Cloudfresh ⛅

Київ, Прага (Чехія)

21 відгук

Вітаю!
Хочу поділитися своїм фідбеком про компанію, в якій працюю 1 рік і 7 місяців.
В Cloudfresh займаю позицію CSM — основна моя задача піклуватися про наших ентерпрайз клієнтів. Для нас важливо, щоб клієнти максимально використовували всі можливості продуктів і вирішували свої бізнес задачі.

Компанія не тільки реселить продукти відомих вендорів (Google, GitLab, Zendesk, Asana), але і надає професійні сервіси. Бути частиною команди, яка імплементує рішення, навчає, проводить аудит дуже цінно, адже набуваються і вдосконалюються хард та софт скіли.

Cloudfresh — це:
— робота з крутими продуктами (як для junior так і для middle/senior спеціаліста);
— команда вмотивованих людей орієнтованих на результат;
— достойні умови праці;
— прозорість, яка закладена в ДНК компанії (All Hands міти і інші активності використовуються для обміну новинами компанії, цифрами, планами, ідеями);
— крутий колектив.

Також окремо хочу подякувати керівництву компанії. Зі мною ділилися досвідом, допомагали з першого дня роботи. Дякую вам величезне!

Кандидату, який читає мій відгук: good luck and welcome 🙂

Усім привіт. Також вирішив залишити відгук після більше ніж рік у штаті. Бо минулий відгук про те, як я став частиною DreamTeam🥰 у непросту дату 24.02.
За рік роботи можу впевнено сказати що компанія дає усі можливості для розвитку кожного як 💯%-ого PROфесіонала, та окремо як особистості.
Повністю згоден з відгуком Anatoliy P. щодо можливості працювати самостійно та обирати свій стиль роботи — головне не як, а який це проносить результат, та KPI📈👍
Усі працюють на результат та підтримують одне одного. Простий приклад: на минулому тижні иа сьогодні CEO допомагав мені то роз’яснював те, чого я до того моменту не робив, за що йому дуже вдячний 🫶.
Також я кайфую та пишаюсь тим, що продаю всесвітньо відомі Google продукти, це приносить задоволення, та мотивує. Взагалі кожен продукт у нашому портфелі — життєво необхідний для безлічі великих та малих компаній.
Працюючи в Cloudfresh⛅️, у Вас точно буде можливість професійного зросту, вибору де і як краще працювати, крутих бонусів, приємних та смачних подарунків на свята та просто так.
Та й куди ж без крутих тімбілдінгів у чудовій компанії людей, з якими хочеться бачитись частіше.
До речі вид з вікна офісу нікого не залишить байдужим 😉

Привіт!)

Я працюю в Cloudfresh вже майже рік та дев’ять місяців і зрозумів це тільки зараз)) Мені 23 роки і до цього у мене ніколи не було робочого місця, де я працював стільки часу. Найцікавіше — це те, що мені не набридає. Я думаю, це пов’язано з тим, що Компанія постійно дає тобі нові виклики і шанси проявити себе.

Cloudfresh — це мій перший досвід в IT. Я спілкуюся з клієнтами, це не є робота у технічному відділі, але як тільки я прийшов сюди, зрозумів, що всі мої попередні роботодавці знаходяться десь 10 років позаду)) Я розумію, що це частково пов’язано із розвитком самої індустрії, але в Cloudfresh мене вразив вільний підхід керівництва до співробітників. Зараз я вже звик до нього, але я продовжую цінувати можливість самостійно обирати стиль роботи та задачі. Одного разу Директор сказав нам, що йому все одно, що ми робимо, якщо плани виконані. В Cloudfresh цінують бажання мати своє бачення на роботу. Ще більше тут цінують ініціативність та старанність. На власному досвіді я вже багато разів зрозумів, що мене чекає винагорода, якщо я додатковий раз позитивно проявлю себе. Тому в цій компанії я завжди готовий брати максимальну кількість задач не чекаючи ні на що на заміну.

Cloudfresh дбають про власних співробітників. Коли почалась війна, усіх охочих Компанія взяла під своє крило та допомогла сім’ям колег з житлом у безпечному місці. Коли хотіли інвестувати в особистісний розвиток співробітників, подарували кожному тренінг з фінансової грамотності та акцію Google. Ці інвестиції не були спрямовані на розвиток скілів команди, Компанія не очікувала ні на що, а просто зробила черговий людяний крок. Коли треба було ще раз подумати про безпеку та здоров’я колег, був організований оплачений тренінг з надання першої медичної допомоги. Коли треба було допомогти всім мати робоче місце з постійним доступом до електроенергії, був орендований офіс з видом на Майдан Незалежності.

Я хотів би також згадати наше спільне проведення часу після роботи. У нас було багато яскравих корпоративів, де всі гарно проводили час. Ми могли піти в музей, могли піти у боулінг, а могли просто влаштувати мангал, пиво та кальян біля старого офісу. Ми могли взяти пиво і піти грати в пінг-понг на другий поверх після роботи у п’ятницю. До речі, кожної п’ятниці Компанія влаштовує загальний міт, де підбивають підсумки тижня та радіють за досягнення колег.

Я зустрів тут багато класних людей, які ділилися зі мною власним досвідом чи з якими просто було весело спілкуватись. Я зріс і продовжую зростати як спеціаліст і особистість кожного дня. Дякую Cloudfresh за невпинну довіру та допомогу. Дякую за невимушені гарні вчинки. Дякую за можливість розвиватися.

Толік, дякую тобі за такий розгорнутий фідбек!
Також, хочу подякувати тобі за твій професіоналізм та перформанс.
Радий, що ти знами)

Всім привіт!

Захотів залишити відгук про компанію та відгук всім хто буде дивитись на компанію.

Я вже працюю 3 роки в компанії (один із старичків), і можу з упевненістю сказати що це топове місце для реалізації цілей та прокачування своїх скіллів. Я прийшов у компанію на посаду адміна, здавалося б, що може бути цікавого на цій посаді. АЛЕ!! Після того, як я завершив своє навчання, компанія вирішила впровадити нові продукти і після цього почалася движуха.

Ми почали ходити на офлайн події, з’явилося дуже багато цікавих знайомих, багато чого дізналися про продукт. Далі почалося навчання та прокачування своїх скіллів. За кілька років було повне розуміння продукту, залишалася справа за малим — це підтвердження скіллів якоюсь ачивкою. Компанія сплатила всі необхідні лаби та іспит. Таким чином я став володарем професійного сертифікату за популярним продуктом, який розглядають топові компанії в нашій і не тільки країнах.

Що стосується лише одного з продуктів, компанія постійно стежить за трендами ринку і бере в своє портфоліо топові рішення. Найголовніше, що компанія враховує вартість рішення і наскільки воно допоможе бізнесу. Тішить що немає дефолтного напарювання продукту. Враховуючи нинішнє становище в якому ми живемо, компанія з 24 лютого допомогла українському бізнесу доп. знижками на рішення, а для тих, хто втратив можливість платити за послуги і в цілому дали безкоштовне використання продукту. Таким чином компанія Клаудфреш зберегла життєздатність інших компаній, що допомогло їм повернутися на ринок і продовжувати свою діяльність для розвитку нашої країни. Слава Україні!

Рубрика «Мій перший професійний сертифікат».
Так-так, кожен поважний фахівець розуміє, що перший сертифікат це як перша машина, хочеться купити мерседес, але грошей вистачає тільки на велосипед)). Так я почав старанно працювати над продуктами клауду та воркспейсу, це шлях був досить складним, оскільки у мене не було ще тоді необхідного розуміння що і як працює. Компанія допомогла знайти напрямок, куди необхідно рухатися, що робити і які плюшки після будуть. Допомогла з необхідним матеріалом, курсами тощо. А постійні зустрічі та підтримка клієнтів допомогла в здобутті практичного досвіду. У результаті через рік я став єдиним фахівцем у нашій країні, який мав такий сертифікат.

Ком’юніті
Хочу подякувати своїм колегам за їх чесність, сумлінність і за те, що завжди накидають цікавих тасок. Окремо, Віта, дякую!) Щотижневі зустрічі з командою допомагають розуміти на якому ми зараз етапі, якщо потрібна допомога, то ми завжди допомагаємо один одному чим можемо, а якщо ж нам не вистачає якихось ресурсів, то компанія завжди допоможе. Щоп’ятниці у нас є спільна зустріч на всю компанію, де ми розповідаємо, що і як ми попрацювали, що у нас нового в компанії і куди ми рухаємося. Приємно що є зустрічі 1 на 1, де ми ділимося фідбеком про те, що нам подобається або не подобається в компанії. До чого це все, кожен у компанії буде почутий, і не залишиться поза увагою чи не дай Бог скривдженим.

Резюмуючи. Якщо ж ви хочете кар’єрного зростання, отримання затребуваних скіллів, досвіду проведення зустрічей, то це те саме місце.

Дякую!

P.S

Є ще багато, дуже багато позитивного недомовленого фідбека, але поговоримо про це вже коли ви станете частиною нашої команди))

Хотел бы стать частью вашей команды, я уже откликался на вакансию Implementation Specialist (Digital Solutions)

Підтримали: Oleksandr Novikov

Павло, вітаю!
Дякуємо за проявлений інтерес до позиції Implementation Specialist в Cloudfresh :)
Переглянула ваше CV та написала на пошту.

Працюю в компанії більше ніж півроку. Компанія відносно молода але йде великими кроками до зрілості. Всі вчаться, впроваджують вивчене, аналізують що вдалось чи ні і знову вчаться. Багато простору для участі в оптимізації процесів і росту. Великі амбіції, гарний віжн, прекрасна командна робота. Всім цікаво)

Макс, дякую тобі!)

Працюю в компанії вже пів року , тому вирішила залишити відгук, адже я думаю за такий час, вже маю чітко сформовану картинку. Чесно кажучи, позитивне враження в мене склалось ще починаючи з етапу співбесіди. Спілкування відбувалось у дружній, та в той же час професійній манері, фідбеки, про кожен із етапів, надавались вчасно ( маю з чим порівнювати, тому вважаю, що це дуже важлива риса, яка вже на початку може багато на що вказати ).

Пам’ятаю день, коли отримала офер, була дуже щаслива, і з перших хвилин відчула себе частиною команди, завдяки відношенню, яке отримала від колег. Для мене є дуже важливим колектив та атмосфера в ньому, думаю багато хто погодиться, що це більша половина успіху. Зараз можу сміливо казати, що здобула у Cloudfresh не лише колег, а й людей, котрих вважаю друзями.
Від самого початку і по сьогодні, я отримую підтримку, можливість розвитку та вдосконалення.
Окремої уваги заслуговує портфель продуктів, з котрими ми маємо можливість працювати та вивчати. Особисто для мене цінним також є спілкування з клієнтами з різних країн та сфер діяльності, це дуже цікаво та корисно, як з точки зору мовного спілкування, так і збагачення своєї ерудиції.

Різноманітні тренінги, курси, англійська мова, книжковий клуб це те, що пропонує компанія для розвитку своїх співробітників, і я впевнена, таких активностей буде ще більше. Кожен знайде заняття до душі!

Також для мене дуже цінним є те, що у такий непростий для нашої країни та кожного з нас час, працюючи в Cloudfresh, я маю впевненість у завтрашньому дні та не хвилююсь за фінансові питання. Думаю зараз цей момент є важливим для всіх.

Я вдячна кожному у компанії та можу сміливо рекомендувати Cloudfresh, як роботодавця і буду дуже рада , якщо наша команда збагатиться класними спеціалістами та крутими людьми!

Катя, дякую тобі за твій фідбек, твою роботу та за те, що ти продовжуєш рости разом з нами)❤️

Привіт!
Вирішив залишити і свій відгук про роботу у Cloudfresh.

Працюю в компанії майже 2 роки вже.
Можу сказати, що як спеціаліст з продажу цифрових продуктів я зріс (і продовжую зростати) саме у Cloudfresh. За що вдячний усім колегам (і компанії в цілому, хоча компанія це і є колеги :) ).
Одразу як прийшов, зрозумів, що потрапив до команди професіоналів, які зацікавленні в становленні профом будь-кого з команди. Не маючи досвіду, через деякий час роботи (приблизно десь через рік) було приємно зрозуміти, що я вийшов на певний рівень експертизи у фокусному продукті і розумінні B2B продажів. І також, що мені є ще куди зростати у своїх професійних якостях. Щодо останньої тези також відчуваю деякий спокій на фоні впевненості, що у Cloudfresh я можу зростати, і що компанія в цьому мені допоможе. Також бачу як зростає професіоналізм моїх колег з відділу — і мене це також надихає.
У компанії дуже крута атмосфера, в якій приємно працювати, яка існує як я бачу, за рахунок багатьох розвинених людей.
Окрім, підтримки у розвитку компанія дуже круто підтримала співробітників з початком війни. Дякую, усім хто працював і втілював цю підтримку.

Макс, дякую тобі за фідбек!
Радий, що ти з нами та продовжуєш розвиватись разом з компанією)

Працюю більше, ніж пів року в компанії, дуже задоволена роботою.
Що мене спонукало прийняти офер?
— Крута співбесіда з Сашком з HR-департаменту та Ромою з відділу продажів;
— Продукти в портфелі компанії — це ж просто Бомба. Не знаю, як ви, а мені тільки наснитися могла взаємодія з Гуглом.

Що я отримала, коли влаштувалася?
— Підтримка! Для мене дуже важливим є людяність, командна робота та розуміння. Тут все є, тому, хто так само залежний від дружнього колективу, тому сюди;
— Всі необхідні інструменти для роботи. Керівництво ЗА твою продуктивність, тільки скажи, чого тобі не вистачає.
— Заохочення вчитися та розвиватися. Вас коли-небудь стимулювали до навчання за рахунок грошових бонусів? В мене це вперше 🌝 А в кінці курсу з «Фін. освіченості» ми ще й акціонерами Гугловських акцій стали..
— І що найважливіше для мене, це гідна поведінка під час війни.

Влаштовуючись, я навіть і уявити не могла, що отримаю таке задоволення від роботи в Клаудфреш. Дуже хотілось би, щоб нашу команду продовжували поповнювати класні люди і фахівці, які посилять нашу роботу та знайдуть для себе куточок для самореалізації.

Ксюша, дякую, ти крута!) Радий що ти з нами!

Працюю в компанії майже 2 місяці і маю тільки позитивні враження. За цей час встиг познайомитися з командою, усі колеги відповідальні, завжди готові допомогти та прагнуть розвиватися у своїй справі. Хочу зазначити, що компанія зацікавлена у розвитку своїх співробітників і максимально вкладає свої ресурси у це, що дуже важливо особисто для мене.

Я рекомендую Cloudfresh як гарного роботодавця і круту компанію!

Свят, дякую тобі за твій фідбек.
Радий що ти з нами)

Майже рік працюю в Cloudfresh. З перших днів не можна не помітити рівень професійності команди, яка завжди готова допомогти, навчити та змотивувати. Можливостей реалізувати себе — безліч. Команда та менеджемент завжди раді ініціативам та обміну думками, тож можно не сумніватися в тому, що тут тебе зрозуміють та почують.

Ще одне крута штука в Cloudfresh — це навчання. Тут воно не те, що вітається, але й заохочується багатьма шляхами. І це не лише щодо професійних навичок, які допоможуть проскілитися в щоденній роботі, але й зовсім не пов’язані з цим, життєві знання, що дуже круто. Загалом, працюючи в Cloudfresh впенюєшся, що тут думка про те, що команда — це рушійна сила компанії, це не просто вислів;)

Не менш важливим є й постійні активності по регулярним опитуванням спіробітників щодо їх самопочуття, фідбеків по роботі в компанії, та звичайно багато-багато інших зустрічей, які покликані на те, щоб зробити твою роботу в компанії комфортнішою. Коли менеджмент та компанія прагне зростати та розвиватися, це 100 відсотків мотивує до розвитку й команду. А зростати в Cloudfresh — приємно та цінно!

Настя, дякую за відгук!
Дуже радий що майже рік тому почалась наша співпраця)
Сподіваюсь, це лише початок нашого цікавого, надихаючого та амбітного шляху.

Работаю в Cloudfresh уже больше полтора года, для меня очень важно место где я буду работать, именно поэтому оно должно мне нравиться, ведь чтобы получать хорошие результаты нужно работать на все 120% а для этого, нужно чтобы тебе было комфортно то место где ты развиваешься и проводишь большую часть своего времени, поэтому могу сказать уверенно, это крутая команда\семья где есть возможность реализовать себя и свои навыки, работа с Top клиентами со всего мира, очень приятно что компания открыта к интересным идеям и предложениям со стороны сотрудников и готова их тестировать та внедрять, если они эффективны. #Stayfresh and #Staystrong

Олександр, дякую тобі!)

У Cloudfresh на даний момент я працюю більше 2-х років і хочу поділитися своїм відгуком про роботу у компанії.
Мені подобається, що тут підтримують мої ініціативи і вся команда максимально професійна. Токсичні люди відсутні і мені дуже комфортно працювати із цими людьми. З ними цікаво поговорити й про роботу, і про будь-що, а також весело і не нудно:)) Команда і люди — це один із найсильніших пунктів для мене і однозначно тут люди дуже класні.

Я вдячна, що тут не жадібні на знання. Це як із боку компанії, так із боку колег. Те скільки компанія вкладає у професійні і особисті знання людей — це взагалі окрема тема. Мене навчали, направляли і допомагали протягом всього випробувального терміну і роблять це і нині. У Cloudfresh процес навчання не закінчується ніколи. Ти постійно вчишся нового, проходиш професійні тренінги і сертифікації, стикаєшся із новими питаннями і задачами, із якими не стикалася раніше і шукаєш їх рішення.

Крім того, компанія регулярно організовує для співробітників можливість прокачуватися не тільки професійно. Наприклад є можливість корпоративно займатися англійською. Є booking club, де щомісяця ми обираємо книжку, читаємо її і потім ділимося враженнями. Компанія також проводила курс по фінансовій грамотності. Знання, які я отримала були дуже актуальними і я жалкую, що я не знала цього раніше.

Я знаю, що я завжди можу розраховувати на допомогу та пораду керівника та менеджменту. Мені дають конструктивно зворотний зв’язок і не заважають робити свою роботу, дають доволі чимало свободи дій і поруч, коли мені потрібна допомога.

Окремо хочу відмітити підтримку менеджменту під час війни: ще до війни компанія організувала тренінг, де нам інструктували як нам поводитися у випадку початку бойових дій, як правильно зібрати свій рюкзак, які речі взяти, як діяти в тій чи іншій ситуації із практичними порадами. Озираючися назад я розумію, що завдяки цьому 24-го лютого я збиралася по списку і не забула нічого важливого, а рівень моєї паніки був нижчий, ніж міг би бути без підготовки. З перших годин війни (про її початок я дізналася із корпоративного чату) компанія допомогла із евакуацією не тільки працівникам, а і родичам та близьким з домашніми тваринками. І забезпечили житлом. Із усіх моїх знайомих така крута організація та турбота про людей була тільки у компанії, де я працюю.

Я однозначно рекомендую цю компанію як роботодавця.

Віта, дуже тобі дякую за такі теплі слова)

Компанія мені сподобалась з першої комунікації з HR менеджером. Все було професійно та чітко. На зустрічі з керівниками компанії зрозумів що тут мені буде цікаво. Ніде не бачив такої позитивної участі в житті співробітників від керівництва компанії. Коллектив дружній і міцний. Було приємно тут працювати, багато чому навчився. В компанії часто проходять навчання, є індивідуальні програми розвитку для кожного співробітника. Дуже дружня атмосфера, всі готові допомогти та підказати. До війни часто були корпоративи та посиденьки, грали в настільний теніс, випивали, грали в настільні ігри. Зручний графік, плаваючий обід. Гарний рівень доходу. Cloudfresh рекомендую як роботодавця, будете задоволені.

Євген, дякую тобі за теплий відгук та рекомендацію.
Від себе додам, що з тобою було дуже приємно працювати!
Успіхів тобі у майбутньому. Можеш розраховувати на нашу допомогу у робочих питаннях.
Завжди раді бачити тебе у нас в гостях;)

Я отримав оффер за тиждень до початку війни, та ще мав допрацьовувати на попередньому місці роботи. 24.02 почалась війна, під час бомбардування Києва та області я зателефонував до Олександра Новікова з питанням чи є план дій? (хочу додати що до цього я ні разу не бачив ні співробітників, ні офіс на власні очі, лише онлайн). Саша сказав що у мене є 10 хвилин щоб доїхати до них, та вони мене заберуть з собою на західну Україну, я одразу зібрав речі, та приїхав до офісу звідки всією командою ми вирушили на Захід. Знайомився по ходу діла)) Коли приїхали, керівництво забезпечило нас класними умовами для життя та для роботи — за що їм низький уклін, так само як і Саші з Ромою (HRBP & Head of Growth).
Ця історія наглядно показує що Cloudfresh не лише DreamTeam і команда професіоналів, а й Big Family в якій Вам точно буде приємно, цікаво та весело )

Сергій, дякую тобі за такий теплий фідбек!)
Раді що ти з нами)

З першої співбесіди з HR зрозумів, що Cloudfresh — команда професіоналів, з якими хочеться працювати. Далі був офер, почався продуктивний онбордінг, знайомство з крутим колективом і стартували великі можливості. Точно рекомендую Cloudfresh!

Підтримали: Sergiy TverdohlibOleksandr Novikov

Олександр, дякую!
Дуже раді, що ти долучився до нас, та в такий непростий період посилив команду.

Друзі, теж маю значний досвід роботи в кількох компаніях. Можу з впененістю сказати, що саме в Cloudfresh побачим для себе нові вектори росту, отримав змогу працювати з продуктами котрі вносять якісні зміни к державні так і приватні організації.
Повністю підтримую попередні коментарі,адже про колектив та дружню атмосферу у команді можна написати окрему статтю , де можна розповісти як підтримують твої найсміливіші ідеї ,дають інструменти в їх реалізації та готові завжди надати допомогу, навіть коли обмаль часу ! Якщо ви плануєте стати членом команди , то радив би поквапитись, оскільки компанія Cloudfresh скоро стане світовим лідером з діджитал трансформації

Олександр, дякую за такий теплий відгук!
Раді що ти з нами!)

Маю більше 10 років досвіду роботи в різних великих і не дуже компаніях, лідерах в своєму сигменті і можу сказати впевнено, що клаудфреш поки найкращий роботодавець по співвідношенюю цікаво-вигідно-перспективно. Про колектив взагалі мовчу, ТОП

Рома, дякую тобі за таку високу оцінку. Разом робимо все можливе, щоб тільки підвищувати цю планку)

На данный момент уже более полугода работаю в Cloudfresh на должности Copywriter и могу поделиться только положительными впечатлениями!

Во-первых, процесс приема на работу (собеседования, проверка тестового) прошел очень быстро. Мне не пришлось ждать ответа по нескольку недель, как это было в других компаниях. Все очень оперативно и приятно.
Во-вторых, это лучший коллектив, с которым доводилось сотрудничать. Все сотрудники Cloudfresh — профессионалы своего дела, которые всегда найдут время, чтобы помочь, если нужно. В компании часто проводятся активности, а корпоративы всегда проходят в семейном вайбе.
И, в-третьих, хотелось бы сказать пару слов о руководителях компании. Это отзывчивые профессионалы с большим опытом и экспертизой в сфере IT, наблюдая за работой которых, можно многому научиться.

Поэтому Cloudfresh — highly recomended!

Даша, спасибо за то, что ты с нами!

Работала в Cloudfresh на позиции Marketing Manager — о компании позитивные мысли, коллегам маркетологам (и не только) однозначно рекомендую данное место занятости, по причинам:

— все члены коллектива — это взрослые стабильные люди, которые четко понимают чего хотят и у них многому можно поучиться. Некоторыми ребятами я просто открыто восторгаюсь.
— компания работает с первоклассными вендорами Asana, Google, Zendesk — это редкий ценный опыт для любого специалиста по типу меня;
— Cloudfresh на хорошем счету у клиентов, вендоров, подрядчиков — сразу ощущается, что это авторитет, который годами нарабатывался трудом и экспертизой. Мне было приятно читать десятки позитивных отзывов, слушать как технарям по соседству звонили клиенты и благодарили за качественную помощь;
— достойная оплата труда и обилие командных активностей.

Удачи будущим кандидатам!
____

I worked at Cloudfresh as a Marketing Manager — so I can share positive thoughts about the company and would definitely recommend it to my fellow marketers (and not only) for the following reasons:

— All members of the team are stable adults who clearly understand what they want and there is a lot to learn from them. Some of the guys I openly admire;
— The company works with top-vendors Asana, Google, Zendesk — it’s a rare valuable experience for any specialist like me;
— Cloudfresh is in good standing with customers, vendors, and contractors — you immediately get the sense that it’s an authority that’s been built up over years of hard work and expertise. I had the pleasure of reading dozens of positive reviews, listening to the technicians next door call clients and thank them for their quality help;
— decent payment and an abundance of team activities.

Good luck to future candidates!

Маша, спасибо большое за тёплые слова <3

два раза переносили собеседование. Виктория HR долго не давала обратную связь. потом сказала что готовы дать положительный ответ, но точно не знают по дате выхода. прошло уже больше 4 недель, Виктория на сообщения и письма не отвечает, так же как и Алексей, руководитель продаж.

Мабудь Олексій Радько мав комунікацію з іншою компанією, адже команда Сloudfresh працює злагоджено й виконує свої обіцянки. Ще жодного разу мої звернення до Олександра й Олега не залишились без уваги. Хлопцям не потрібно нагадувати про домовленості, time management в компанії на значному рівні!