CloudBees

81...200 спеціалістів
Одеса

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Очень негативное впечатление об этой ’компании’. Прошел 6 интервью (!!!!) , от инженеров до co-ownera, в общей сложности было затрачено более 6 часов еще в январе 2020. В результате госпожа HR Мария Белоножко даже не подтрудилась поделиться каким-то фидбеком. Крайне не рекомендую этих ребят, ибо потраьите кучу времени и есть вероятность на выходе не получить даже фидбека.

Підтримали: Ольга Ладюкова

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.