Відгуки про компанію Cloud Works

Пропрацював у компанії майже 3 місяці, був звільнений за тиждень до кінця випробовувального терміну.
Як проходило звільнення: на прикинці робочого дня середи дзвінок у скайп від hr, з новиною що зі мною прощаються через скорочення бюджету та претензій до мене або моєї праці не мають. Дату виходу поставили у п’ятницю цього ж тижня — тобто через 2 дні. На прохання допрацювати до кінця місяця (це ще 2 тижні) отримав відмову, бо формально під час випробовувального терміну людину можуть звільнити у будь-який день хоча й залишалась лише неділя до кінця випробовувального. Робоче навантаження на ці 2 тижні в мене було, просто не дозволили допрацювати, їх право.
Про звільнення не було ніяких «дзвіночків» або попердніх розмов — воно сталося рапотово.
Відшкодування отримав завчасно і в повному розмірі + компенсація за відвідування лікаря\аналізів і відпуски.
Ось така ситуація склалася, розумію що мають повне юридичне право так вчинити, але мені здається що компанія яка позиціонується як «сімейного типу» не буде підставляти своїх робітників раптовим звільненням.
Про колектив залишились переважно позитивні враження та бажаю усім успіхів, бо насправді команда в мене була з крутих людей з якими приємно працювати :)

Підтримали: Valeriia Nesterova

Проработал в этой компании почти три года, работал в команде Enterprise, iOS разработчиком.Очень крутой коллектив и специалисты высокого уровня, ко всем можно подойти с вопросом, по работе, по изучению какой то новой технологии или просто спросить за завтык при изучении какой то другой технологии.
Могу смело рекомендовать эту команду с ними вы точно прокачаете свои скилы.

Отдельно хотел бы сказать про team lead Сашу очень крутой специалист который всегда найдет время и объяснит что почему и как устроено, всегда подскажет и поможет со всеми вопросами.
Так же Дмитрий и Александр специалисты очень высокого уровня которые имеет опыт в огромном стеки технологий. Даня и Костя люди которые напедалили очень крутой функционал и успешно его поддерживают.И безусловно душа коллектива Владислав который с первого дня подсказывал всем ново пришедшим сотрудникам как они могут настроить environment интересовался как организован код в различных фичах, его любопытству можно позавидовать.

Директор компании хороший руководитель(Держать «дурдом» в +200 человек не простая задача), можно спокойно подойти обсудить вопросы ЗП если вас что-то не устраивает, вопросы техники, или каких то форс мажоров всегда идут на встречу.

Рекомендую изучить правила компании возможно для кого то будет критичным некоторые моменты.

Хотелось сказать касательно овер таймом у нас они были в релизные дни, но на следующий день ты мог спокойно уйти по раньше с работы. Или если возникают какие-то проблемы с университетом, курсами или другими делами вы можете спокойной подойти и попросить уйти по раньше, за почти три года я ни разу не услышал что я не могу уйти.

Касательно антивируса безусловно это второй нюанс который сильно напрягал.Но к сожалению в любой компании будь то outsource, outstaff, product company нужно понимать если будет требования от заказчика, компания его выполнит(само собой если это адекватное требование), потому что глупо терять клиента из-за такого разногласия.Безусловно компания не хочет замедлять разработку, и она предупредит заказчика чем чревато ставить антивирус и какой фитбек дали разработчики после использования стороннего ПО.

P.S: При выборе компании стоит понимать что это лично мой опыт работы, и у всех он будет разный.

Підтримали: Alena Putiatina

Ніколи не думав, що писатиму негативний відгук. Але через те, що я пропрацював в цій компанії лише дві години, вважаю потрібним поділитися своїм досвідом.

В перший робочий день (понеділок 15.08) в цій компанії, який почався о 10:45, зі мною привіталась HR, надала логін корпоративної пошти та контакти адміна, який допоможе все налаштувати. Під час розмови з адміном, я отримав доступ до пошти, паролі та «памʼятку новому колезі», щоб, як він сказав

потом не было вопросов что ты не знал

Чудово! Люблю задавати питання в перші дні і тижні, щоб потім було менше неясностей. Процеси—це важливо.
 Адмін уточнює у мене чи буду я працювати на власному ноуті. Відповідаю «так», саме таким чином домовлялись, коли рекрутерка зі мною спілкувалась. Виявляється, що окрім VPN треба буде поставити корпоративний антивірус. В процесі спілкування з рекрутеркою встановлення корпоративного ПЗ не оговорювалось. Я відповів, що на особистий комп встановлювати корпоративне ПЗ не маю наміру і зараз вирішу питання з HR. Питання «вирішилось» доволі просто, бо так, як я знаходжусь в Києві, то достатньо швидко я зможу забрати налаштований робочий комп з їхнього офісу. Попутно переді мною вибачились за те, що питання про корпоративне ПЗ не було уточнене в процесі найму. Вирішив уточнити, чи ставиться їхнє ПЗ на Mac. Виявляється так, але робочі маки надаються лише iOS девелоперам. Без проблем, будемо працювати на чому дадуть. Запитую HR чи можна їй подзвонити, за пару хвилин розмови, думаю, все поясню, уточню, вирішимо. Але вона перепрошує — зайнята. Мені тим часом пише тімлід і питає, що там за питання по техніці, тож пояснюю ситуацію і йому. Тімлід Павло, до слова, єдиний з ким було приємно комунікувати як на співбесіді, так і в «перший день». Він спитав у адміна що по техніці. HR мені каже, що ноут буде готовий в середу, кажу про це тімліду, він каже що поговорив з адміном і не впевнений щодо середи. HR мене питає чи домовився я з тімлідом щодо компа на середу. Я вже не розумію з ким мені саме комунікувати щодо робочого компа: з HR, з тімлідом, з адміном, можливо ще з кимось? Так і питаю в HR. Каже, що комп буде в середу і зі мною там зустрінеться Семен, який передасть налаштований компʼютер. Я уточнюю невеличку деталь щодо портів в самому компі і, чекаючи відповідь, продовжую налаштовувати корпоративну пошту, двух-факторку і т.ін.

Через 20 хвилин мені телефонує рекрутерка і, вибачаючись, каже, що вони прощаються зі мною, користуючись домовленістю переривати співробітництво в 1 день протягом випробувального терміну. Їхня компанія це сімʼя з душевною, ніжною атмосферою, і те, що в перший день виникла подібна міскомунікація означає ніщо інше, як те, що такі ситуації будуть виникати завжди. На моє зауваження, що це простий робочий момент, який, в принципі, ще й швидко вирішився, до того ж можливо є сенс попрацювати, поспілкуватись пару тижнів і потім робити виважені висновки знову вибачились, але керівництвом рішення прийняте, обговоренню не підлягає. Я сімʼї не сподобався.

До мого списку питань рекрутерам тепер додалось питання про обовʼязковість корпоративного ПЗ на робочому компі.

Хочу подякувати тімліду Павлу за технічну співбесіду і за комунікацію в «перший день». Було дуже приємно. Він же, до речі, прокомунікував зі мною попередній відгук цієї компанії на доу. Виявилось, відгуки варті уваги. Я, зваживши, за і проти, прийняв офер. Але після того, що відбулось, думаю, Cloud Works і я вже ніколи не будуть виявляти ініціативу про можливе співробітництво.

Вітаємо.

Так, встановлення «корпоративного ПЗ», тобто — сертифікованої антивірусної програми — є обов’язковою умовою роботи в компанії Cloud Works. Бо ми захищаємо дані наших клієнтів, це наша відповідальність, якої ми строго дотримуємося. Компанія працює з дуже чутливими комерційними даними клієнтів.

Розбіжність поглядів компанії та кандидатів — це те, що може траплятися. Вважаємо, що швидкість з’ясування такої незбіжності економить час насамперед кандидатів. Тому компанія закладає 3-х місячний випробний термін із правом припинення робочих стосунків день у день, про що всі кандидати попереджаються на співбесіді.

Компанія робить висновок та додає в перелік обов’язкових пунктів, що обговорюються на першому інтерв’ю — пункт щодо встановлення додаткового програмного забезпечення для захисту даних клієнтів на особистий пристрій, якщо кандидат відмовляється працювати на спеціально підготовленому офісному обладнанні.

Дякуємо за Ваш відгук

Мне сложно дать взвешенный отзыв о работе в данной компании — все вроде бы отлично, но есть нюансы, с которыми на определённом этапе мне надоело мириться. В этом месте вы действительно найдете хороший коллектив, дружескую атмосферу и интересные проекты... там есть где разгуляться в плане технологий и навыков. Финдиректор человек очень порядочный и исполнительный — все договорённости и обещания выполнялись своевременно и в полной мере, чем, собственно, и старался отплатить со своей стороны. В компании достаточно лояльное отношение к студентам и молодым специалистам. Считаю что эта компания — отличный старт в качестве «первой работы». Но если вы оцениваете себя на уровне опытного разработчика и привыкли работать по процессам... подумайте дважды... потом проспитесь и еще раз подумайте прежде чем туда идти работать. Менеджмент привык накидывать известную массу на вентилятор и смотреть что будет. Как итог вы получаете постоянный стресс, неоплачиваемые овертаймы и глубокое непонимание от крабового мышления людей, который принимают решения... точнее они их не принимают потому что боятся ответственности и не дают никому другому эти решения принимать. Если подвести итог: компания хорошая, но если вы привыкли работать на результат это не тот случай, когда деньги решают.

Проработал в компании 7 лет. Спросите почему ушел? Специфика продуктовой компании это стабильность, решил себя испытать, попробовать смогу ли после многих лет , войти в другой стек и коллектив. Я уже не работаю в компании и могу писать правду. Директор Дмитрий это самое лучшее что со мной случалось, всегда все решал в мою сторону. Все ребята с которыми работал я , никогда не ставили ударение на технических пробелах, а всегда прикрывали мои проколы перед заказчиками и в корректной форме объясняли как сделать так чтобы ситуауия не повторялась. Крутейшие корпоративы, часть некоторых из за специфики организма не помню, но коллеги тоже подтверждали что все было круто. Из минусов это много красивых девушек, что очень отвлекает от работы.
Magento и Виталий Плодистов это отдельное спасибо. Всех обнял.

Прекрасная компания.
Отличные условия работы: просторный офис со своим спортзалом, современное оборудование, интереснейший, дружный коллектив.
Работал в Support team. Процесс адаптация был хорошо построен с учётом спецификации продукта. Отдельно хочу отметить менторство Руслана К.