы (на которых хочется равняться).
За год пандемии рабочий формат полностью перешёл в ремоут, но уровень поддержки и заботы о сотрудниках от этого ни капли не пострадал.
CloudMade <3

Плюсы: милые и общительные HRы
Минусы: После собеседования даже не перезванивают.